Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Galvoji kur stoti? – esi psichopatas? – tapk teisėju!

Jei galvoji kur stoti, žinok, kad teisėjo profesija Lietuvoje – idealus pasirinkimas grubiam psichopatui. Žmogiškam, garbingam žmogui apie teisėjo darbą Lietuvoje geriau nė negalvoti.

Lietuva – psichopatų rojus

Nors gyvename Europos centre, pagal teisės ir teisingumo lygį Lietuva kur kas labiau primena ne europinę, o centro Afrikos valstybę. Mūsų šalyje praktiškai negalioja teisė, visuotinai pripažintos žmogaus teisės, netgi minimalus žmogiškumas – taip kaip jis šiuo metu suprantamas Europoje.

Arūnas Budrys sėkmingai derina psichopatiškus malonumus – begėdišką melą, silpnesniųjų žeminimą, niekinimą, kankinimą – su teisėjo karjera

Arūnas Budrys

Lietuvos valstybėje viešpatauja korupcija, stipriojo teisė, panieka neturtingiesiems ir silpniesiems, niekšybė – kaip pagrindinės valstybės vertybės ir veiklos principai.

Todėl Lietuva – ideali valstybė psichopatams. Sėkmę ir karjerą Lietuvoje garantuoja sugebėjimas begėdiškai meluoti, įžūlus narcisizmas (anglų k.), abejingumas ir panieka kitiems, menas manipuliuoti žmonėmis ir šaltakraujiškai iš jų tyčiotis – trumpai tariant, psichopatija (anglų k.).

Visame pasaulyje psichopatai džiugiai renkasi teises studijas (anglų k.); vis dėlto Lietuvos valstybė siūlo unikalias galimybes saugiai pasityčioti iš bejėgių žmonių.

Teisėjo profesija ideali grubiems psichopatams

Kaip bebūtų šaunu būti psichopatu Lietuvoje, vis tiek reikia išmokti kažkiek valdytis. Jei pradėsi ciniškai tyčiotis iš visų iš eilės, tavęs pradės nemėgti netgi kolegos psichopatai.

Teisėjai – maloni išimtis. Būdamas teisėju, gali visiškai saugiai tyčiotis iš savo teisiamųjų, kankinti juos (ne tiesiogiai fiziškai, žinoma), šantažuoti, visaip žeminti ir niekinti.

Praktiškai Lietuvos teisėjai – faktiškai visiškai nebaudžiamų nusikaltėlių klanas. Mūsų šalyje niekas negali nubausti teisėjo – tiktai kiti teisėjai, greičiausiai irgi psichopatai. Teisėjo išniekintas žmogus tegali kreiptis į kitą teismą arba Teisėjų etikos ir drausmės komisiją, kur posėdžiaujantys teisėjai jį vienareikšmiškai (nors ir mandagiai) pasiųs ant trijų raidžių.

Jei teisėjo pasismaginimų auka pradės garsiai skųstis, rašyti straipsnius ar skundus, teisėjai-psichopatai lieps prokurorams susidoroti su įžūlėliu ir, patys dar pakankinę, nuteis jį „už teisėjo įžeidimą“.

Todėl, jei esi nemėgstantis varžyti savo sadistinių polėkių psichopatas, tau labai pasisekė, kad gimei Lietuvoje.

Teisėjai-psichopatai greičiausiai kopia teismų karjeros laiptais

Žinoma, net ir teisėjai turi kažkiek pasisaugoti. Jei neapsižiūrėjęs išsityčiosi iš ministro sūnėno ar prezidento meilužio, geruoju nesibaigs. Netgi teisėjai-psichopatai negelbėja durnių savo kolegų.

Tačiau teisėjams-psichopatams daug lengviau įvaldyti pagrindinę karjeros Lietuvos teismuose priemonę – politinę prostituciją. Jei teisėju mūsų šalyje tampa naivus durnelis, jam gali būti nelengva nuteisti nekaltą žmogų tik todėl, kad taip liepia teismo pirmininkas ar ministras. Jautruoliai savaitėmis morališkai kankinasi prieš paimdami kyšį už turtingo nusikaltėlio išteisinimą.

Patarimas

Jei esi sąžiningas ir jautrus žmogus, geriau nė nemėgink tapti teisėju Lietuvoje. Skaudžiai pasigailėsi! Teisingumo košmaras : nusižudžiusi Vilniaus apygardos teismo teisėja Ona Gasiulytė sirgo sunkia psichikos liga ir toliau teisė žmones

Jei esi psichopatas, dėl tokių niekų nesijaudini. Tavęs negraužia sąžinė dėl nekalto žmogaus nuteisimo ar nusikaltėlio išgelbėjimo, nes tu jos neturi.

Todėl, jei esi psichopatas ir ruošiesi stoti į aukštąją mokyklą, jau turėtum neabejoti dėl savo gyvenimo pašaukimo!

2020 m. vasario 3 d.

Klausimai Ar bent kartais jautiesi psichopatu? Norėtum tapti teisėju? Ruošiesi studijuoti teisę?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus aštuoni minus nulis?

Šiandien – ketvirtadienis. Švęstina diena. Perkūno, Lietuvos ir lietuvių gynėjo, savaitės diena. Taip pat Toro, Jupiterio, Donaro diena.

naujausi straipsniai

Lietuvos policija – nusikalstama organizacija
Eilinis įrodymas iš „Baltarusijos kelio“, kad LR policija niekina teisę, gina nusikaltėlius, baugina ir persekioja valdžios kritikus.

Lietuvos valdžia paskelbė Baltarusijai karą!
Absurdiška Nausėdos ir kitų valdžiažmogių agresija prieš Baltarusiją gresia Lietuvai ekonominiu ir politiniu žlugimu.

Konstituciją išniekinusi teisėja Inga Štuopienė atskleidžia šiurpinantį LR teismų supuvimo gylį
Savo kovoje už karjerą Konsitucijos išniekintoja teisėja Inga Štuopienė (galbūt nesąmoningai) atskleidžia kokie beviltiškai korumpuoti ir supuvę yra LR teismai ir teisėjai.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Lietuvos valdžia paskelbė Baltarusijai karą!
Absurdiška Nausėdos ir kitų valdžiažmogių agresija prieš Baltarusiją gresia Lietuvai ekonominiu ir politiniu žlugimu.

atsitiktinis straipsnis

Nesielkite su mumis kaip su gyvuliais! – laiškas Lietuvos valdžiai
Veryga sunkina koronaviruso epidemijos pasekmes „kovodamas“ su koronavirusu lyg tai būtų maras, juodligė ar kita mirtina liga. Lyg mes būtume buki gyvuliai, niekinantys savo artimuosius.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje