Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lietuvos policija – nusikalstama organizacija

Eilinis įrodymas iš „Baltarusijos kelio“, kad LR policija niekina teisę, gina nusikaltėlius, baugina ir persekioja valdžios kritikus.

Jau esu ne kartą rašęs apie tai, kad (pavyzdžiui :-)) LR policija – nusikalstama organizacija. Praeitą sekmadienį eilinį kartą vėl tuo įsitikinau.

Baltarusiai pakantūs kitai nuomonei ir įpratę prie saviraiškos laisvės – skirtingai nuo lietuvių

Ištaikęs valandėlę laisvo laiko, pasidariau plakatą ir nuvykau į Šventaragio slėnį kai ten vyko „Baltarusijos kelias“. Simpatizuoju baltarusiams ir, kaip lietuvietis, jaučiu pareigą įspėti mums ko gero artimiausią tautą apie tai, kas jų laukia, jei valdžią Baltarusijoje perims ES ir NATO statytiniai.

Viena pagrindinių LR policijos funkcijų – persekioti taikius valdžios kritikus

Policija mane baugina

Todėl užsirašiau ant plakato rusų ir anglų kalbomis „Nepaverskite Baltarusijos mėšlo krūva kaip Lietuvą“ bei „NATO išvogs Baltarusiją kaip Lietuvą, Libiją ar Ukrainą“ ir pastovėjau valandėlę tarp katedros ir varpinės.

Baltarusiai mane puikiai suprato ir normaliai bendravo, netgi :-) gėlytę padovanojo.

Daugelis tautiečių, tame tarpe, beje, ir :-) Landsbergio apsauginiai, visaip iš manęs tyčiojosi ir keikė mane cenzūriniais ir necenzūriniais žodžiais.

Vis dėlto, Vilnius – ne Minskas, kur gali nebijodamas išsakyti savo nuomonę. Tautiečiai už tavo kitokias pažiūras gali ir kaip reikiant primušti.

Policija eilinį kartą elgėsi kaip nusikaltėliai

Nors stovėjau su plakatu ramiai ir taikiai, LR policija kaip mat prisistatė ir pareikalavo dokumentų. Ne iš man grasinusių aplinkinių, o iš manęs.

Akivaizdžiai pasipiktinę, kad išdrįsau išsakyti su valdžios nesutampančią nuomonę, policininkai iš pradžių bandė mane ne tai sugraudinti, ne tai įtikinti, kad taip elgtis nedera.

Taigi policija patenkinta stebėjo kaip buvau įžeidinėjamas ir patyriau smurtą aiškiai palaikydama nusikaltimus mano atžvilgius vykdžiusius tautiečius.

Vėliau grįžo ir dar kartą kažkaip keistai :-) bandė man ne tai įrodyti, kad esu neteisus, ne tai išgąsdinti: „Yra žmonių, kuriems nepatinka Jūsų plakatas“. Davė man suprasti, kad negerai turėti savo nuomonę, kad tai nepatinka kitiems žmonėms, kad aš negražiai elgiuosi išsakydamas savo kitokią nuomonę.

Visa tai vyko stebint daugeliui žiūrovų; taigi praktiškai policija vykdė 169 ir 170 Baudžiamojo kodekso straipsniuose nustatytus nusikaltimus.

Policija negynė manęs nuo įžeidimų bei smurto

Pareigūnams mane spaudžiant, nemažai aplinkinių mane tiesiogiai įžeidinėjo, bet policininkai visiškai nereagavo stebėdami patenkintais žvilgsniais.

Vėliau teko patirti ir smurto. Augalotas žaliūkas priėjo iš už nugaros, suėmė man už pečių ir rmatomai rodė kažkokius ženklus kol jo bendras filmavo.

Todėl jau seniai nebesistebime, kai perskaitome, jog ir vėl policija prekiauja narkotikais ar klastotėmis, gano prostitutes, žudo, vagia, muša, kankina ar tyčiojasi. Tiesiog Lietuvos policija – nusikaltėliams tarnaujanti nusikalstama organizacija.

Pradėti muštis tokioje situacijoje buvo kvaila, tad kreipiausi į policiją, tačiau pareigūnai savaime suprantama nereagavo linksmai stebėdami mano patiriamą fizinę prievartą.

Taigi policija patenkinta stebėjo kaip buvau įžeidinėjamas ir patyriau smurtą aiškiai palaikydama nusikaltimus mano atžvilgius vykdžiusius tautiečius.

Lietuvos policija tarnauja nusikaltėliams ir susidoroja su valdžios kritikais

Taigi pareigūnai 1) nereagavo į teisės pažeidimus ir nusikaltimus – manęs įžeidinėjimus bei smurtą ir 2) spaudė ir baugino mane, nors nieko nepažeidžiau – už tai, kad išdrįsau išsakyti kitokią nei valdžios nuomonę.

Policija tikrino mano, nepažeidusiojo jokio teisės akto, dokumentus, bet nepaprašė jų nei iš mane įžeidinėjusiųjų, nei iš smurtavusiųjų. Pareigūnai elgėsi kaip visada panašiais atvejais. Pavyzdžiui, Pokario banditų garbinimas ir lietuvių niekinimo tradicija.

Todėl jau seniai nebesistebime, kai perskaitome, jog ir vėl policija prekiauja narkotikais ar klastotėmis, gano prostitutes, žudo, vagia, muša, kankina ar tyčiojasi. Tiesiog Lietuvos policija – nusikaltėliams tarnaujanti nusikalstama organizacija.

2020 m. rugpjūčio 25 d.

Klausimas Ar teko pačiam (pačiai) stebėti policijos vykdomus nusikaltimus?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus nulis plius devyni?

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

Kada Lietuvoje vėl prabils kalašnikovai?
Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

atsitiktinis straipsnis

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2022 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje