Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lietuvos teisėjai – politiniai prostitutai

Vis dėlto, prostitutais nėra pagrindo vadinti kai kuriuos teisėjus-kyšininkus ir Konstitucinio teismo teisėjus.

Teisėjai – ko gero labiausiai niekinama profesinė grupė Lietuvoje

Lietuvos teisėjai ypač nemėgstami visuomenėje. Nors daug kas pavydi teisėjams praktiškai neribojamų jų galimybių imti kyšius ir tyčiotis iš silpnesniųjų, neteko sutikti nė vieno žmogaus, kuris apie teisėjo darbą kalbėtų su pagarba.

Duodamas priesaiką, neablius teisėjas žino, kad ją daug kartų sulaužys

Teisėjo priesaika

Dauguma lietuvių nepasitiki teismais – tai reiškia, kad jie netiki teisėjų priimtais nuosprendžiais. Jei teismas nuteisia žmogų, sakykim, už vagystę, visuomenės akyse tai tereiškia, kad nelaimėlis nesugebėjo pasiūlyti teisėjui pakankamo kyšio, o ne kad jis iš tikrųjų ką nors pavogė.

Trumpai tariant, visuomenės akyse teisėjai – tiesiog (politiniai) prostitutai, savo atgrasumu jau gerokai aplenkę netgi seimūnus ir pedofilus.

Teisėjai duoda priesaikas žinodami, kad jas sulaužys

Lietuvos teisėjo priesaika skamba taip:

Aš, teisėjas (-a) (vardas, pavardė), iškilmingai prisiekiu būti ištikimas (-a) Lietuvos Respublikai, savo pareigas atlikti garbingai, vykdyti teisingumą pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus, visada būti nešališkas (-a), sąžiningas (-a), humaniškas (-a), saugoti man patikėtas valstybės paslaptis ir visada elgtis, kaip dera teisėjui. (:-) Tepadeda man dievas.)

110 Konstitucijos straipsnis nurodo VISIEMS TEISĖJAMS:

Teisėjas negali taikyti įstatymo, kuris prieštarauja Konstitucijai.
Tais atvejais, kai yra pagrindo manyti, kad įstatymas ar kitas teisinis aktas, kuris turėtų būti taikomas konkrečioje byloje, prieštarauja Konstitucijai, teisėjas sustabdo šios bylos nagrinėjimą ir kreipiasi į Konstitucinį Teismą prašydamas spręsti, ar šis įstatymas ar kitas teisinis aktas atitinka Konstituciją.

Tačiau LR teismai jau keliasdešimt metų ciniškai ir piktybiškai žagina (ignoruoja) šį straipsnį ir nuteisinėja žmones pagal akivaizdžiai antikonstitucinius įstatymus įžūliai spjaudami į jų maldavimus įgyvendinti 110 Konstitucijos straipsnį ir kreiptis į Konstitucinį teismą.

Taigi Lietuvos teismai ir teisėjai sistemingai ir piktybiškai niekina Konstituciją bei laužo savo priesaikas.

Jei teisėjas nėra visiškas teisės ablius, tai, jau iškilmingai duodamas priesaiką, žino, kad ją laužys visą savo karjerą.

Kas gali būti šlykščiau už melagingai prisiekiantį begėdį?

Aš, kaip lietuvietis, labiausiai šlykščiuosi pagrindine šiuo metu Lietuvą valdančių nusikaltėlių vertybe – niekšybe.

Todėl negaliu nesišlykštėti priesaiklaužiais teisėjais, begėdiškai paistančiais apie Konstituciją, teisę, etiką ir pan., tačiau praktiškai niekinančiais ir dergiančiais tai, ką iškilmingai prisiekė, besityčiojančiais iš Konstitucijos, teisės ir į jų letenas patekusių bejėgių žmonių.

Ir tarp teisėjų pasitaiko išimčių

Vis dėlto reikia pripažinti, kad nebuvo atlikti tyrimai ir nebuvo įrodyta, kad VISI Lietuvos teisėjai yra prostitutai.

Dauguma lietuvių nepasitiki teismais – tai reiškia, kad jie netiki teisėjų priimtais nuosprendžiais. Jei teismas nuteisia žmogų, sakykim, už vagystę, visuomenės akyse tai tereiškia, kad nelaimėlis nesugebėjo pasiūlyti teisėjui pakankamo kyšio, o ne kad jis iš tikrųjų ką nors pavogė.

Kai kurie teisėjai neturi galimybės pažeidinėti 110 Konstitucijos straipsnį, pavyzdžiui, Konstitucinio teismo teisėjai.

Iš kitos pusės, akivaizdu, kad tokioje beviltiškai korumpuotoje valstybėje, kaip Lietuvos Respublika, bent jau dalis teisėjų išlaiko kvalifikacinius egzaminus korupcinėmis priemonėmis ir greičiausiai per visą savo karjerą taip ir nesupranta formalaus Konstitucijos statuso Lietuvos teisėje.

Todėl, norėdami išlikti sąžiningais, kategoriškai tvirtinti, kad visi Lietuvos teisėjai yra prostitutai, negalime.

2020 m. sausio 31 d.

Klausimai Su kuo tapatini Lietuvos teisėjus? Ar norėtum pats (pati) tapti teisėju (teisėja)? Ar pasitiki Lietuvos teismais? Keli procentai Lietuvos kalėjimų kalinių yra iš tikrųjų padarę tai, už ką juos nuteisė?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus aštuoni plius šeši?

Šiandien – antradienis. Bangpūčio arba Vėjopačio, jūros ir vėjų dievo, savaitės diena. Taip pat Marso diena.

naujausi straipsniai

PSO – brangiausiasis koronaviruso agentas
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) padarė viską, kad paskleistų Žemėje koronavirusą.

Koronavirusas – Dievų ženklas ir dovana
Koronaviruso epidemija atskleidė kelias labai nemalonias tiesas apie mūsų civilizaciją. Dievai padovanojo mums ko gero paskutinę galimybę suprasti kas yra tikrieji mūsų draugai ir pasiruošti ateityje laukiantiems pavojams.

NELABAI ŽMONĖS – lietuviškas nacizmas nusiima kaukę
Naujasis Lietuvos Fiureris Saulius Skvernelis pasirinko grįžtančius į tėvynę lietuvius atpirkimo ožiais už savo nusikaltimus ir, naudodamasis savo išskirtine padėtimi, kursto jiems neapykantą Hitlerio žodžiais.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Lietuviškieji koronaviruso analitikai – pusgalviai ar prostitutai?
Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai – Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?

Nesielkite su mumis kaip su gyvuliais! – laiškas Lietuvos valdžiai
Veryga sunkina koronaviruso epidemijos pasekmes „kovodamas“ su koronavirusu lyg tai būtų maras, juodligė ar kita mirtina liga. Lyg mes būtume buki gyvuliai, niekinantys savo artimuosius.

atsitiktinis straipsnis

Galvoji kur stoti? – esi psichopatas? – tapk teisėju!
Jei galvoji kur stoti, žinok, kad teisėjo profesija Lietuvoje – idealus pasirinkimas grubiam psichopatui. Žmogiškam, garbingam žmogui apie teisėjo darbą Lietuvoje geriau nė negalvoti.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje