Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Kada Lietuvoje vėl prabils kalašnikovai?

Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

Prieš kelias dienas Lukašenka garsiai pareiškė, kad „iš Irako ir Afganistano į Lietuvos pusę keršyti lietuviams už jų nusikaltimus jau veržiasi radikalūs ir ginkluoti musulmonai“. Iš karto prisiminiau vieną savo kruviną sapną Pravieniškių kalėjime.

Jei būtume irakiečiai ar afganai?

Lietuvos kariuomenė aktyviai dalyvauja JAV vadovaujamose Irako ir Afganistano okupacijose. Negi Lietuvą užplūdę migrantai to nežino, nenorėtų atsiskaityti už sugriautas savo tėvynes ir NATO išžudytus artimuosius?

LR kariai Irake

Ką galvotume apie Lietuvą, jei patys būtume norintys patekti į Lietuvą musulmonai? Ką galvotume apie valstybę ir tautą, aktyviai dalyvaujančias mūsų šalies okupacijoje?

Lietuva – ne šiaip NATO narė. Lietuvos kariai aktyviai dalyvauja NATO vykdomuose karo nusikaltimuose.

Nors viešai kol kas neteko girdėti viešai kalbant apie konkrečiai lietuvių neseniai įvykdytus karo nusikaltimus, Lietuvos kariai saugojo jankių, anglų, australų ir kitų karo nusikaltėlių užnugarį, kai šie bombardavo Iraką ir Afganistaną, griovė juos žudydami šimtus tūkstančius taikių žmonių ir pasmerkdami skurdui bei kančioms milijonus, žvėriškai medžiojo ir ciniškai žudė musulmonų moteris ir vaikus. (Vienas paskutinių nuskambėjusių NATO nusikaltimų pavyzdžių – „Afganistane australų kariai įtariami karo nusikaltimais – „kraujo krikštui“ žudė civilius“.)

Manau nesunku įsivaizduoti, ką apie Lietuvą galvoja į Europą besiveržiantys migrantai, išgirdę kalbant kaip „lietuviai niekina nėščias musulmonų moteris su vaikais“.

Jei būtume baltarusiai?

Dabar įsivaizduokime save baltarusiais. Lietuva, irgi savo NATO sėbrais, bandė įvykdyti Baltarusijoje perversmą, praktiškai pradėjo prieš jų šalį hibridinį karą.

Puolamos ir visaip niekinamos Baltarusijos prezidentas gausiuose interviu arabiškoms televizijoms vis garsiau pasakoja NATO sugriautų ir išniekintų valstybių žmonėms apie Lietuvos nusikaltimus ir jos panieką musulmonų pabėgėliams bei jų teisėms. Tai negali nepapiktinti šimtų milijonų musulmonų, kuriuos jau 20 metų žudo ir visaip engia bei niekina NATO.

Per mažiau kaip metus Lietuva sukurstė, o gal ir suorganizavo neramumus, kuriuose žuvo ar kitaip nukentėjo taikių baltarusių ir kurių pasekmėje gyvenimas Baltarusijoje labai suprastėjo.

Dabar Lietuva toliau stengiasi kuo labiau pakenkti Baltarusijai įvairiomis sankcijomis ir boikotais, sukelti paniką ir persivilioti baltarusiškas įmones bei kvalifikuotus darbuotojus praktiškai toliau vykdydama hibridinį karą prieš baltarusių tautą.

Ką, būdami baltarusiais, galvotume apie lietuvius? Ko linkėtume Lietuvai ir ko siektume?

Pranašiškas sapnas?

Neseniai teko praleisti tris mėnesius kankinamam Pravieniškių kalėjime, kur buvau kalinamas už tai, kad rašiau apie Lietuvos valstybės garbinamų pokario banditų karo nusikaltimus prieš civilius lietuvius.

Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

Puolamos ir visaip niekinamos Baltarusijos prezidentas gausiuose interviu arabiškoms televizijoms vis garsiau pasakoja NATO sugriautų ir išniekintų valstybių žmonėms apie Lietuvos nusikaltimus ir jos panieką musulmonų pabėgėliams bei jų teisėms. Tai negali nepapiktinti šimtų milijonų musulmonų, kuriuos jau 20 metų žudo ir visaip engia bei niekina NATO.

Lukašenka nelaukia bejėgiškai kol NATO užgrobs ir išvogs jo šalį ir bando pasitelkti natūralius Lietuvos ir kitų panašių nusikaltėlių priešus – jų pačių nusikaltimų aukas. Per praeitą mėnesį mūsų šalyje atsirado tūkstančiai pasiruošusių paimti ginklą į rankas musulmonų.

Naivu tikėtis, kad kas nors gins šalį ir tautą, ciniškai garbinančias dešimčių tūkstančių taikių saviškių žudikus. Netgi Lietuvos Dievai.

2021 m. liepos 28 d.

Klausimas Ko linkėtum Lietuvai ir lietuviams, jei būtum vietoje irakiečio, kurio šeimą išžudė NATO?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus šeši plius du?

Vidmantas

2021-07-28 18:43

pridurko shmote , linkiu dingti is horizonto , su visam .

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje