Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Koronavirusas – Dievų ženklas ir dovana

Koronaviruso epidemija atskleidė kelias labai nemalonias tiesas apie mūsų civilizaciją. Dievai padovanojo mums ko gero paskutinę galimybę suprasti kas yra tikrieji mūsų draugai ir pasiruošti ateityje laukiantiems pavojams.

Epidemija parodė kaip toli mums iki dievų

Paskutiniaisiais metais žmonės pradėjo jaustis dievais. Technologijos išplėtė visokeriopas galimybes, ir susidarė įspūdis, kad esame visagaliai.

Dievai pasiuntė mums Ženklą

Nors mums atrodė, kad tuoj pasieksime žvaigždes, tačiau realiai likome tokie pat pažeidžiami kaip ir prieš milijonus metų. Švelnus virusėlis, kurio pasirodymo mūsų proseneliai greičiausiai nebūtų nė pastebėję, per tris mėnesius parklupdė pačias išdidžiausias Žemės valstybes.

Mišios ir galvų trankymas į žemę prieš virusą beprasmiai

Dominuojančios pasaulio religijos bejėgės.

Klaupimasis, čiulpimas ir rijimas, masiniai nusižeminimo ir susigyvulinimo ritualai padeda užmiršti baimę ir palengvina gyvulišką paklusnumą valdžiai.

Masinio nusižeminimo religijos suburia, neutralizuojja sąžinę bei moralę ir įkvepia adeptus smurtui, užkariavimams bei kitatikių persekiojimams, tačiau jos bejėgės prieš mažytį Dievų ženklą.

Mišios tapo aukojimosi virusui ritualu.

Koronavirusas – ženklas sustoti ir pagalvoti

Mes jau 30 metų riedame į bedugnę, baigiame išnykti demografiškai kaip tauta ir tautinė valstybė. Naiviai patikėję Sąjūdžio apgavystėmis, inertiškai tekame žemyn istorijos nuotekų vamzdžiais.

Viso labo per du epidemijos mėnesius pamatėme kokia šiurpinančiai neįgali niekšingoji Lietuvos valdžia, kokia trapi dešimtmečiais lipdyta mūsų asmeninė gerovė.

Euroatlantinė integracija – absurdiškas tikslas

Jau 30 metų kaip valdžia aukoja mūsų gyvenimus vadinamosios „euroatlantinės integracijos“ vardan. Stojant į ES, NATO, ESBO ir EBPO, buvo išniekinta Konstitucija, pamintos svarbiausiosios mums pažadėtos teisės ir laisvės.

Dabartinė epidemija privertė mus susimąstyti, parodė tikruosius mūsų sugebėjimus, mūsų visuomenės, valdžios, ekonomikos ir sveikatos apsaugos lygį.

Epidemija greitai parodė tikrąjį euroatlantinės integracijos veidą. Kai ES ir NATO šalys riejosi bei vogė viena kitos medicininę įrangą, Europos komisija bei parlamentas krapštėsi nosį, o NATO fiureris begėdiškai ragino didinti ginklavimosi (praktiškai JAV ginklų pramonės) finansavimą, labiausiai kenčiančias ES šalis gelbėjo oficialūs mūsų valdžios priešai Kinija ir Rusija.

Koronavirusas – Dievų dovana mums

Dabartinė epidemija privertė mus susimąstyti, parodė tikruosius mūsų sugebėjimus, mūsų visuomenės, valdžios, ekonomikos ir sveikatos apsaugos lygį.

Jei nepadarysime išvadų ir kita, ko gero DAUG KARTŲ mirtingesnė epidemija mus galutinai sunaikins, nes ir vėl nebūsime pasiruošę, vadinasi mes to nusipelnome.

Koronavirusas – palyginus labai švelnus virusas. Mirštamumas nuo jo matomai nesiekia nė procento, ir mums (tiems iš mūsų, kurie išgyvens) tai yra PALYGINUS neskausmingas įspėjimas apie mūsų civilizacijos trapumą ir ateities grėsmes.

Jei dabar siaučianti epidemija plistų taip pat greitai šienaudama žmones kaip MERSas ar Ebola, jau šiais metais grįžtume į Viduramžius. Pasiųsdami mums koronavirusą kaip ženklą, PASKUTINĮJĮ ĮSPĖJIMĄ, Dievai mums padovanojo neįkainojamą dovaną.

2020 m. kovo 30 d.

bus tęsiama

Klausimai Ar koronaviruso epidemija pakeitė tavo požiūrį į pasaulį? Į ką būtent?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus trys kart septyni?

KampfKatze

2020-03-30 23:10

Būtent: virusas - mokytojas!

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Lietuvos valdžia paskelbė Baltarusijai karą!
Absurdiška Nausėdos ir kitų valdžiažmogių agresija prieš Baltarusiją gresia Lietuvai ekonominiu ir politiniu žlugimu.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje