Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Teksto „Sausio 13 – slepiami faktai“ komentarai

Klausimai Kaip manai, ar 1991 m. Sausio 13 aukos buvo atsitiktinės, ar kažkas jų specialiai siekė? Kodėl Sąjūdis taip greitai palaidojo Sausio 13 aukas? Kam buvo naudingos Sausio 13 žuvusių lietuvių mirtys? Kiek žmonių būtų nužudęs VIENAS omonininkas, jei būtų nusprendęs su „Kalašnikovu“ šaudyti į minią? Šimtą? Tūkstantį? Kas tavo nuomone didesni nusikaltėliai: ar Sausio 13 tarybiniai omonininkai, ar minėtieji Haditoje civilius žudę JAV jūrų pėstininkai? Kodėl?
Aptark komentaruose!

6. D Laivo Kapitonė

2020-03-01 10:18

Mano nuomonė dėl Paleckio įkalinimo. NEUŽMIRŠKIT KALINAMO PALECKIO. Ką daryti? REIKIA RINKTI SEIMO NARIŲ PARAŠUS IR KEISTI SUĖMIMO TRUKMĖS ĮSTATYMĄ Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu Būtina patikrinti ar Lietuvos ,,Suėmimo taikymo trukmė ir jo termino pratęsimas,, atitinka Europos reikalavimus.. Kas kreipsis dėl šio įstatymo atitikimo europiniams standartams? Stanislovas Tomas? Paprašom fb? Ačiū. Problema yra platesnė nei Paleckis. Spraga įstatymuose leidžiančiuose iki teismo laikyti begalę metų vilkinant bylas. Paskui pratesiant. Ypač šiandien žinant kas vyksta teismuose policijoje... Beje pas draugus Ukrainoje tas pats. Jefremeovas laukė teismo keturis metus bet paėmė ir paleido. Tipo atsiprašom. Nė prie ko. Fe... Tikras fe. Kodėl Lietuvoje nekaltas žmogus (Kol nėra įsiteisėjiusios nutarties) sėdi kalėjime mėnesius ir kaip tai išspręsti. Tai gali. Tai turi padaryti Seimas kuo skubiau priimdamas pakeitimus laikyti iki teismo ne ilgiau kaip 30 dienų. Juk jei pasodino, įrodymai yra. Jei įrodymai yra- nuteiskit skelbkit nutartį. Je

5. D Laivo Kapitonė

2020-03-01 10:17

bet Strasbūre reikės išslaptinti bylą. Sausio-13 bylą. Juk dabar nėra viešai prieinama pažiūrėti kokios kulkos buvo žudikės? Koks kalibras? Jei ne kiaurai aišku.

4. D Laivo Kapitonė

2020-03-01 10:15

viena kulka perskrostų kelis ir sunkiai sužeistų. kaiurai.

3. Dėdė Ignas

2020-02-14 20:01

Neįsivaizduoju, kokiu ciniku, kokiu išgama, kokiu parsidavėliu reikia būti, kad taip begėdiškai, atvirai niekinti lietuvių teisėtą pasipriešinimą okupantams, taip įžūliai iškraipyti dar gyvus atmintyje faktus. Tik visiškai degradavę parsidavėliai, nepelnytai valgantys lietuvišką duoną, gali šmeižti savo maitintoją.

2. Romualdas

2020-02-04 16:52

Bandydamas paremti provokaciškai melagingą teiginį, kad 1991 m. sausio 13-osios naktį Lietuvos gynėjai šaudė į savus, į TV bokštą gynusius žmones, A. Paleckis cituoja mano knygos 171 puslapį, kuriame aš užrašiau ano meto gandais pagrįstas spėliones apie TV bokšto gynėjų žuvimo aplinkybes. Turiu A. Paleckiui priminti, kad mano šiandieninis santykis su ano meto užrašais pakankamai aiškiai išsakytas knygos įvade. Prieš cituojant reikėjo jį persiskaityti. Ir suprasti. Absoliučiai įžūliu laikau gretinimąsi prie manęs teigiant, kad aš reikalavęs balistinių tyrimų. Toks reikalavimas būtų reiškęs, kad maniau mūsų vyrus šaudžius į savo brolius. Savanorių disciplina niekada neabejojau, o jie puikiai žinojo, kur jie galės gintis turimais ginklais. Draudžiu naudotis mano užrašais aiškiai juos falsifikuojant. Visa kita, jeigu reikės, papildomai paaiškinsiu teisme.

1. Maidanas

2020-01-09 17:01

Viskas buvo padaryta pagal amerikietiškus spalvotų revoliucijų vadovėlius.

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus penki minus nulis?

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Valstiečių rinkimų biudžetas – 5 milijardai eurų!
Dalindami milijardinę paramą ir visiškai kontroliuodami žiniaspaudą, Valstiečiai turėtų triuškinamai laimėti 2020 m. Seimo rinkimus.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Operacija EPIDEMIJA – kaip Lietuvos valstybė lietuvius žudė
Nerangią koronaviruso epidemiją Lietuvoje Vyriausybei teko skatinti skleidžiant infekciją per ligonines.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Lietuviškieji koronaviruso analitikai – pusgalviai ar prostitutai?
Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai – Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?

atsitiktinis straipsnis

Koronavirusas ir vakarietiškoji demokratija galutinai sužlugdys Europą
Epidemija atskleidė europinės demokratijos menkystę. Koronaviruso krizėje „vakarietiškoji demokratija“ iš privalumo tapo prakeiksmu, stumiančiu mus visus į bedugnę.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2020 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje