Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Po negrų teisių gynimo kauke – rasizmas ir noras atsikratyti Trampu

Sunku įžvelgti esminių skirtumų tarp negrų rasistų ir kukluksklanininkų.

Džordžas Floidas – visiškai eilinis jankis

Smagu stebėti, kaip istorinį pasaulinio rasizmo centrą Jankistaną (JAV) užlieja vis labiau įsisiautėjančių negrų riaušės. Vis tik objektyviam žmogui sunku suprasti ir pateisinti visame pasaulyje augančią isteriją.

Negrai naudojasi proga pasiplėšti

negrai plėšia parduotuvę

Juk jankių policija su Floidu nesielgė kaip nors išskirtinai; jų panaudotas smaugimas – legalus policijos metodas JAV ir yra dažnai naudojamas agresyvių nusikaltėlių tramdymui. Tokių nelaimingų atsitikimų Jankistane įvyksta kiekvieną dieną, ir nieko nejaudina, kai JAV policija panašiai nužudo baltuosius, kinus ar indėnus.

Taigi Floidas – eilinis nelaimingai gyvenimą pabaigęs jankių narkomanas; tiesiog atsirado daug norinčiųjų pasinaudoti jo mirtimi.

Negrai rasistai seka feminisčių pėdomis

Prieš šimtą metų moterys turėjo mažiau politinių teisių už vyrus. Moterų teisėms ginti susikūręs feminisčių judėjimas lygiomis teisėmis nepasitenkino – ir dabar moterys turi daug daugiau teisių už vyrus krikščionių dominuojamose šalyse.

To paties siekia ir Jankistano negrai rasistai. Dabar jie nebenori pasitenkinti lygiomis teisėmis ir siekia tapti privilegijuotąja rase, kuriai lenktųsi ir tarnautų visos kitos.

Atsirado daug piktų žmonių, kuriems nusispjaut kokia proga smurtauti ar tiesiog klykti ant kitų – kaip įprasta krikščioniškose šūdokratijose.

Neteko girdėti, kad negrai rasistai protestuotų dėl žudikų su Jankistano uniformomis masiškai skerdžiamų afganų, irakiečių ar sirų, dėl tų pačių jankių policininkų nužudytų kitų rasių atstovų – jiems ant to visiškai nusispjaut. Užtai Floido mirtį negrai rasistai naudoja kaip dingstį kitų rasių jankiams įbauginti.

Sunku įžvelgti esminių skirtumų tarp negrų rasistų ir kukluksklanininkų; netgi jų metodai sutampa.

Riaušes kursto karantinas ir noras atsikratyti Trampu

Visiškai suprantama, kad karantino išsekinti jankiai, ir ne tik jankiai, surado progą išlieti susikaupusį pyktį, pasiplėšti, nebaudžiamai padaužyti vitrinų ir primušti praeivių.

Neteko girdėti, kad negrai rasistai protestuotų dėl žudikų su Jankistano uniformomis masiškai skerdžiamų afganų, irakiečių ar sirų, dėl tų pačių jankių policininkų nužudytų kitų rasių atstovų – jiems ant to visiškai nusispjaut.

Atsirado daug piktų žmonių, kuriems nusispjaut kokia proga smurtauti ar tiesiog klykti ant kitų – kaip įprasta krikščioniškose šūdokratijose.

Vis dėlto, didžiausią palaikymą rasistiniam negrų smurtui užtikrina daugelio žmonių ir valstybių noras atsikratyti jau seniai visiems įgrįsusiu Donaldu Trampu. Pavargę nuo dabartinio Jankistano prezidento išsidirbinėjimų, viso pasaulio žmonės palaikytų bet kokius galinčius padėti juo atsikratyti rasistus, iškrypėlius ar kitokius nusikaltėlius.

Negrai rasistai tiesiog naudojasi proga.

2020 m. birželio 9 d.

Klausimai Kas blogiau: nužudyti jankį negrą ar lietuvį? Kodėl?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus penki plius aštuoni?

Šiandien – ketvirtadienis. Švęstina diena. Perkūno, Lietuvos ir lietuvių gynėjo, savaitės diena. Taip pat Toro, Jupiterio, Donaro diena.

naujausi straipsniai

Lietuvos policija – nusikalstama organizacija
Eilinis įrodymas iš „Baltarusijos kelio“, kad LR policija niekina teisę, gina nusikaltėlius, baugina ir persekioja valdžios kritikus.

Lietuvos valdžia paskelbė Baltarusijai karą!
Absurdiška Nausėdos ir kitų valdžiažmogių agresija prieš Baltarusiją gresia Lietuvai ekonominiu ir politiniu žlugimu.

Konstituciją išniekinusi teisėja Inga Štuopienė atskleidžia šiurpinantį LR teismų supuvimo gylį
Savo kovoje už karjerą Konsitucijos išniekintoja teisėja Inga Štuopienė (galbūt nesąmoningai) atskleidžia kokie beviltiškai korumpuoti ir supuvę yra LR teismai ir teisėjai.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Lietuvos valdžia paskelbė Baltarusijai karą!
Absurdiška Nausėdos ir kitų valdžiažmogių agresija prieš Baltarusiją gresia Lietuvai ekonominiu ir politiniu žlugimu.

atsitiktinis straipsnis

Organų donorai Lietuvoje tiesiog nužudomi
Prieš tapdamas organų donoru gerai pagalvok. Gyvename valstybėje, kurią valdantiems nusikaltėliams esame niekingi darbo jėgos ir organų maišai.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje