Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Koronaviruso vakcina. Išsigelbėjimas ar mirtis?

Pastatę Europos likimą ant labai abejotinos vakcinos nuo koronaviruso kortos, ES fiureriai bando apdurninti žmones šmeiždami antivakserius.

Vakarai pastatė savo likimą ant vakcinos kortos

Tolimųjų Rytų šalys susitvarkė su koronaviruso epidemija ir praktiškai jau grįžo prie įprasto gyvenimo. Vakarai nusprendė laukti stebuklingosios vakcinos.

Vakcinos padėjo suvaldyti daugelį ligų. Tačiau tai nereiškia, kad taip bus ir su koronavirusu.

vakcina nuo covid-19

Tačiau kuo toliau, tuo labiau auga nenorinčiųjų vakcinuotis skaičius. Jei daugiau kaip pusė vakariečių atsisakys vakcinuotis, žlugs PSO ir vyriausybių planai išvakcinuoti koronavirusą panašiai kaip raupus ir panašias jau beveik išnaikintas ligas.

Todėl Vakarų vyriausybės pradėjo milžiniško masto propagandos kampaniją skirtą vakcinų priešininkams sukompromituoti.

Dabar visos Europos delfiai bando pavaizduoti antivakserius tamsuoliais, neišsilavinusiais mokslo ir pažangos neigėjais. O ar pagrįstai?

Vakcinos nepatikimos ir turi šalutinių efektų

Panašiai, kaip ir dabartiniai koronaviruso testai, vakcinos toli gražu negarantuoja apsaugos nuo susirgimo ar komplikacijų.

Vakcinos saugo nuo tų patogenų, prieš kuriuos buvo sukurtos. Jei šie patogenai spėja mutuoti, jau kelių mėnesių senumo vakcinos gali tapti nebeefektyviomis – dažnai atsitinka su vakcinomis nuo gripo (Gripo vakcinos šalutiniai poveikiai.

Tokiu atveju vakcina dar labiau sustiprina patogeno poveikį, žmogus suserga daug sunkiau ir dažniausiai miršta.

Iš kitos pusės, neretai pasireiškia šalutiniai vakcinų poveikiai: alergijos, nerviniai ir kitokie sutrikimai, galintys rimtai pakenkti žmogaus sveikatai.

Skiepai gali ir nužudyti žmogų

Vakcinos paskirtis – išmokyti žmogaus imuninę sistemą greitai atpažinti patogeną, užpulti jį ir sunaikinti.

Tačiau pasitaiko, kad bakterijos ar virusai taip mutuoja, kad imuninės ląstelės juos „atpažįsta“, užpuola, tačiau nesugeba sunaikinti patogenų, ir šie jas pačias infekuoja. Tokiu atveju vakcina dar labiau sustiprina patogeno poveikį, žmogus suserga daug sunkiau ir dažniausiai miršta.

O juk danai ne šiaip sau puolė į paniką ir išskerdė visas savo audines; matomai BENT VIENA iš Danijoje nustatytų mutacijų, berods trečioji – būtent galinčioji paversti dabar bandomas vakcinas žudymo įrankiu.

Vakcinos sustiprintų infekcijos atvejų pasitaiko ne taip retai; mes perskaitome tokio tipo žinutes: „Nuo gripo pasiskiepijęs žmogus numirė per kelias dienas, gydytojai niekuo negalėjo padėti.“

Šį rudenį ypač daug pasiskiepijusių žmonių mirė nuo gripo Pietų Korėjoje.

Sveikam žmogui racionalu vengti skiepytis nuo koronaviruso

Jei žmogus yra labai silpnų plaučių ir greičiausiai mirs, jei susirgs sunkesne koronaviruso forma, galbūt jam verta pasiskiepyti.

Tačiau sveikam žmogui skiepytis akivaizdžiai neapsimoka. Jei nesiskiepys ir susirgs, greičiausiai smarkiai nenukentės, o pasiskiepijęs rizikuoja skaudžiai nukentėti nuo šalutinių efektų.

Vietoj to, kad didintų ligonių skaičių, ruoštų naujus gydytojus ir kauptų medicininės įrangos bei medikamentų atsargas, mūsų fiureriai puolė skolintis, vogti ir bandyti išlaikyti atgyvenusį gyvenimo būdą.

Pagaliau jei užsikrės konkrečiai vakcinai pavojinga koronaviruso forma, skiepai sustiprins ligą ir gali tapti mirties priežastimi. O juk danai ne šiaip sau puolė į paniką ir išskerdė visas savo audines; matomai BENT VIENA iš Danijoje nustatytų mutacijų, berods trečioji – būtent galinčioji paversti dabar bandomas vakcinas žudymo įrankiu.

Todėl delfių propagandistų laukia nelengvas darbas – įtikinti sveikus žmones rizikuoti savo sveikata bei gyvybėmis ir skiepytis labai abejotino saugumo vakcinomis.

Vakarai tampa visiškais lūzeriais

Dabar akivaizdu, kad Europos reakcija į koronaviruso epidemiją buvo klaidinga

Vietoj to, kad didintų ligonių skaičių, ruoštų naujus gydytojus ir kauptų medicininės įrangos bei medikamentų atsargas, mūsų fiureriai puolė skolintis, vogti ir bandyti išlaikyti atgyvenusį gyvenimo būdą.

Išsityčioję iš Trampo, švedų ir baltarusių, ES lyderiai pastatė Europos likimą ant kortos. Jei vakcinavimas nepavyks, mūsų laukia katastrofa, galinti paversti žemyną visišku pasaulio užkampiu.

Pseudodemokratiniai ES vištgaidžiai parodė, kad nesugeba mąstyti daugiau kaip kelias savaites į priekį. Viskas ką jie moka – taukšti niekus, meluoti ir vaipytis prieš kameras.

2020 m. lapkričio 15 d.

Klausimas Ar ruošiesi skiepytis nuo koronaviruso?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus šeši minus trys?

Veronika

2020-11-16 00:51

Man 73 metai,niekada nesirgau gripu ir niekada nesiskiepijus nuo gripo.Skiepytis nesiruošiu,nes nematau prasmės.O jeigu susirgusių ir numirsiu,tai mirties nebijau ir esu pasiruošusi iš keliauti pas drauges,kurios jau senai iš ejusios

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Pravieniškių kankinimo namai
Pravieniškių „pataisos namuose“ teko asmeniškai patirti kaip kaliniai niekinam ir kankinami Lietuvos kalėjimuose.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje