Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lietuvos valdžia paskelbė Baltarusijai karą!

Absurdiška Nausėdos ir kitų valdžiažmogių agresija prieš Baltarusiją gresia Lietuvai ekonominiu ir politiniu žlugimu.

Lietuvos valstybės veiksmai prieš Baltarusiją prilygsta karo paskelbimui

Lietuva, kaip formali NATO narė, ir šiaip yra oficialus Baltarusijos priešas.

Mus valdo vis beviltiškesni ir beviltiškesni pusgalviai – Nausėda su Seimo kompanija pradėjo agresiją prieš vertingiausią mūsų prekybos partnerę.

LR prezidentas Gitanas Nausėda

Palaikydama ir remdama Baltarusijoje vykstantį perversmą, Lietuvos Respublika kėsinasi į Baltarusijos valstybę, jos vientisumą ir konstitucinę santvarką.

Nors į šiuo metu Baltarusijoje vykstančias riaušes įsitrauktų ir visi už Cichanauskienę balsavę gudai – daugiau kaip pusė milijono – mėginimas protestais ir smurtu perimti valdžią po pralaimėjimo rinkimuose yra nusikaltimas tiek pagal Baltarusijos konstituciją, tiek pagal dabartinius Europos teisės standartus.

Taigi, remdama ir kurstydama akivaizdžius nusikaltėlius prieš teisėtą Baltarusijos vyriausybę, Lietuvos valdžia praktiškai paskelbė Baltarusijai karą.

Nausėda ir seimūnai planuoja Baltarusijoje plėšimus ir daugybę pigios darbo jėgos

Jei pavyktų nuversti teisėtą Baltarusijos prezidentą ir atvesti į valdžią NATO marionetę, Lietuva galėtų turėti tikrai daug naudos.

Iš vienos pusės, būtų galima užgrobti strateginių Baltarusijos įmonių, panašiai kaip buvo padaryta Ukrainoje arba kaip prieš 22 metus JAV užgrobė kažkada lietuvišką „Mažeikių naftą“.

Be to, sugriovus Baltarusijos ūkį, panašiai kaip Ukrainos, Lietuvą užplūstų desperatiškų baltarusių banga, kuri už grašius užpildytų tuščias darbo vietas Lietuvos šiukšlynuose, statybose, pogrindiniuose viešnamiuose ir pan.

Praktiškai Lietuvai gresia ekonominis ar net politinis žlugimas

Vis dėlto nereikia būti ekspertu, kad suprastum, jog Baltarusijos užgrobimas labai mažai tikėtinas.

Rusija tikrai neleis NATO pavergti savo artimiausio sąjungininko, rusakalbės valstybės. Greičiausiai Putinas arba palaikys Lukašenką, arba vietoj jo pastatys visišką savo marionetę, arba vienaip ar kitaip prijungs Baltarusiją prie Rusijos.

Dabar artėja rinkimai, taigi mūsų valdžios šiukšliuomenė galutinai pametė galvas dėl reitingų ir vienas už kitą kvailiau kiauksi ant Lukašenkos tikėdamiesi gauti kuo daugiau žiniaspaudos dėmesio.

Bet kuriuo atveju Putinas turės visas galimybes pasiekti tai, ko jam nepavyko per paskutinius 10 metų – perkelti Baltarusijos tranzitą iš Klaipėdos į Rusijos uostus. Nors ekonomiškai Baltarusijai tai nebūtų naudinga, greičiausiai dabar ji nebeturės pasirinkimo.

Todėl dabartinė Lietuvos agresija prieš Baltarusiją greičiausiai baigsis be baltarusiškų krovinių likusio Klaipėdos uosto bankrotu.

Iš kitos pusės, jei Putinas planuotų ginklu okupuoti Lietuvą, jis dabar turėtų unikalią progą. Geresnę dingstį už agresiją prieš artimiausią Rusijos sąjungininkę sunku sugalvoti.

Lietuvą valdantis mėšlas neturi nei proto, nei moralinių skrupulų

Kodėl Nausėda ir seimūnai taip elgiasi? Ar jie specialiai bando sunaikinti Lietuvą pradėdami agresiją prieš artimiausią Rusijos sąjungininkę?

Aš manau, kad tai tiesioginė Lietuvos politinės santvarkos – šūdokratijos – išdava.

Dabartinis Lietuvos prezidentas – visiškas proto ubagas, visą gyvenimą praleidęs prostitutaudamas bankams – jiems palankiu būdu durnindamas lietuvius. Tai yra vienintelis dalykas, kurį Nausėda moka – vaipytis prieš kameras.

Jei Putinas planuotų ginklu okupuoti Lietuvą, jis dabar turėtų unikalią progą. Geresnę dingstį už agresiją prieš artimiausią Rusijos sąjungininkę sunku sugalvoti.

O ir seimūnų bei ministrų dauguma – stambaus kapitalo vagių korporacijoms tarnaujantys nedidelio protelio prostitutai, pramokę maivytis kameroms prieš rinkimus.

Dabar artėja rinkimai, taigi mūsų valdžios šiukšliuomenė galutinai pametė galvas dėl reitingų ir vienas už kitą kvailiau kiauksi ant Lukašenkos tikėdamiesi gauti kuo daugiau žiniaspaudos dėmesio.

Tiesiog gyvename šūdokratijoje, ir mūsų valdžiai ant mūsų ir mūsų šalies interesų visiškai nusispjaut. Ypač prieš rinkimus, kuriuos laimėjusieji išsidalins pandeminius milijardus.

2020 m. rugpjūčio 19 d.

Klausimas Kuo baigsis Lietuvai pasikėsinimas į Baltarusijos suverenitetą?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus vienas minus nulis?

Irmanats

2020-08-23 16:29

Mūsų mylimi sąjungininkai mus jau padovanojo Putleriui. Reikia tik dingsties, kad įvesti armiją. Mūsų prezidentas pretekstus jau dalina, nes šito iš jo reikalaujama.

Antanas

2020-08-21 07:33

Giedriukai, katinėli....Žinau, kad nepublikuosi viešai šio komentaro, bet tai reikš, kad perskaitei. Keiki ir visokiais žodžiais keiki mūsų valdžią ir šiaip bet ką, kas užkliūna, bet....Giedriukai, pats esi jobanas smirdintis šūdo gabalas. Labai apmaudu, kad esam demokratinė teisinė valstybė, nes kitu atveju - į tokį proto ubagą ta valstybė nusivalytų kojas, kaip kad daro tamstos garbinamos putkos ir batkos valstybėlės. Siunčiu kuo nuoširdžiausius linkėjimus, bei kviečiu pačiulpti bybį ir eiti naxui. Ciao bella.

Giedrius

2020-08-19 09:46

Deja, jau 30 metų laukiame ir matyt nebesulauksime :(

Laimis

2020-08-19 09:44

Kiekvienas turi savo nuomone kaip ir savo supratima,tik mano galva švelniai tariant mano 6 metu sūnus elgiasi daug protingiau nei valdžia ir negriauna namu,neneša iš namų daiktu ir neparduoda,tvarkosi kambari kad butu švaru ir kaimynas atėjes pasidžiaugia iž jį Tad tiek trumpai,laukiu kada subyres valdžia,nes kovot su prieš mirtiniu konvulsiijų besibaigianti žvėrį pavojinga,jis aršus ir gali stipriai sužeist,manau reikia išlaukt

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Lietuvos teisėjai – politiniai prostitutai
Vis dėlto, prostitutais nėra pagrindo vadinti kai kuriuos teisėjus-kyšininkus ir Konstitucinio teismo teisėjus.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje