Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lietuviškieji koronaviruso analitikai – pusgalviai ar prostitutai?

Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai – Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?

Ar lietuviškieji analitikai nusišneka, ar meluoja?

Paskutiniu metu buvo įdomu stebėti vadinamųjų „ekonomikos analitikų“ pasisakymus apie ekonomines perspektyvas plečiantis koronaviruso epidemijai.

Kodėl Prezidentas paisto akivaizdžias nesąmones? Ar todėl, kad visiškai nesigaudo ekonomikoje? Ar tiesiog jo tokia profesija?

LR prezidentas Gitanas Nausėda

Kad prasideda didžiulė ekonominė krizė, buvo aišku jau kuris laikas, tačiau dabartinis pagrindinis LR žiniaspaudos analitikas Nerijus Mačiulis dar ilgai mus ramino, kad vis dar nieko tokio, ir blogiausiu atveju Lietuvos ūkio augimas sumažės kokiais pusantro procento.

Jam antrino Lietuvos ekonomikos analitikos legenda, dabar LR prezidentas, Gitanas Nausėda. Nors jau buvo aišku, kad prasidėjo pasaulinė ekonominė katastrofa, Gitanas užtikrintai pranašavo: „Skirtingais vertinimais, mūsų Bendrojo vidaus produkto augimo sulėtėjimas, priklausomai nuo scenarijų, kaip seksis kovoti su šitu virusu, gali būti nuo 0,5 proc. iki 1,5 proc. punkto,” – guodė mus Prezidentas.

O juk jau daugiau kaip savaitė visiškai aišku, kad viso pasaulio ūkis griūva, ir joks stebuklas neišgelbės. Kodėl lietuviškieji analitikai blevyzgoja tokius niekus? Ar jie mus specialiai apgaudinėja, ar iš tikrųjų taip mano?

Garsiausieji Lietuvos ekonomistai – naivūs pusdurniai?

Jau ne kartą esu rašęs apie gluminančius Nausėdos paistalus (pavyzdžiui) kaip apie profesinės prostitucijos apraiškas.

Tai kas, kad Prezidento prognozės (beveik) niekad neišsipildo – dauguma lietuvių vis tiek po penkių minučių užmiršta ką konkrečiai jis žadėjo. Ir pats Nausėda užmiršta!

O gal aš klydau? Gal Nausėda – tiesiog naivus pusgalvis?

Tai kas, kad Prezidento prognozės (beveik :-)) niekad neišsipildo – dauguma lietuvių vis tiek po penkių minučių užmiršta ką konkrečiai jis žadėjo. Ir pats Nausėda užmiršta!

Užtai po Nausėdos interviu tauta prisimena kaip gražiai jis kalbėjo, kiek gėrybių pažadėjo ir kaip tauriai išrodė prieš kameras. Prisimenu kaip prieš rinkimus viena Gitano gerbėja susižavėjusi aikčiojo: kaip jis protingai šneka ir kilniai atrodo – koks bus šaunus prezidentas!

Lygiai taip pat tauta gerbia ir vertina simpatiškąjį Mačiulį – jis toks nuoširdus ir malonus optimistas – niekad negąsdina žmonių, negadina nuotaikos pirma laiko!

Ar vis dėlto prostitutai?

Iš kitos pusės, labai sunku patikėti, kad bankai įdarbina visiškus beraščius. Juk vyksta kažkokie pokalbiai, minimalios kvalifikacijos patikrinimai.

Lietuvos valstybės pagrindai – melas ir niekšybė. Praktiškai Lietuvos Respublika – vienas didelis politinis bordelis.

Lietuvoje vykstantys rinkimai – faktiškai prostitutų įžūlumo ir begėdystės konkursas. Kas įžūliausiai pameluos, tas ir valdys Lietuvą.

Juk neatsitiktinai Nausėda tapo Prezidentu; negi prostitucijos įgūdžius vis tobulinantis Mačiulis nesvajoja irgi :-) kada nors pakeisti viešnamį?

2020 m. kovo 16 d.

Klausimai Kodėl nusišneka lietuviškieji analitikai? Todėl, kad nesupranta? Ar todėl, kad yra įpratę mus mulkinti?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus nulis plius devyni?

Vilgirdas

2020-03-18 01:29

Todėl, kad lietuvių Tautos “tarnai” niekada už nieką neatsako. NIEKADA.

Giedrius

2020-03-17 13:37

Būtent, jų „darbas“ – meluoti. :)

Kritikas

2020-03-17 12:34

NA reiktų suprasti,kad nei Nausėda ,nei Mačiulis nėra tie kurie pilnai gali reikšti teisinga nuomonę,jie akivaizdžiai yra priklausomi nuo pasaulio valdančiųjų nurodymu,kaip ir kitų šalių prezidentai,juk ne paslaptis ,kad visų šalių prezidentai tampa prezidentais tik tada ,kai juos palaiminta tie kurie pilnai valdo pasaulio ekonomika,ir finansinius srautus,bei visus socialinius,geopolitinis klausimus.Juk ir Lietuvos vyriausybė,prezidentas yra tik nuolankiai vykdantys pasaulio valdančiųjų globalisties nuorodas.

Šiandien – trečiadienis. Vėlino, vėlių ir mirusiųjų dievo, savaitės diena. Taip pat Odino, Vodano, Hado ir Merkurijaus diena.

naujausi straipsniai

Koronavirusas ir vyriausybė paverčia lietuvius zombiais
Su Skvernelio ir seimūnų pagalba koronavirusas greitai pavertė Lietuvos ūkį zombių kapinynu.

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis
Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Organų donorai Lietuvoje tiesiog nužudomi
Prieš tapdamas organų donoru gerai pagalvok. Gyvename valstybėje, kurią valdantiems nusikaltėliams esame niekingi darbo jėgos ir organų maišai.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje