Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos

Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Lukašenka niekada neturėjo veiksmingos opozicijos

Iš pirmo žvilgsnio nelengva suprasti kaip ES, NATO ir netgi kartais Putino iš visų pusių puolamas Lukašenka išsilaiko valdžioje.

Iš pirmo žvilgsnio, aršus Baltarusijos priešas, tačiau praktiškai – naudingasis Lukašenkos idiotas

Gitanas Nausėda

Metai iš metų Lukašenkai diskredituoti investuojami milijardai, šimtai NATO šalių pasamdytų žurnalistų nepailstamai knisasi po juo ir masiškai štampuoja aukščiausio lygio propagandą, o senstantis Batka ir toliau išlieka baltarusių numylėtiniu.

Kodėl Baltarusijoje nesusiformuoja nors kiek padoresnė opozicija Lukašenkai?

NATO diskredituoja kiekvieną rimtesnį Aleksandro Grigorjevičiaus oponentą

Truputį geriau įsigilinus, darosi akivaizdu, kad Lukašenkos varžovus naikina NATO, visų pirma Lietuva ir Lenkija.

Vos tik atsiranda nors kiek rimtesnis opozicijos Lukašenkai lyderis, jį tuoj pat pasikviečia, pradeda girti ir finansuoti specialiosios Lietuvos, Lenkijos bei kitų NATO šalių struktūros. Praktiškai jos užverbuoja visus ir kiekvieną nors kiek rimtesnį Lukašenkos opozicionierių.

Tačiau NATO ir jos narės – praktiškai atviri Baltarusijos priešai.

NATO – didžiausių pastarojo meto žmonijos plėšikų organizacija. Ką NATO bedeklaruotų, praktiškai per visą savo egzistavimą be plėtimosi ji užsiima vieninteliu dalyku – silpnesnių šalių bauginimu, destabilizavimu, užgrobimu ir plėšimu. Per visą NATO istoriją nebuvo įvykdyta nė viena iš tikrųjų gynybinė karinė operacija. Akivaizdu, kad visos NATO „misijos“ – puolamosios ir plėšiamosios.

Dabartinė politinė agresija ir Cichanovskajos diskreditavimas suteikė Lukašenkai eilinę galimybę išvyti iš Baltarusijos paskutiniais metais susiformavusią politinę opoziciją.

Todėl tiek baltarusių, tiek bet kokio stebėtojo akyse Lukašenka turi ne tik teisę, bet ir PAREIGĄ ginti savo šalį nuo jos didžiausios priešės agentų, neleisti jiems laisvai veikti Baltarusijoje.

Taigi, verbuodamos visus Lukašenkos oponentus, Lietuva, Lenkija ir kitos NATO šalys įgalina ir praktiškai įpareigoja Baltarusijos prezidentą juos vienaip ar kitaip neutralizuoti.

Cichanovskaja – tipiškas NATO sužlugdyto Baltarusijos politiko pavyzdys

Ne veltui Baltarusijos tarnybos prievarta išvežė Sviatlaną Cichanovskają į Lietuvą – čia ji kaip mat pademonstravo savo lojalumą NATO.

Dabar jau kiekvienam akivaizdu, kad Sviatlana – nuolanki Lietuvos ir Lenkijos, taigi praktiškai ir JAV, marionetė. Jei ji iš tikrųjų ateitų į valdžią, NATO greitai užvaldytų ir užgrobtų Baltarusiją; jos raketos priartėtų prie pat Maskvos. Todėl, nepaisant paskutinių metų asmeninių nesutarimų, netgi Putinas priverstas iš paskutinių remti ir ginti Lukašenką.

Todėl už dešimtis JAV ir ES milijonų, netgi pažadėtą milijardą, Baltarusijoje niekaip nepavyksta užverbuoti pakankamai protestuotojų, ir baltarusių akyse pastarojo meto protestai prieš Lukašenką tapo NATO finansuojamo antidemokratinio perversmo simboliu.

Savo Rytų kaimynams Lietuva ir toliau lieka naudingąja idiote

Taigi Lietuva ir Lenkija – ne tik aršios Baltarusijos priešės, bet praktiškai ir pagrindinės Lukašenkos rėmėjos, vadinamosios „naudingosios idiotės“.

Lietuva niekada nesugebėjo vykdyti SAU naudingos užsienio politikos. Praktiškai Lietuvos užsienio reikalų ministerija – primityvios propagandos, demonstruojančios lojalumą JAV ir NATO, struktūra.

Mūsų Rytų kaimynai tuo mielai praktiškai naudojasi. Grybauskaitės laikų Rusijos puolimas suteikė Putinui unikalią progą įvesti prekybines sankcijas ir reformuoti žemės ūkį. Už tai, kad tapo didžiausia pasaulyje kviečių eksportuotoja, Rusija turi dėkoti Lietuvai.

Dabartinė politinė agresija ir Cichanovskajos diskreditavimas suteikė Lukašenkai eilinę galimybę išvyti iš Baltarusijos paskutiniais metais susiformavusią politinę opoziciją.

Užtai Lietuva prarado ypač pelningą žemės ūkio produkcijos eksportą į Rusiją, dabar greitai neteks ir Baltarusijos tranzito. Užtarnautas likimas valstybės, kurią valdo kitiems naudingi idiotai.

2020 m. rugsėjo 30 d.

Klausimas Ar Cichanovskajos puolimas susilpnino Lukašenką, ar sustiprino?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus penki minus trys?

Jim Carnarvon

2023-12-04 23:55

SEO ensures your website stands out when people search for products or services. Google prioritizes relevance and reliability to decide which sites appear on the first pages, underscoring the need for effective website presentation. SEO Benefits in Brief: 1. Boosts Visibility and Traffic: 2. Establishes Trust: 3. Yields High ROI: 4. Enhances User Experience: Google announced prioritizing pages based on user experience in their algorithm. In essence, SEO is your key to standing out, building trust, and ensuring a high return on investment. Contact us at https://digitalpromax.co/ Also Need expert hands on your WordPress projects? Weve got you covered. Lets discuss how our WordPress developers can boost your web endeavors. Click here for more details: https://outsource-bpo.com/website/

Larry Joyner

2023-12-04 00:54

Hey, I wanted to share some exciting news with you about a powerful tool that lets you create your first profitable YouTube channel with no video creation or prior tech skills… Yes, With this in your marketing arsenal, Even newbies can tap into 2.7 Billion YouTube subscribers with zero work & zero tech hassles. Now you too are willing to let artificial intelligence take the driver’s seat & get real results in 3 clicks… You’re in for a surprise today. See AI Channel In Action Here: https://www.vauleonline.co/aichannel Worlds First Leonardo A.I Powered App Creates Done-For-You YouTube Channels & 4K Videos, Even Monetize Them In Just 3 Clicks Checkout Some Of Its Amazing Features- First To Market, Cutting Edge AI Technology That’s The Future Of Intelligent Solutions Tap Into 2.7 Billion Active YouTube Users & Convert Them Into Lifetime Buyers Create Stunning, Mobile Responsive YouTube Channels For Any Offer In Any Niche In 3 Clicks Effortlessly Generate, Customize, And Share Compelling Content On YouTube Channel. Use AI To Create Mind Blowing Introductions For Your YouTube Channels Create Eye Catchy Logos & Designs For Your YouTube Channe

James Clemmons

2023-11-18 17:11

Hope youre well. Our monthly SEO services offer comprehensive keyword analysis, content optimization, and continuous monitoring for sustained growth. Lets discuss how we can elevate your online presence.Check out here: https://digitalpromax.co/lb/ Is Your Search Console Reporting Errors? Dont let issues hold back your SEO! Specializing in fixing Search Console errors for higher rankings. Resolve crawl issues, improve indexing, and supercharge your SEO. Lets boost your site together! Visit now: https://speedexpert.co/search-console/

Daugiau komentarų

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

atsitiktinis straipsnis

Koronaviruso vakcina. Išsigelbėjimas ar mirtis?
Pastatę Europos likimą ant labai abejotinos vakcinos nuo koronaviruso kortos, ES fiureriai bando apdurninti žmones šmeiždami antivakserius.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2023 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje