Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Koronavirusas – europidų rasės apokalipsė

Koronavirusas, kaip ir vakcinos nuo jo, pavojingiausias baltaodžiams neandertaliečių palikuonims.

>

Kodėl Europa ir JAV labiausiai kenčia nuo koronaviruso?

Iš savo protėvių neandertaliečių paveldėjome ne tik šviesius plaukus ir mėlynas akis, bet ir padidėjusį alergiškumą

neandertalietis

Dar šį pavasarį, tik įsibėgėjant covid-19 pandemijai, Europos gydytojai pranašavo epideminę apokalipsę Afrikoje, milijonus aukų, skurdžiųjų valstybių kolapsą ir t.t.

Tačiau atsitiko visiškai atvirkščiai – labiausiai nuo koronaviruso kenčia būtent Vakarai, akivaizdžiai pirmaujantys pagal mirčių nuo covid-19 skaičių.

Kaip galėjo atsitikti, kad afrikiečiai, indai ir kitos skurdžiausios šalys geriau susitvarko su pandemija, nei dabartiniai turtingiausieji Žemės valdovai? Japonijos ir kitų Azijos šalių pavyzdžiai rodo, kad mirtingumą lemia visai ne visuomenės amžius.

Koronavirusas pavojingiausias neandertaliečių palikuonims

Nors covid-19 pasireiškia įvairiais simptomais, didžiausią pavojų gyvybei kelia autoimuninės reakcijos. Dažniausiai mirštama nuo vadinamųjų citokinų audrų – praktiškai audringos alerginės reakcijos (skaityti – visos nuorodos anglų k.).

Tuo tarpu nuo alergijų labiausiai kenčiame būtent mes, europidai arba Kaukazo rasė (skaityti).

Pasiskiepijus, jautriems žmonėms alerginė reakcija garantuota, o dėl realaus koronaviruso dar nėra taip aišku. Dėl to netgi didelė dalis pastoviai rizikuojančių susirgti GYDYTOJŲ nenori skiepytis per pusmetį sukurtomis vakcinomis.

Esame išdidūs neandertaliečių palikuonys :-), ir už tai dabar mokame aukšto alergiškumo genais (skaityti) paverčiančiais mus lengvomis koronaviruso aukomis.

Negi virusą sukūrė baltosios rasės nekentėjai?

Alergizuojantis koronaviruso poveikis sukelia įtarimų dėl galimos dirbtinės jo kilmės. Daugiausiai paveikdamas baltuosius, koronavirusas sukuria pranašumus kitoms rasėms.

Alergija nebūtinai nužudo; covid-19 matomai paskatina įvairias nemirtinas autoimunines ligas: išsėtinę sklerozę, reumatoidinį artritą ir pan. susirgimus, dažniausiai paverčiančius žmones visiškais ligoniais, našta visuomenei.

Jei žmogus toks alergiškas, kad jam gresia pavojus numirti nuo citokinų audros, greičiausiai jo kūnas audringai reaguos ir į vakciną.

Jau dabar koronavirusas verčia mus, europidus, invalidų rase, smarkiai priartindamas tą momentą, kai Kininja taps turtingiausia pasaulio šalimi, o Azija – politiniu ir kultūriniu žmonijos centru.

O gal koronavirusas vis dėlto buvo specialiai sukurtas laboratorijoje? Pavyzdžiui JAV, kokių nors jankių rasizmo užknistų nebaltųjų?

Baltiesiems mažiausiai apsimoka skiepytis nuo covid-19

Dabar jau akivaizdu, kad daugelis mūsų nešioja savyje koronavirusą patys to nežinodami, panašiai kaip herpeso ir panašius virusus. Mažai tikėtina, kad koronavirusas bus lengviau suvaldomas su vakcinos pagalba, nei ŽIV.

Sprendžiant pagal sergamumo statistiką, dauguma žmonių perserga covid-19 patys nepastebėdami. Kam tada skiepytis ir rizikuoti pradėti galinčią visam gyvenimui suluošinti alerginę reakciją?

Jei žmogus toks alergiškas, kad jam gresia pavojus numirti nuo citokinų audros, greičiausiai jo kūnas audringai reaguos ir į vakciną. Pasiskiepijus, jautriems žmonėms alerginė reakcija garantuota, o dėl realaus koronaviruso dar nėra taip aišku. Dėl to netgi didelė dalis pastoviai rizikuojančių susirgti GYDYTOJŲ nenori skiepytis per pusmetį sukurtomis vakcinomis.

Deja, baltaodžius Vakarus dabar valdo daugiausia nedidelio protelio klounai, temokantys maivytis prieš kameras ir gasdinti bei kitaip durninti žemiausiojo intelekto rinkėjus. Mūsų valdžiai dabar svarbiausia – prisiskolinti milijardų ir juos išsivogti kartu su savo rėmėjais.

Todėl, kaip nebūtų paradoksalu, būtent baltaodžiai dabar yra labiausiai prigąsdinti ir valdžios indoktrinuoti skiepytis akivaizdžiai alergizuojančiomis vakcinomis, nors būtent jiems abejotinos vakcinos yra pavojingiausios!

Išsigandę mirties, europidai pasiruošę tapti invalidų rase. Mūsų protėviai neandertaliečiai turbūt vartosi savo kapuose pasibaisėję taip beviltiškai nupušusiais savo palikuonimis. :-)

2020 m. gruodžio 31 d.

Klausimas Ar jautiesi neandertaliečių palikuonimi?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus keturi minus nulis?

Zita

2020-12-31 10:20

Nežinau, kieno aš palikuonė, bet nei to viruso fobija nesergu, nei nuo jo skiepytis nesiruošiu. :)

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Po negrų teisių gynimo kauke – rasizmas ir noras atsikratyti Trampu
Sunku įžvelgti esminių skirtumų tarp negrų rasistų ir kukluksklanininkų.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje