Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Galvoji kur stoti? – esi psichopatas? – tapk teisėju!

Jei galvoji kur stoti, žinok, kad teisėjo profesija Lietuvoje – idealus pasirinkimas grubiam psichopatui. Žmogiškam, garbingam žmogui apie teisėjo darbą Lietuvoje geriau nė negalvoti.

Lietuva – psichopatų rojus

Nors gyvename Europos centre, pagal teisės ir teisingumo lygį Lietuva kur kas labiau primena ne europinę, o centro Afrikos valstybę. Mūsų šalyje praktiškai negalioja teisė, visuotinai pripažintos žmogaus teisės, netgi minimalus žmogiškumas – taip kaip jis šiuo metu suprantamas Europoje.

Arūnas Budrys sėkmingai derina psichopatiškus malonumus – begėdišką melą, silpnesniųjų žeminimą, niekinimą, kankinimą – su teisėjo karjera

Arūnas Budrys

Lietuvos valstybėje viešpatauja korupcija, stipriojo teisė, panieka neturtingiesiems ir silpniesiems, niekšybė – kaip pagrindinės valstybės vertybės ir veiklos principai.

Todėl Lietuva – ideali valstybė psichopatams. Sėkmę ir karjerą Lietuvoje garantuoja sugebėjimas begėdiškai meluoti, įžūlus narcisizmas (anglų k.), abejingumas ir panieka kitiems, menas manipuliuoti žmonėmis ir šaltakraujiškai iš jų tyčiotis – trumpai tariant, psichopatija (anglų k.).

Visame pasaulyje psichopatai džiugiai renkasi teises studijas (anglų k.); vis dėlto Lietuvos valstybė siūlo unikalias galimybes saugiai pasityčioti iš bejėgių žmonių.

Teisėjo profesija ideali grubiems psichopatams

Kaip bebūtų šaunu būti psichopatu Lietuvoje, vis tiek reikia išmokti kažkiek valdytis. Jei pradėsi ciniškai tyčiotis iš visų iš eilės, tavęs pradės nemėgti netgi kolegos psichopatai.

Teisėjai – maloni išimtis. Būdamas teisėju, gali visiškai saugiai tyčiotis iš savo teisiamųjų, kankinti juos (ne tiesiogiai fiziškai, žinoma), šantažuoti, visaip žeminti ir niekinti.

Praktiškai Lietuvos teisėjai – faktiškai visiškai nebaudžiamų nusikaltėlių klanas. Mūsų šalyje niekas negali nubausti teisėjo – tiktai kiti teisėjai, greičiausiai irgi psichopatai. Teisėjo išniekintas žmogus tegali kreiptis į kitą teismą arba Teisėjų etikos ir drausmės komisiją, kur posėdžiaujantys teisėjai jį vienareikšmiškai (nors ir mandagiai) pasiųs ant trijų raidžių.

Jei teisėjo pasismaginimų auka pradės garsiai skųstis, rašyti straipsnius ar skundus, teisėjai-psichopatai lieps prokurorams susidoroti su įžūlėliu ir, patys dar pakankinę, nuteis jį „už teisėjo įžeidimą“.

Todėl, jei esi nemėgstantis varžyti savo sadistinių polėkių psichopatas, tau labai pasisekė, kad gimei Lietuvoje.

Teisėjai-psichopatai greičiausiai kopia teismų karjeros laiptais

Žinoma, net ir teisėjai turi kažkiek pasisaugoti. Jei neapsižiūrėjęs išsityčiosi iš ministro sūnėno ar prezidento meilužio, geruoju nesibaigs. Netgi teisėjai-psichopatai negelbėja durnių savo kolegų.

Tačiau teisėjams-psichopatams daug lengviau įvaldyti pagrindinę karjeros Lietuvos teismuose priemonę – politinę prostituciją. Jei teisėju mūsų šalyje tampa naivus durnelis, jam gali būti nelengva nuteisti nekaltą žmogų tik todėl, kad taip liepia teismo pirmininkas ar ministras. Jautruoliai savaitėmis morališkai kankinasi prieš paimdami kyšį už turtingo nusikaltėlio išteisinimą.

Patarimas

Jei esi sąžiningas ir jautrus žmogus, geriau nė nemėgink tapti teisėju Lietuvoje. Skaudžiai pasigailėsi! Teisingumo košmaras : nusižudžiusi Vilniaus apygardos teismo teisėja Ona Gasiulytė sirgo sunkia psichikos liga ir toliau teisė žmones

Jei esi psichopatas, dėl tokių niekų nesijaudini. Tavęs negraužia sąžinė dėl nekalto žmogaus nuteisimo ar nusikaltėlio išgelbėjimo, nes tu jos neturi.

Todėl, jei esi psichopatas ir ruošiesi stoti į aukštąją mokyklą, jau turėtum neabejoti dėl savo gyvenimo pašaukimo!

2020 m. vasario 3 d.

Klausimai Ar bent kartais jautiesi psichopatu? Norėtum tapti teisėju? Ruošiesi studijuoti teisę?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus septyni plius keturi?

Šiandien – antradienis. Bangpūčio arba Vėjopačio, jūros ir vėjų dievo, savaitės diena. Taip pat Marso diena.

naujausi straipsniai

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

Prometėjas Rakutis atvėrė pūvantį Lietuvos valstybės pūlinį
Paniekindamas Holokausto aukų atminimą, profesorius Valdas Rakutis visam pasauliui pademonstravo Lietuvos valstybę persmelkusį nacizmą.

Koronavirusas – europidų rasės apokalipsė
Koronavirusas, kaip ir vakcinos nuo jo, pavojingiausias baltaodžiams neandertaliečių palikuonims.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Lietuvos kariuomenės šauktiniai: skurdžiai mokomi tarnauti savo ponams
Tikroji Lietuvos šauktinių kariuomenės paskirtis – priversti žemiausiojo socialinio statuso lietuvius (ubagus, skurdžius) nuolankiai tarnauti savo ponams – Lietuvą valdantiems vagims ir sukčiams.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2021 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje