Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lietuvos teisėjai – politiniai prostitutai

Vis dėlto, prostitutais nėra pagrindo vadinti kai kuriuos teisėjus-kyšininkus ir Konstitucinio teismo teisėjus.

Teisėjai – ko gero labiausiai niekinama profesinė grupė Lietuvoje

Lietuvos teisėjai ypač nemėgstami visuomenėje. Nors daug kas pavydi teisėjams praktiškai neribojamų jų galimybių imti kyšius ir tyčiotis iš silpnesniųjų, neteko sutikti nė vieno žmogaus, kuris apie teisėjo darbą kalbėtų su pagarba.

Duodamas priesaiką, neablius teisėjas žino, kad ją daug kartų sulaužys

Teisėjo priesaika

Dauguma lietuvių nepasitiki teismais – tai reiškia, kad jie netiki teisėjų priimtais nuosprendžiais. Jei teismas nuteisia žmogų, sakykim, už vagystę, visuomenės akyse tai tereiškia, kad nelaimėlis nesugebėjo pasiūlyti teisėjui pakankamo kyšio, o ne kad jis iš tikrųjų ką nors pavogė.

Trumpai tariant, visuomenės akyse teisėjai – tiesiog (politiniai) prostitutai, savo atgrasumu jau gerokai aplenkę netgi seimūnus ir pedofilus.

Teisėjai duoda priesaikas žinodami, kad jas sulaužys

Lietuvos teisėjo priesaika skamba taip:

Aš, teisėjas (-a) (vardas, pavardė), iškilmingai prisiekiu būti ištikimas (-a) Lietuvos Respublikai, savo pareigas atlikti garbingai, vykdyti teisingumą pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus, visada būti nešališkas (-a), sąžiningas (-a), humaniškas (-a), saugoti man patikėtas valstybės paslaptis ir visada elgtis, kaip dera teisėjui. (:-) Tepadeda man dievas.)

110 Konstitucijos straipsnis nurodo VISIEMS TEISĖJAMS:

Teisėjas negali taikyti įstatymo, kuris prieštarauja Konstitucijai.
Tais atvejais, kai yra pagrindo manyti, kad įstatymas ar kitas teisinis aktas, kuris turėtų būti taikomas konkrečioje byloje, prieštarauja Konstitucijai, teisėjas sustabdo šios bylos nagrinėjimą ir kreipiasi į Konstitucinį Teismą prašydamas spręsti, ar šis įstatymas ar kitas teisinis aktas atitinka Konstituciją.

Tačiau LR teismai jau keliasdešimt metų ciniškai ir piktybiškai žagina (ignoruoja) šį straipsnį ir nuteisinėja žmones pagal akivaizdžiai antikonstitucinius įstatymus įžūliai spjaudami į jų maldavimus įgyvendinti 110 Konstitucijos straipsnį ir kreiptis į Konstitucinį teismą.

Taigi Lietuvos teismai ir teisėjai sistemingai ir piktybiškai niekina Konstituciją bei laužo savo priesaikas.

Jei teisėjas nėra visiškas teisės ablius, tai, jau iškilmingai duodamas priesaiką, žino, kad ją laužys visą savo karjerą.

Kas gali būti šlykščiau už melagingai prisiekiantį begėdį?

Aš, kaip lietuvietis, labiausiai šlykščiuosi pagrindine šiuo metu Lietuvą valdančių nusikaltėlių vertybe – niekšybe.

Todėl negaliu nesišlykštėti priesaiklaužiais teisėjais, begėdiškai paistančiais apie Konstituciją, teisę, etiką ir pan., tačiau praktiškai niekinančiais ir dergiančiais tai, ką iškilmingai prisiekė, besityčiojančiais iš Konstitucijos, teisės ir į jų letenas patekusių bejėgių žmonių.

Ir tarp teisėjų pasitaiko išimčių

Vis dėlto reikia pripažinti, kad nebuvo atlikti tyrimai ir nebuvo įrodyta, kad VISI Lietuvos teisėjai yra prostitutai.

Dauguma lietuvių nepasitiki teismais – tai reiškia, kad jie netiki teisėjų priimtais nuosprendžiais. Jei teismas nuteisia žmogų, sakykim, už vagystę, visuomenės akyse tai tereiškia, kad nelaimėlis nesugebėjo pasiūlyti teisėjui pakankamo kyšio, o ne kad jis iš tikrųjų ką nors pavogė.

Kai kurie teisėjai neturi galimybės pažeidinėti 110 Konstitucijos straipsnį, pavyzdžiui, Konstitucinio teismo teisėjai.

Iš kitos pusės, akivaizdu, kad tokioje beviltiškai korumpuotoje valstybėje, kaip Lietuvos Respublika, bent jau dalis teisėjų išlaiko kvalifikacinius egzaminus korupcinėmis priemonėmis ir greičiausiai per visą savo karjerą taip ir nesupranta formalaus Konstitucijos statuso Lietuvos teisėje.

Todėl, norėdami išlikti sąžiningais, kategoriškai tvirtinti, kad visi Lietuvos teisėjai yra prostitutai, negalime.

2020 m. sausio 31 d.

Klausimai Su kuo tapatini Lietuvos teisėjus? Ar norėtum pats (pati) tapti teisėju (teisėja)? Ar pasitiki Lietuvos teismais? Keli procentai Lietuvos kalėjimų kalinių yra iš tikrųjų padarę tai, už ką juos nuteisė?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus keturi minus vienas?

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

atsitiktinis straipsnis

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2023 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje