Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Apie Nemokykla.eu

Nemokykla.eu skirta vyresniųjų klasių moksleiviams, moksleivių tėvams, studentams ir visiems kitiems, kuriuos domina faktinė tiesa ir alternatyvos Lietuvos valstybinei ideologijai ir propagandai.

Viskas prasidėjo nuo NATO

Kažkada jau seniai, plepėdamas su vienu labai savimi pasitikinčiu abiturientu, prasitariau, kad penktasis NATO sutarties straipsnis neįpareigoja JAV ginklu ginti Lietuvą nuo užpuolimo – o šis pradėjo kratytis iš isteriško juoko iš mano „neišmanymo“. Kai išsiskyrėme, žiūrėjo į mane kaip į :-) visišką beprotį.

Giedrius Šarkanas

Tada man totptelėjo du dalykai. Pirma, Lietuvos mokyklos apgaudinėja mokinius „mokydamos“ juos akivaizdaus, tačiau valstybinei ideologijai parankaus melo net ir pačiais svarbiausiais jiems, visuomenei ir valstybei klausimais. Antra, mokiniai neabejoja tuo, ką jiems sako mokytojai, ir klusniai kala viską, ką jiems liepia.

Būtent tada kilo mintis „parašyti“ (sukurti) interneto svetainę, kuri nuo pat mažumės durninamiems lietuviams suteiktų galimybę sužinoti nuo jų slepiamus istorinius, politinius, teisinius ir kitokius faktus bei šiuolaikinės Europos vertybių siūlomas alternatyvas melu, niekšybe bei panieka lietuviams ir bendrai žmonėms pagrįstai dabartinės Lietuvos valstybės ideologijai.

Supratau, kodėl Lietuvos mokyklos augina beraščius

Kartą mano pažįstamas mokytojas pasiskundė, kad didžiąją dalį pamokos laiko sugaišta bandydamas įkalti klasės atsilikėliams paprasčiausius dalykus, ir todėl neturi kada užsiimti normaliais vaikais.

Man iškart toptelėjo į galvą, kad akivaizdi vis grėsmingiau augančio lietuvių neraštingumo priežastis – debilų mokymas kartu su normaliais vaikais ir bendros pamokos kelioms skirtingo amžiaus vaikų klasėms kaimo mokyklose. Tarybiniais laikais mokinius grupuodavo daugiau mažiau pagal žinių ir sugebėjimų lygį, ir Lietuva tada garsėjo savo mokyklomis.

Vėlgi akivaizdu, kad jau 30 metų Lietuvą valdantiems nusikaltėliams labai apsimoka debilinti jaunuosius lietuvius.

Galutinį postūmį suteikė Nida Vasiliauskaitė

Pagaliau konkrečiai pasiryžau parašyti šią svetainę perskaitęs Nidos Vasiliauskaitės straipsnį „delfyje“.

Neeilinis straipsnis. Nors man Nida nepasakė nieko naujo, tačiau ryžtis viešai iškloti visą tiesą apie valstybines Lietuvos mokyklas (pavyzdžiui, „tos negausios žinios, kuriomis išties disponuojama, įgyjamos ne mokykloje, o šalia mokyklos ir nepaisant jos“) reikėjo neeilinės drąsos. Už valstybinės politikos kritiką Lietuvos prokuratūra gali kaip mat pradėti baudžiamąją bylą.

Be to, Nida visą gyvenimą dirba universitete, o Lietuvoje už įžūlų tiesos sakymą pedagogai ir mokslo darbuotojai nedelsiant metami iš darbo be jokios galimybės grįžti. Tokio politiškai nekorektiško straipsnio parašymas mūsų šalyje gali visiškai sugriauti žmogaus gyvenimą.

Drąsus vieno žmogaus poelgis gali įkvėpti tūkstančius kitų; tai įvyko :-) ir šį kartą.

Nemokykla.eu tikslas – faktai, logika ir alternatyvios vertybės

Taigi šioje svetainėje stengiuosi atkreipti dėmesį tuos faktus, kurie Lietuvos valstybėje paprastai nutylimi, ir užsiknisę visokių nesąmonių kalimu moksleiviai su jais nesusiduria arba neatkreipia į juos dėmesio.

Kiek įmanoma, bandau nurodyti šaltinius, jei nėra lietuviškų, tai anglų, rusų, vokiečių ar ispanų kalbomis. Dabar bet kokius tekstus lengva išsiversti su „Google translate“ ar kokiu nors kitu būdu.

Stengiuosi visus savo teiginius įrodinėti logiškai, išvesti juos iš konkrečių faktų ir vertybių.

Lietuvos valstybinė ideologija ir propaganda paremta tokiomis vertybėmis, kaip JAV ir NATO viršenybė prieš Lietuvą, valdančiųjų, bankų bei darbdavių interesų viršenybė prieš tautos interesus, keršto pirmenybė prieš žmogiškumą, ideologijos pirmenybė prieš tiesą.

Mano gi vertybės: faktinė tiesa, žmogaus teisės, teisė kaip teisingumo pagrindas, lietuvių tauta kaip Lietuvoje gyvenančių ir mokančių lietuviškai kalbėti žmonių grupė, jos gerovė ir išlikimas.

Pavyzdžiui, jei CŽV kalėjimai mūsų šalyje Lietuvos vyriausybei (prezidentams, seimūnams, ministrams ir t.t.) – normalus dalykas, man tai – blogis, nes juose buvo kankinami žmonės, kitaip grubiai pažeidinėjamos pagrindinės žmogaus teisės ir vykdomi akivaizdūs nusikaltimai pagal tarptautinę ir Lietuvos teisę.

Stengsiuosi atsakyti į logiškus komentarus ir klausimus

Neturiu galimybių pilnai moderuoti visų straipsnių diskusijas. Vis dėlto stengsiuosi atsakyti į logišką kritiką ir klausimus. Būsiu dėkingas už konstruktyvias pastabas ir patarimus.

2019 m. gruodžio 13 d.

Klausimai Ką galvoji apie Nemokykla.eu? Gal norėtum, kad policija kuo greičiau ją uždarytų – kaip įprasta Lietuvoje uždarinėti valdžiai neparankias informacijos priemones? Ar lietuviams reikia žinoti tiesą apie savo tautą ir valstybę?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus keturi minus trys?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Puota maro metu – ir vėl kartojasi 2008 m. scenarijus!
Nors Giltinė koronaviruso pavidalu jau beldžiasi į mūsų duris, Lietuvos valdžia švenčia ir švaisto šimtus milijonų beprasmiškai ginkluotei – visai kaip 2008 m.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje