Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei

Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių


Giedrius Šarkanas

Lietuvos Vyriausybei

Prašau, nežudykit lietuvių!

Atviras laiškas
2020-03-12
Vilnius

Jūsų veikla šiurpina

Dėl mano nuomone nusikalstamo Vyriausybės neveiklumo šių metų pradžioje vengiant įsigyti apsaugos priemonių medikams ir testų Lietuvos ligoninės tapo pagrindiniais epidemijos židiniais.

Vyriausybė smaginasi ant lietuvių kaulų

Skvernelis ir Veryga

Tačiau po to buvo pradėta totalaus visuomenės bauginimo kampanija ir be realaus pagrindo staigiai suparalyžiuotas Lietuvos ūkis bei absurdiškais draudimais pažeminti ir pasmerkti skurdui šimtai tūkstančių žmonių.

Lietuviai jau miršta šimtais

Esame demografiškai mirštanti, jautri, į savižudybes linkusi tauta, ir Jūsų drakoniškos priemonės sukėlė priešlaikinių mirčių nuo širdies ir kraujagyslių ligų, nelaimingų atsitikimų, smurto bei savižudybių bangą.

Šių metų kovo mėnesį mirusiųjų skaičius jau buvo beveik puse tūkstančio (16 procentų) didesnis už mirusiųjų vasarį ir beveik 400 didesnis už mirusiųjų praeitų metų kovą mirusiųjų skaičių. O nuo koronaviruso mirė vos 8 žmonės!

Prašau, nežudykite lietuvių – kuo greičiau nutraukite savo pompastišką karantiną!

Įsitraukę į gražiai prieš rinkimus skambančią kovą su jums taip patikusia epidemija, pasmerkėte šalį depresijai, nevilčiai ir mirčiai.

Kuo ilgiau tęsis totalinis karantinas, tuo daugiau milijardų bus galima pasiskolinti ir išsivogti.

Besteigdami specialias ligonines ir poliklinikas, palikote be medicininės pagalbos dešimtis tūkstančių kitų ligonių. Asmeniškai įsitikinau, kad jums nusispjaut ant visų, kurie kankinsis ir numirs nepatekę į naujienų suvestines. Kenčiantys nuo sunkių ligų lietuviai metami iš ligoninių ir negauna nei specialistų konsultacijų, nei jiems priklausančių medikamentų. Kiek tūkstančių jų prieš laiką mirs kol jums neatsibos žaisti karantiną?

Skurde gyvena daugiau kaip dešimt procentų lietuvių. Kiek dar jų planuojate privesti prie alkoholizmo, smurto, psichinių ligų ir savižudybių? Kiek dar psichiškai silpnų žmonių nužudysite ar paversite sunkiais ligoniais?

Daugelis draudimų absurdiški

Kai kurias karantino priemones galimas suprasti, Tačiau nemažai jų akivaizdžiai absurdiškos ir skirtos žmonėms sugniuždyti bei pažeminti.

Kam verčiate nešioti kaukes ne patalpose? Rizika užsikrėsti laikantis kitų draudimų labai maža – tiesiog žeminate ir absurdiškai terorizuojate žmones, ypač tuos, kurie sunkiau kvėpuoja ar rūko. Uždėjote tautai antsnukius demonstruodami savo valdžią, tačiau nedraudžiate važiuoti grupėmis automobiliuose, kur užsikrėtimas garantuotas nepriklausomai nuo kaukių dėvėjimo.

Kodėl uždraudėte ūkines veiklas gryname ore ir vėdinamose patalpose, netgi su kaukėmis ir laikantis atstumo? Besimėgaudami valdžia, pasmerkėte skurdui ir desperacijai dešimtis tūkstančių niekuo dėtų žmonių, nors gydytojus privertėte dirbti be apsaugos priemonių šimtaprocentinio užsikrėtimo sąlygomis.

Prašau, apsigalvokite!

Suprantu, kad jums smagu demonstruoti savo valdžią, ypač artėjant rinkimams.

Kuo ilgiau tęsis totalinis karantinas, tuo daugiau milijardų bus galima pasiskolinti ir išsivogti.

Vis dėlto dar kartą prašau – juk jau tiek visko turite ir dar gausite – nepasmerkite mūsų tautos beviltiškam skurdui ir galutinei demografinei mirčiai, nežaiskite savo žaidimų ant tūkstančių nekaltų žmonių kaulų!


2020 m. balandžio 12 d.

Klausimas Kas baisiau, koronavirusas ar karantinas?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus nulis kart aštuoni?

Mike

2020-04-16 12:18

Nejuokinkit besikreipdami i politikus su prasymu . Ten jau tanko rekia!

Vale

2020-04-16 09:09

švedai jokiu karantinu no gripo kiekvienais metais miršta žmonies.Kažkokia afera vyksta smugdo maža versla didieji verslininkai dirba toliau.Pagalba no viruso idomu kur tie pinigielei nuplauks i kieno kišiane.Mūsu išrinktieji ta sugeba daryti

Romas

2020-04-14 14:02

liaudis buka,nuzombinta ,baili ir susiskaldziusi.Valdziai nusispjaut.Kad ta korona tik generaline repeticija pries totaline kontrole,abejoniu nesukelia.Veliau biomase savo noru leks skiepytis pries korona,kartu gaudama ir mikrocipus,nereiks net prievartos....Aleliuja....

Daugiau komentarų

Šiandien – trečiadienis. Vėlino, vėlių ir mirusiųjų dievo, savaitės diena. Taip pat Odino, Vodano, Hado ir Merkurijaus diena.

naujausi straipsniai

Koronavirusas ir vyriausybė paverčia lietuvius zombiais
Su Skvernelio ir seimūnų pagalba koronavirusas greitai pavertė Lietuvos ūkį zombių kapinynu.

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis
Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje