Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis

Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

Išskirtinis Jėzaus Kristaus bruožas – jo veidmainiškumas

Skaitant kanonines evangelijas, labiausiai krenta į akis krikščionių dievo veidmainystė. Jėzus neturėjo aiškių vertybių ir pliaukšdavo tai, kas jam tuo metu atrodė naudinga.

Sunku įsivaizduoti patogesnį dievą, nei Jėzus. Garbindamas veidmainį nusikaltėlį, visada gali pateisinti savo paties niekšybes ir nusikaltimus.

Viešuose mitinguose ir savo fokusų (dar vadinamų „stebuklais“) metu Jėzus kalbėdavo apie artimo meilę ir nusižeminimą, o privačiai su savo mokiniais – apie kanibalizmą ir žudynes. Savo veidmainiškumu Jėzus buvo labai panašus :-) į dabartinius Lietuvos seimūnus, ministrus ar teisėjus.

Jėzus įvykdo ŠVENTVAGYSTĘ – smurtauja Jeruzalės šventykloje

Jėzus smurtauja šventykloje

Iš kitos pusės, evangelijos pribloškia dievo įvykdytų nusikaltimų kiekiu. Čia išvardinti tik patys rimčiausieji iš jų.

Jėzus Kristus pavogė svetimą asilą

Morkaus evangelijoje 11:1-7 aprašyta asilo vagystė. Jėzus pasiuntė du savo mokinius liepęs jiems pavogti asilą aiškinant, jog :-) „jo reikia viešpačiui.“ Šie taip ir padarė, taigi į Jeruzalę krikščionių dievas įjojo ant vogto asilo.

Tais laikais nelabai turtingam žmogui jojamas asilas buvo nemažas turtas, ir už tokią vagystę buvo griežtai baudžiama.

Jėzus išniekino Jeruzalės šventyklą

Jeruzalės šventykla buvo pasaulinis judaizmo centras, švenčiausia vieta visai žydų tautai. Evangelijose aprašyti bent trys epizodai, kai Jėzus Kristus ją begėdiškai išniekino.

Krikščionių dievas išvadino Jeruzalės šventovę „plėšikų lindyne“ – Mato evangelija 11/17; kvietė ją nugriauti – Jono evangelija 2/19-21; pagaliau sukėlė šventykloje riaušes ir, „susivijęs iš virvučių rimbą“, smurtavo bei (matomai) primušė joje dirbusius žmones – Jono evangelija 2/15.

Tavo sąžinė visada švari – juk Jėzus avansu „išpirko“ prieš Jahvę visas tavo buvusias ir būsimas niekšybes bei nusikaltimus! – būtent tai ir yra TIKROJI LAISVĖ!

Už tokias begėdiškas šventvagystes bet kurio dievo sūnus būtų greitai užmėtytas akmenimis daugelyje DABARTINIŲ pasaulio valstybių.

Krikščionių dievas ne tik smurtavo, bet ir kurstė smurtą bei kvietė riaušėms

Nors riaušės Jeruzalės šventykloje – vienintelis visose keturiose kanoninėse evangelijose aprašyto asmeninio Jėzaus smurtavimo atvejis, krikščionių dievas matomai neretai kviesdavo savo pasekėjus smurtauti. Šlykščiausi raginimai smurtui aprašyti Mato ir Jono evangelijose.

„Nemanykite, jog aš atėjęs nešti žemei ramybės. Aš atėjau nešti ne ramybės, o kalavijo. Atėjau sukiršinti sūnaus prieš tėvą, dukters prieš motiną ir marčios prieš anytą…“ – Mato evangelija 10/34-35.

„Kalbėsite, kas tą valandą bus jums duota, nes kalbėsite nebe jūs, o Šventoji Dvasia. Brolis išduos nužudyti brolį, o tėvas – savo vaiką. Vaikai pakels ranką prieš gimdytojus ir juos žudys.“ – Morkaus evangelija, 13/11-12.

Garbinti Jėzų Kristų labai apsimoka

Sunku įsivaizduoti patogesnį dievą, nei Jėzus. Garbindamas veidmainį nusikaltėlį, visada gali pateisinti savo paties niekšybes ir nusikaltimus.

Gali ramiai meluoti, veidmainiausti, apgaudinėti, smurtauti, o gal netgi klastingai žudyti? – juk ir Jėzus panašiai darė arba kvietė daryti!

Tavo sąžinė visada švari – juk Jėzus avansu „išpirko“ prieš Jahvę visas tavo buvusias ir būsimas niekšybes bei nusikaltimus! – būtent tai ir yra TIKROJI LAISVĖ!

2020 m. sausio 19 d.

Klausimai Ar norėtum tapti toks, kaip Jėzus Kristus? Ar tau patiktų, jei kurio nors (ne tavo) dievo sūnus pavogtų tavo mašiną, išsityčiotų iš tavo šventovės, smurtautų joje ir kurstytų riaušes?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus du plius šeši?

masanauskas

2021-01-31 22:39

ŠARKANAS.TIKRIAUSIAI ŽYDIŠKOS KILMĖS.NIEKO NUOSTABAUS,KAD NEKENČIA KITATIKIŲ.ŽYDAMS TAI BŪDINGA.BE TO NEAPSIŠVIETĘS. PIKTAS ŠVENTRAŠČIO IŠKRAIPYTOJAS.BE TO JĖZUS NE DIEVAS,O TIK DIEVO SŪNUS.AŠ PATS NE KATOLIKAS.JIE TAIP PAT KLYSTA KAIP IR JUDAISTAI.AŠ JAU 20 M.STUDIJUOJU ŠNENTRAŠTĮ..GALIU PADĖTI .kreipkis masanauskas007@gmail.com. padėsiu

Lana

2020-07-20 06:36

Manau kad pats esate netikintis. Pats sventvagys esate taip siaubingai savo melais šmeižia tis krikščionis. Jezus buvo teisus. Jūs tyciojates iš mūsų religijos kuri viena ir teisinga o jau viešpats jums tuo negalėjo atsilyginti? Taip norėčiau būti kaip Jėzus, nes ne viename iš šių dalių nėra parašyta to ką jūs kalbate. Nueikite į bažnyčią arba bent jau pats nedarykit to apie ką šmeižia kitus darant.

Lana

2020-07-20 06:36

Manau kad pats esate netikintis. Pats sventvagys esate taip siaubingai savo melais šmeižia tis krikščionis. Jezus buvo teisus. Jūs tyciojates iš mūsų religijos kuri viena ir teisinga o jau viešpats jums tuo negalėjo atsilyginti? Taip norėčiau būti kaip Jėzus, nes ne viename iš šių dalių nėra parašyta to ką jūs kalbate. Nueikite į bažnyčią arba bent jau pats nedarykit to apie ką šmeižia kitus darant.

Daugiau komentarų

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Operacija EPIDEMIJA – kaip Lietuvos valstybė lietuvius žudė
Nerangią koronaviruso epidemiją Lietuvoje Vyriausybei teko skatinti skleidžiant infekciją per ligonines.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje