Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Galvoji kur stoti? – esi psichopatas? – tapk teisėju!

Jei galvoji kur stoti, žinok, kad teisėjo profesija Lietuvoje – idealus pasirinkimas grubiam psichopatui. Žmogiškam, garbingam žmogui apie teisėjo darbą Lietuvoje geriau nė negalvoti.

Lietuva – psichopatų rojus

Nors gyvename Europos centre, pagal teisės ir teisingumo lygį Lietuva kur kas labiau primena ne europinę, o centro Afrikos valstybę. Mūsų šalyje praktiškai negalioja teisė, visuotinai pripažintos žmogaus teisės, netgi minimalus žmogiškumas – taip kaip jis šiuo metu suprantamas Europoje.

Arūnas Budrys sėkmingai derina psichopatiškus malonumus – begėdišką melą, silpnesniųjų žeminimą, niekinimą, kankinimą – su teisėjo karjera

Arūnas Budrys

Lietuvos valstybėje viešpatauja korupcija, stipriojo teisė, panieka neturtingiesiems ir silpniesiems, niekšybė – kaip pagrindinės valstybės vertybės ir veiklos principai.

Todėl Lietuva – ideali valstybė psichopatams. Sėkmę ir karjerą Lietuvoje garantuoja sugebėjimas begėdiškai meluoti, įžūlus narcisizmas (anglų k.), abejingumas ir panieka kitiems, menas manipuliuoti žmonėmis ir šaltakraujiškai iš jų tyčiotis – trumpai tariant, psichopatija (anglų k.).

Visame pasaulyje psichopatai džiugiai renkasi teises studijas (anglų k.); vis dėlto Lietuvos valstybė siūlo unikalias galimybes saugiai pasityčioti iš bejėgių žmonių.

Teisėjo profesija ideali grubiems psichopatams

Kaip bebūtų šaunu būti psichopatu Lietuvoje, vis tiek reikia išmokti kažkiek valdytis. Jei pradėsi ciniškai tyčiotis iš visų iš eilės, tavęs pradės nemėgti netgi kolegos psichopatai.

Teisėjai – maloni išimtis. Būdamas teisėju, gali visiškai saugiai tyčiotis iš savo teisiamųjų, kankinti juos (ne tiesiogiai fiziškai, žinoma), šantažuoti, visaip žeminti ir niekinti.

Praktiškai Lietuvos teisėjai – faktiškai visiškai nebaudžiamų nusikaltėlių klanas. Mūsų šalyje niekas negali nubausti teisėjo – tiktai kiti teisėjai, greičiausiai irgi psichopatai. Teisėjo išniekintas žmogus tegali kreiptis į kitą teismą arba Teisėjų etikos ir drausmės komisiją, kur posėdžiaujantys teisėjai jį vienareikšmiškai (nors ir mandagiai) pasiųs ant trijų raidžių.

Jei teisėjo pasismaginimų auka pradės garsiai skųstis, rašyti straipsnius ar skundus, teisėjai-psichopatai lieps prokurorams susidoroti su įžūlėliu ir, patys dar pakankinę, nuteis jį „už teisėjo įžeidimą“.

Todėl, jei esi nemėgstantis varžyti savo sadistinių polėkių psichopatas, tau labai pasisekė, kad gimei Lietuvoje.

Teisėjai-psichopatai greičiausiai kopia teismų karjeros laiptais

Žinoma, net ir teisėjai turi kažkiek pasisaugoti. Jei neapsižiūrėjęs išsityčiosi iš ministro sūnėno ar prezidento meilužio, geruoju nesibaigs. Netgi teisėjai-psichopatai negelbėja durnių savo kolegų.

Tačiau teisėjams-psichopatams daug lengviau įvaldyti pagrindinę karjeros Lietuvos teismuose priemonę – politinę prostituciją. Jei teisėju mūsų šalyje tampa naivus durnelis, jam gali būti nelengva nuteisti nekaltą žmogų tik todėl, kad taip liepia teismo pirmininkas ar ministras. Jautruoliai savaitėmis morališkai kankinasi prieš paimdami kyšį už turtingo nusikaltėlio išteisinimą.

Patarimas

Jei esi sąžiningas ir jautrus žmogus, geriau nė nemėgink tapti teisėju Lietuvoje. Skaudžiai pasigailėsi! Teisingumo košmaras : nusižudžiusi Vilniaus apygardos teismo teisėja Ona Gasiulytė sirgo sunkia psichikos liga ir toliau teisė žmones

Jei esi psichopatas, dėl tokių niekų nesijaudini. Tavęs negraužia sąžinė dėl nekalto žmogaus nuteisimo ar nusikaltėlio išgelbėjimo, nes tu jos neturi.

Todėl, jei esi psichopatas ir ruošiesi stoti į aukštąją mokyklą, jau turėtum neabejoti dėl savo gyvenimo pašaukimo!

2020 m. vasario 3 d.

Klausimai Ar bent kartais jautiesi psichopatu? Norėtum tapti teisėju? Ruošiesi studijuoti teisę?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus aštuoni minus aštuoni?

Šiandien – ketvirtadienis. Švęstina diena. Perkūno, Lietuvos ir lietuvių gynėjo, savaitės diena. Taip pat Toro, Jupiterio, Donaro diena.

naujausi straipsniai

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

Kada Lietuvoje vėl prabils kalašnikovai?
Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

atsitiktinis straipsnis

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2022 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje