Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Konstituciją išniekinusi teisėja Inga Štuopienė atskleidžia šiurpinantį LR teismų supuvimo gylį

Savo kovoje už karjerą Konsitucijos išniekintoja teisėja Inga Štuopienė (galbūt nesąmoningai) atskleidžia kokie beviltiškai korumpuoti ir supuvę yra LR teismai ir teisėjai.

Inga Štuopienė stato ant ragų korumpuotąją LR teisėjiją

Jau keli metai smagu stebėti kaip visoje Lietuvoje išgarsėjusi Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Inga Štuopienė terorizuoja Teisėjų tarybą ir kitus teisėjų organus reikalaudama, kad šie atšauktų jos gautą papeikimą.

Kovodama dėl savo karjeros, Inga Štuopienė atskleidė beviltiško LR teismų supuvimo gilumas

Inga Štuopienė

Nors Štuopienei jau keli metai kaip nesiseka (pavyzdžiui, Vilniaus teisėjai nepavyko įrodyti, kad buvo pažeista jos garbė), ji vis dar nepasiduoda, tuo būdu sukeldama žurnalistams ir kitiems stebėtojams daugybę :-) teigiamų emocijų ir galimybę suprasti kaip beviltiškai supuvę LR teismai.

Štuopienė nebegalėtų dirbti teisėja jokioje kitoje Europos valstybėje

Kadangi manęs persekiojimas :-) Lietuvoje formaliai pasibaigė, įdedu garso įrašą 2016 m. rugpjūčio 19 d. įvykusio teismo posėdžio, kuriame Inga Štuopienė begėdiškai iš manęs išsityčiojo tiesiogiai ir grubiai išniekindama Konstituciją, taigi ir savo priesaiką bei teisėjo vardą.

Garso įrašą galima rasti ČIA. Posėdžio metu Štuopienė įvykdė visą eilę grubių Teisėjų etikos kodekso pažeidimų, tačiau įrašas gana ilgas, ir visai nebūtina jį išklausyti nuo pradžios iki galo. Galima pradėti klausyti nuo 01:17:31 įrašo vietos (77 minutės), kai Štuopienė begėdišku šantažu verčia ir priverčia mane duoti parodymus prieš save grasindama užsiundyti psichiatru (ką ji beje vėliau ir padarė) ir kad neleis kalbėti viso proceso metu. Pavyzdžiui,

„Bet jei Jūs sakote, kad aš nesutinku duoti parodymų, tai aš Jus sodinu ir keliauju toliau su savo procesu ir Jums nesuteiksiu jokio žodžio, nes suprantate, Jūs neduodate parodymų, tai čia Jūsų problema, tiktai sėdit ir tylit.“

Tuo tarpu 31 Konstitucijos straipsnyje labai griežtai suformuluota: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius. Taigi Štuopienė ne tik grubiai pažeidė mano teises, bet ir išniekino Konstituciją, taigi ir savo teisėjo priesaiką bei teisėjo vardą.

Šiuo metu Europoje tėra viena valstybė – tokio lygio neteisės kloaka, kurioje šitaip teisėjo vardą pažeminęs žmogus galėtų toliau dirbti teisėju. Deja, tai valstybė, kuri jau 30 metų kaip niekina ir naikina mūsų šalį ir tautą.

Štuopienė – visiško ir galutinio LR teismų ir teisėjų supuvimo indikatorius

Argi ne keista? – Štuopienė prisidirbo tiek, kad turėtų džiaugtis, jog jos neišmetė iš teisėjų, – tačiau ji viešai piktinasi ir netgi reikalauja panaikinti jos papeikimą. Viską paaiškina garsios Ingos apeliacijos į teisėjų solidarumą!

Akivaizdu, kad LR teismuose taip išvešėjusios korupcija, politinė prostitucija ir įžūli teisėjų niekšybė, kad Štuopienei natūraliai apmaudu, jog ji gavo papeikimą už palyginus :-) „nedidelį“ pažeidimą, nors šimtai jos kolegų masiškai srebia kyšius, vairuoja girti, dergia ant įstatymų, kur kas labiau už Štuopienę tyčiojasi iš neturtingų savo aukų – ir sparčiai kopia karjeros laiptais.

Stebėdami Štuopienės kovą, galime įsitikinti, kad ne atsitiktinai Lietuvoje teismais pasitiki nebent nusikaltėliai, o žodis „teisėjas“ jau seniai tapo liaudišku keiksmažodžiu, reiškiančiu moralinį prostitutą, įžūlų padugnę.

O Štuopienei papeikimas reiškia kryžiuką ant teisėjo karjeros.

Štuopienės straipsnis apie LR teismų supuvimą skamba lyg šantažas: „jei neišteisinsite, parašysiu ir apie tikrus teisėjų nusikaltimus“.:-) Nors Ingai vis dar nesiseka jos kovoje su teismų puvėsiais, teisėjos atkaklumas duoda vaisių, nes iš jos veiksmų ir mes galime daryti pagrįstas išvadas apie beviltišką LR teismų supuvimą, tarp teisėjų klestinčių kriminalo ir įžūlios niekšybės lygį.

Stebėdami Štuopienės kovą, galime įsitikinti, kad ne atsitiktinai Lietuvoje teismais pasitiki nebent nusikaltėliai, o žodis „teisėjas“ jau seniai tapo liaudišku keiksmažodžiu, reiškiančiu moralinį prostitutą, įžūlų padugnę.

2020 m. liepos 20 d.

Klausimas Kur didesnė dalis tikrus nusikaltimus įvykdžiusių nusikaltėlių, Pravieniškių kalėjime ar Lietuvos teismuose?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus du kart devyni?

Šiandien – trečiadienis. Vėlino, vėlių ir mirusiųjų dievo, savaitės diena. Taip pat Odino, Vodano, Hado ir Merkurijaus diena.

naujausi straipsniai

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

Prometėjas Rakutis atvėrė pūvantį Lietuvos valstybės pūlinį
Paniekindamas Holokausto aukų atminimą, profesorius Valdas Rakutis visam pasauliui pademonstravo Lietuvos valstybę persmelkusį nacizmą.

Koronavirusas – europidų rasės apokalipsė
Koronavirusas, kaip ir vakcinos nuo jo, pavojingiausias baltaodžiams neandertaliečių palikuonims.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Koronavirusas ir vakarietiškoji demokratija galutinai sužlugdys Europą
Epidemija atskleidė europinės demokratijos menkystę. Koronaviruso krizėje „vakarietiškoji demokratija“ iš privalumo tapo prakeiksmu, stumiančiu mus visus į bedugnę.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2021 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje