Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Geriau vėlai, nei niekada! – laiškas Vyriausybei

Verygos ir visos Vyriausybės veiksmai epidemijos metu primena kažkokią absurdo komediją. Pagrindinė „kovos“ priemonė – spaudos konferencijos. Nori nenori prisimeni su Fantomasu kovojantį Žiufą.

Privalomos kaukės – geresnė apsauga už visas rekomendacijas

Niekaip negaliu suprasti, kodėl Vyriausybė nepriverčia lietuvių nešioti viešose vietose kaukes. Būtent kaukės kartu su dezinfekcija padėjo suvaldyti epidemiją Tolimuosiuose Rytuose.

Pagrindinis Verygos ginklas kovoje su koronavirusu – spaudos konferencijos.

Aurelijus Veryga

Suprantu, kad sunku pripažinti padarytą klaidą tvirtinant apie mažą kaukių naudą, tačiau juk Čekija ne veltui seka kinų, japonų ir korėjiečių pėdomis.

Noriu pastebėti, kad netgi tokia beviltiška senų korumpuotų bezdalių kompanija, kaip Pasaulio sveikatos organizacija, jau kelis mėnesius akivaizdžiai nusikalstamai kudakuojanti apie kaukių bejėgiškumą prieš koronavirusą, oficialiai pripažįsta, kad net COVID-19 ligonius slaugantys žmonės neapsikrės, jei ABU – slaugytojas ir ligonis – dėvės kaukes.

Todėl prašau UŽDRAUSTI įeiti į parduotuves ir kitas viešas PATALPAS be kaukių.

Noriu pasiūlyti leisti atidaryti daugelį dabar uždarytų parduotuvių ar gal ir kitų žlungančių verslų su sąlyga, kad patalpos būtų vėdinamos, dezinfekuojamos, o klientai leidžiami tik saugiu atstumu ir su kaukėmis, žinoma privalomomis ir pardavėjams. Kiek žinau, panašiai dabar daroma Pietų Korėjoje.

Manau, kad Vyriausybė turi PAREIGĄ aprūpinti Lietuvos žmones kaukėmis.

Priešvirusiniai vaistai veikia!

Daugelis tyrimų rodo, kad daugelis įprastų priešvirusinių vaistų yra gana efektyvūs, jei naudojami ankstyvosiose ligos stadijose. Prašau pasirūpinti, kad jų nepritrūktų ir kad visi netgi galimus simptomus demonstruojantys rizikos grupių žmonės juos gautų profilaktiškai. Galbūt ta proga būtų galima susitaikyti su Baltarusija? Laimėtume dar ir krizėje strategiškai svarbią pigią elektrą.

Prašau važinėti pas žmones testuoti koronaviruso

Mano žiniomis, dabar koronaviruso reagentų turėtų užtekti, tačiau didelė dalis žmonių išgąsdinti didelių eilių ligoninėse, kur galima nesunkiai užsikrėsti, o vyresni bijo išeiti iš namų. Prašau organizuoti mobilų tyrimų mėginių paėmimą jei ne žmonių namuose, tai bent kiemuose. Apie tyrimų rezultatus būtų galima informuoti telefonu.

Laiko nebelieka

Už tai, kaip į dabartinę epidemiją buvo reaguojama pirmuosius du mėnesius, mano nuomone, reikėtų teisti ne tik Verygą, bet ir visą Vyriausybę. Vis dėlto, dar ir dabar galima nemažai padaryti saugant Lietuvos žmonių sveikatą ir gyvybes. Geriau vėlai, nei niekada!

2020 m. kovo 23 d.

Klausimas Kodėl Lietuvą valdo nekompetentingi nevykėliai?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus trys plius aštuoni?

Arunas

2020-03-24 11:56

Nereikia cia myzti i kelnes.Viskas eina savo keliu,nes kitaip ir buti negali.Pavargo musu zemele nuo visu musu idiotu,tad laikas atejo truputi apsivalyti.

Bežemis

2020-03-23 20:48

Maldaukite Sorošo, gal įvyks stebuklas ir jis pasigailės?

Šiandien – trečiadienis. Vėlino, vėlių ir mirusiųjų dievo, savaitės diena. Taip pat Odino, Vodano, Hado ir Merkurijaus diena.

naujausi straipsniai

Koronavirusas ir vyriausybė paverčia lietuvius zombiais
Su Skvernelio ir seimūnų pagalba koronavirusas greitai pavertė Lietuvos ūkį zombių kapinynu.

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis
Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Lietuvos policija – nusikalstama organizacija
Eilinis įrodymas iš „Baltarusijos kelio“, kad LR policija niekina teisę, gina nusikaltėlius, baugina ir persekioja valdžios kritikus.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje