Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Koronavirusas ir vyriausybė paverčia lietuvius zombiais

Su Skvernelio ir seimūnų pagalba koronavirusas greitai pavertė Lietuvos ūkį zombių kapinynu.

Bankrotas – natūralus ekonomikos raidos reiškinys

Lietuva jau 30 metų kaip nėra socialistinė valstybė. Jos įmonės turi arba būti pelningos, arba bankrutuoti.

Zombių ir atkatų karalius Saulius Skvernelis

Saulius Skvernelis

Bankrotas – natūrali kapitalistinės įmonės raidos dalis, panašiai kaip mirtis – natūrali žmogaus gyvenimo dalis.

Įmonė susikuria esant jos gaminamų prekių ar paslaugų paklausai. Jei sąlygos pasikeičia ir įmonės produkcija tampa nebepaklausi – įmonė tampa nuostolinga – ji bankrutuoja.

Valstybė vykdo pasmerktų lietuviškų įmonių suzombinimo politiką

Tačiau šiais metais padėtis kardinaliai pasikeitė. Vyriausybė prisiskolino milžiniškas pinigų sumas ir pradėjo finansuoti įmones, kurios natūraliai turėtų bankrutuoti.

Epidemija iš esmės pakeitė ūkio funkcionavimo sąlygas. DAUGYBĖ įmonių (visų pirma oro transporto, užsienio turizmo, viešbučių ir pan.) tapo beviltiškomis, nes jų prekių ar paslaugų artimiausiais metai nebereikės arba reikės daug mažiau, nei anksčiau. Pagal kapitalizmo logiką tokios įmonės privalo kuo greičiau nutraukti veiklą, nes, pasikeitus sąlygoms, jos iš gerovės kūrėjų tapo nereikalinga našta visuomenei, praktiškai numirė.

Tačiau prieš rinkimus įsisiautėjusiai Skvernelio vyriausybei norisi sudaryti įspūd potencialiems rinkėjams, kad ji visiškai suvaldė epideminę krizę ir išgelbėjo Lietuvos ūkį nuo nuostolių. Lietuvos vardu prisiskolinęs milžiniškas pinigų sumas, Skvernelis valstybės lėšomis išlaiko nuostolingomis tapusias beviltškas įmones.

Todėl Lietuvoje sparčiai daugėja ZOMBIŲ – beviltiškų, praktiškai mirusių įmonių, kuriuos Vyriausybė išlaiko iš skolintų pinigų.

Zombinama visa Lietuva

Atrodo, kad, epidemijai nuo kojų ant galvos apvertus mūsų gyvenimus, natūraliai turėtų bankrutuoti DAUG tapusių nereikalingų įmonių, kurių vietoje turėtų kurtis naujos, orientuotos į epideminį ir poepideminį gyvenimą. Tačiau yra visiškai atvirkščiai.

Prasidėjus epidemijai, bankrotų skaičius ne tik kad neišaugo, bet netgi SMARKIAI SUMAŽĖJO – Audito tarnybos išvados. Tai reiškia, kad valdžia suzombino didelį skaičių ne tik dėl epidemijos, bet ir šiaip natūraliai turėjusių bankrutuoti įmonių.

Ir valdžia – Vyriausybė, seimūnai, valdininkai – akivaizdžiai įprato prie daugiamilijoninių ATKATŲ, kurių vis gausėja augant zombių skaičiui.

Akivaizdu, kad šiuo metu SUSIZOMBINTI apsimoka net ir perspektyvioms įmonėms. Čiulpti dosnias valstybės išmokas kur kas patogiau ir saugiau, nei bandyti ir prisitaikyti ir rizikuoti savo kapitalu. Todėl įmonių-zombių dabar kur kas daugiau, negu būtų buvę natūraliai bankrutuojančių įmonių.

Zombinami ir žmonės. Sveiko proto lietuviui neapsimoka prakaituoti nuo ryto iki vakaro samdomame darbe – kur kas maloniau pasisimti kasnėnesinę „darbo paieškos“ išmoką.

Lietuva – jau praktiškai zombių kraštas

Laikas eina, ir Lietuvos ūkis įpranta prie nerūpestingo zombių gyvenimo. Paskutiniu metu netgi padaugėjo naujai steigiamų įmonių, nuo pat „gimimo“ tampančių biudžeto pinigus čiulpančiais zombiais.

Ir valdžia – Vyriausybė, seimūnai, valdininkai – akivaizdžiai įprato prie daugiamilijoninių ATKATŲ, kurių vis gausėja augant zombių skaičiui.

Palaimingai zombėja visa Lietuva. Didėjant valstybės biudžeto išlaidoms, natūraliai mažėja pajamos – juk sparčiai besidauginantys zombiai nemoka mokesčių!

Jau dabar šių metų biudžeto deficitas priartėjo prie dviejų su puse milijardo eurų, valstybės skola pasiekė pusę BVP, bet milijoninius atkatus srebiantiems politikams ir valdininkams nebesvarbu.

Lietuvos jau niekas nebeišgelbės. Po kelių metų būsime galutinai mirusi valstybė-zombis, dar beviltiškai prašinėjantis paramos ir kaulijantis paskolų už dviženkles palūkanas.

2020 m. spalio 5 d.

Klausimas Kokį atkatą sumoka vidutiniškas lietuviškas zombis?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus vienas kart du?

Šiandien – trečiadienis. Vėlino, vėlių ir mirusiųjų dievo, savaitės diena. Taip pat Odino, Vodano, Hado ir Merkurijaus diena.

naujausi straipsniai

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

Prometėjas Rakutis atvėrė pūvantį Lietuvos valstybės pūlinį
Paniekindamas Holokausto aukų atminimą, profesorius Valdas Rakutis visam pasauliui pademonstravo Lietuvos valstybę persmelkusį nacizmą.

Koronavirusas – europidų rasės apokalipsė
Koronavirusas, kaip ir vakcinos nuo jo, pavojingiausias baltaodžiams neandertaliečių palikuonims.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2021 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje