Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Koronavirusas ir vyriausybė paverčia lietuvius zombiais

Su Skvernelio ir seimūnų pagalba koronavirusas greitai pavertė Lietuvos ūkį zombių kapinynu.

Bankrotas – natūralus ekonomikos raidos reiškinys

Lietuva jau 30 metų kaip nėra socialistinė valstybė. Jos įmonės turi arba būti pelningos, arba bankrutuoti.

Zombių ir atkatų karalius Saulius Skvernelis

Saulius Skvernelis

Bankrotas – natūrali kapitalistinės įmonės raidos dalis, panašiai kaip mirtis – natūrali žmogaus gyvenimo dalis.

Įmonė susikuria esant jos gaminamų prekių ar paslaugų paklausai. Jei sąlygos pasikeičia ir įmonės produkcija tampa nebepaklausi – įmonė tampa nuostolinga – ji bankrutuoja.

Valstybė vykdo pasmerktų lietuviškų įmonių suzombinimo politiką

Tačiau šiais metais padėtis kardinaliai pasikeitė. Vyriausybė prisiskolino milžiniškas pinigų sumas ir pradėjo finansuoti įmones, kurios natūraliai turėtų bankrutuoti.

Epidemija iš esmės pakeitė ūkio funkcionavimo sąlygas. DAUGYBĖ įmonių (visų pirma oro transporto, užsienio turizmo, viešbučių ir pan.) tapo beviltiškomis, nes jų prekių ar paslaugų artimiausiais metai nebereikės arba reikės daug mažiau, nei anksčiau. Pagal kapitalizmo logiką tokios įmonės privalo kuo greičiau nutraukti veiklą, nes, pasikeitus sąlygoms, jos iš gerovės kūrėjų tapo nereikalinga našta visuomenei, praktiškai numirė.

Tačiau prieš rinkimus įsisiautėjusiai Skvernelio vyriausybei norisi sudaryti įspūd potencialiems rinkėjams, kad ji visiškai suvaldė epideminę krizę ir išgelbėjo Lietuvos ūkį nuo nuostolių. Lietuvos vardu prisiskolinęs milžiniškas pinigų sumas, Skvernelis valstybės lėšomis išlaiko nuostolingomis tapusias beviltškas įmones.

Todėl Lietuvoje sparčiai daugėja ZOMBIŲ – beviltiškų, praktiškai mirusių įmonių, kuriuos Vyriausybė išlaiko iš skolintų pinigų.

Zombinama visa Lietuva

Atrodo, kad, epidemijai nuo kojų ant galvos apvertus mūsų gyvenimus, natūraliai turėtų bankrutuoti DAUG tapusių nereikalingų įmonių, kurių vietoje turėtų kurtis naujos, orientuotos į epideminį ir poepideminį gyvenimą. Tačiau yra visiškai atvirkščiai.

Prasidėjus epidemijai, bankrotų skaičius ne tik kad neišaugo, bet netgi SMARKIAI SUMAŽĖJO – Audito tarnybos išvados. Tai reiškia, kad valdžia suzombino didelį skaičių ne tik dėl epidemijos, bet ir šiaip natūraliai turėjusių bankrutuoti įmonių.

Ir valdžia – Vyriausybė, seimūnai, valdininkai – akivaizdžiai įprato prie daugiamilijoninių ATKATŲ, kurių vis gausėja augant zombių skaičiui.

Akivaizdu, kad šiuo metu SUSIZOMBINTI apsimoka net ir perspektyvioms įmonėms. Čiulpti dosnias valstybės išmokas kur kas patogiau ir saugiau, nei bandyti ir prisitaikyti ir rizikuoti savo kapitalu. Todėl įmonių-zombių dabar kur kas daugiau, negu būtų buvę natūraliai bankrutuojančių įmonių.

Zombinami ir žmonės. Sveiko proto lietuviui neapsimoka prakaituoti nuo ryto iki vakaro samdomame darbe – kur kas maloniau pasisimti kasnėnesinę „darbo paieškos“ išmoką.

Lietuva – jau praktiškai zombių kraštas

Laikas eina, ir Lietuvos ūkis įpranta prie nerūpestingo zombių gyvenimo. Paskutiniu metu netgi padaugėjo naujai steigiamų įmonių, nuo pat „gimimo“ tampančių biudžeto pinigus čiulpančiais zombiais.

Ir valdžia – Vyriausybė, seimūnai, valdininkai – akivaizdžiai įprato prie daugiamilijoninių ATKATŲ, kurių vis gausėja augant zombių skaičiui.

Palaimingai zombėja visa Lietuva. Didėjant valstybės biudžeto išlaidoms, natūraliai mažėja pajamos – juk sparčiai besidauginantys zombiai nemoka mokesčių!

Jau dabar šių metų biudžeto deficitas priartėjo prie dviejų su puse milijardo eurų, valstybės skola pasiekė pusę BVP, bet milijoninius atkatus srebiantiems politikams ir valdininkams nebesvarbu.

Lietuvos jau niekas nebeišgelbės. Po kelių metų būsime galutinai mirusi valstybė-zombis, dar beviltiškai prašinėjantis paramos ir kaulijantis paskolų už dviženkles palūkanas.

2020 m. spalio 5 d.

Klausimas Kokį atkatą sumoka vidutiniškas lietuviškas zombis?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus devyni kart trys?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Skvernelio rinkimų milijardai galutinai skandina Lietuvą
Lietuvos vardu pasiskolintus milijardus premjeras Saulius Skvernelis naudoja rinkėjų papirkinėjimui ir Lietuvos ūkio bei sveikatos apsaugos naikinimui.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje