Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei

Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių


Giedrius Šarkanas

Lietuvos Vyriausybei

Prašau, nežudykit lietuvių!

Atviras laiškas
2020-03-12
Vilnius

Jūsų veikla šiurpina

Dėl mano nuomone nusikalstamo Vyriausybės neveiklumo šių metų pradžioje vengiant įsigyti apsaugos priemonių medikams ir testų Lietuvos ligoninės tapo pagrindiniais epidemijos židiniais.

Vyriausybė smaginasi ant lietuvių kaulų

Skvernelis ir Veryga

Tačiau po to buvo pradėta totalaus visuomenės bauginimo kampanija ir be realaus pagrindo staigiai suparalyžiuotas Lietuvos ūkis bei absurdiškais draudimais pažeminti ir pasmerkti skurdui šimtai tūkstančių žmonių.

Lietuviai jau miršta šimtais

Esame demografiškai mirštanti, jautri, į savižudybes linkusi tauta, ir Jūsų drakoniškos priemonės sukėlė priešlaikinių mirčių nuo širdies ir kraujagyslių ligų, nelaimingų atsitikimų, smurto bei savižudybių bangą.

Šių metų kovo mėnesį mirusiųjų skaičius jau buvo beveik puse tūkstančio (16 procentų) didesnis už mirusiųjų vasarį ir beveik 400 didesnis už mirusiųjų praeitų metų kovą mirusiųjų skaičių. O nuo koronaviruso mirė vos 8 žmonės!

Prašau, nežudykite lietuvių – kuo greičiau nutraukite savo pompastišką karantiną!

Įsitraukę į gražiai prieš rinkimus skambančią kovą su jums taip patikusia epidemija, pasmerkėte šalį depresijai, nevilčiai ir mirčiai.

Kuo ilgiau tęsis totalinis karantinas, tuo daugiau milijardų bus galima pasiskolinti ir išsivogti.

Besteigdami specialias ligonines ir poliklinikas, palikote be medicininės pagalbos dešimtis tūkstančių kitų ligonių. Asmeniškai įsitikinau, kad jums nusispjaut ant visų, kurie kankinsis ir numirs nepatekę į naujienų suvestines. Kenčiantys nuo sunkių ligų lietuviai metami iš ligoninių ir negauna nei specialistų konsultacijų, nei jiems priklausančių medikamentų. Kiek tūkstančių jų prieš laiką mirs kol jums neatsibos žaisti karantiną?

Skurde gyvena daugiau kaip dešimt procentų lietuvių. Kiek dar jų planuojate privesti prie alkoholizmo, smurto, psichinių ligų ir savižudybių? Kiek dar psichiškai silpnų žmonių nužudysite ar paversite sunkiais ligoniais?

Daugelis draudimų absurdiški

Kai kurias karantino priemones galimas suprasti, Tačiau nemažai jų akivaizdžiai absurdiškos ir skirtos žmonėms sugniuždyti bei pažeminti.

Kam verčiate nešioti kaukes ne patalpose? Rizika užsikrėsti laikantis kitų draudimų labai maža – tiesiog žeminate ir absurdiškai terorizuojate žmones, ypač tuos, kurie sunkiau kvėpuoja ar rūko. Uždėjote tautai antsnukius demonstruodami savo valdžią, tačiau nedraudžiate važiuoti grupėmis automobiliuose, kur užsikrėtimas garantuotas nepriklausomai nuo kaukių dėvėjimo.

Kodėl uždraudėte ūkines veiklas gryname ore ir vėdinamose patalpose, netgi su kaukėmis ir laikantis atstumo? Besimėgaudami valdžia, pasmerkėte skurdui ir desperacijai dešimtis tūkstančių niekuo dėtų žmonių, nors gydytojus privertėte dirbti be apsaugos priemonių šimtaprocentinio užsikrėtimo sąlygomis.

Prašau, apsigalvokite!

Suprantu, kad jums smagu demonstruoti savo valdžią, ypač artėjant rinkimams.

Kuo ilgiau tęsis totalinis karantinas, tuo daugiau milijardų bus galima pasiskolinti ir išsivogti.

Vis dėlto dar kartą prašau – juk jau tiek visko turite ir dar gausite – nepasmerkite mūsų tautos beviltiškam skurdui ir galutinei demografinei mirčiai, nežaiskite savo žaidimų ant tūkstančių nekaltų žmonių kaulų!


2020 m. balandžio 12 d.

Klausimas Kas baisiau, koronavirusas ar karantinas?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus penki plius šeši?

Mike

2020-04-16 12:18

Nejuokinkit besikreipdami i politikus su prasymu . Ten jau tanko rekia!

Vale

2020-04-16 09:09

švedai jokiu karantinu no gripo kiekvienais metais miršta žmonies.Kažkokia afera vyksta smugdo maža versla didieji verslininkai dirba toliau.Pagalba no viruso idomu kur tie pinigielei nuplauks i kieno kišiane.Mūsu išrinktieji ta sugeba daryti

Romas

2020-04-14 14:02

liaudis buka,nuzombinta ,baili ir susiskaldziusi.Valdziai nusispjaut.Kad ta korona tik generaline repeticija pries totaline kontrole,abejoniu nesukelia.Veliau biomase savo noru leks skiepytis pries korona,kartu gaudama ir mikrocipus,nereiks net prievartos....Aleliuja....

Daugiau komentarų

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Valstiečių rinkimų biudžetas – 5 milijardai eurų!
Dalindami milijardinę paramą ir visiškai kontroliuodami žiniaspaudą, Valstiečiai turėtų triuškinamai laimėti 2020 m. Seimo rinkimus.

Operacija EPIDEMIJA – kaip Lietuvos valstybė lietuvius žudė
Nerangią koronaviruso epidemiją Lietuvoje Vyriausybei teko skatinti skleidžiant infekciją per ligonines.

Matrica jau Lietuvoje! – galutinė Lietuvos valstybės pergalė prieš stalinizmą
Koronaviruso epidemija ir karantinas tapo lemtingu persilaužimu likviduojant paskutines Stalino nusikaltimų pasekmes ir galutinai įtvirtinant Lietuvoje Matricą

daugiausiai komentuoti straipsniai

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Lietuviškieji koronaviruso analitikai – pusgalviai ar prostitutai?
Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai – Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?

atsitiktinis straipsnis

Valstybinės mokyklos debilina Lietuvos vaikus
Prisidengdama debilų integracija, Lietuvos valdžia debilina mūsų tautą sugrūsdama į bendras klases skirtingo amžiaus, skirtingų žinių ir protinio išsivystymo lygių vaikus.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje