Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis

Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

Prie Baltarusijos pasienio driekiasi lietuviškų vilkikų eilės

Pažadėjęs pažaboti Lietuvos valstybės agresiją prieš Baltarusiją sustabdydamas lietuviškąjį tranzitą į Rytus, Aleksandras Lukašenka pasirinko vadinamąsias „minkštąsias“ priemones. Baltarusijos prezidentas visiškai neuždarė sienų krovininiam transportui – tiesiog pradėjo kruopščiai tikrinti lietuviškus vilkikus.

Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privedė Aleksandrą Lukašenką imtis atsakomųjų priemonių

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka

Akivaizdu, kad Baltarusija turi pilną pagrindą nuodugniai kratyti lietuviškas transporto priemones. Lietuva šiuo metu bando įvykdyti Baltarusijoje perversmą, vietoj baltarusių daugumos palaikomo Lukašenkos atvesti į valdžią 10 procentų balsų rinkimuose surinkusią Ciechanauskienę.

Akivaizdu, kad Lietuvos valdovai nori įvykdyti tai, kas JAV nepavyko Venesueloje – atvesti į valdžią sau paklusnų politinį aferistą ir su kišeninio šalies vadovo pagalba išvogti Baltarusiją, kaip JAV ir NATO yra padariusios dešimtyse valstybių, paskutiniu metu – Irake, Libijoje, Ukrainoje.

Atsakydamas į Lietuvos agresiją, Lukašenka gerokai apkarpys Lietuvos vežėjų įtaką prekyboje su Rusija.

Baltarusija kartoja sėkmingą Latvijos taktiką

2006 m. lygiai taip pat pasielgė Latvijos vadovai. Pasinaudoję Latvijoje tuo metu vykusiu NATO viršūnių susitikimu, jie pradėjo kruopščiai tikrinti lietuviškus vilkikus priversdami juos praleisti prie Latvijos-Rusijos sienos po keletą parų.

„Betikrinant“ latviams, lietuvių pervežamos greitai gendančios prekės (gėlės, maistas ir pan.) sugesdavo, tad dauguma Rusijos įmonių nutraukė sutartis su Lietuvos vežėjais ir jų kontraktus perėmė latvių vežėjai.

Skirtingai nuo Latvijos, Baltarusija turi pilną pagrindą bijoti, kad lietuviški vilkikai gabens perversmininkams skirtus pavojingus krovinius.

Taigi prieš 14 metų Latvija tiesiog patogiai pasinaudojo NATO susitikimu perimdama iš lietuvių Rusijos tranzitą. Lietuvos vyriausybė taip ir nesugebėjo nieko padaryti, apsiribojo graudžiu verkšlenimu ir politiniam pasiteisinimui skirtais tuščiažodžiais pareiškimais.

Lietuvos vežėjai veltui virkavo: „latvių pasiteisinimai dėl NATO viršūnių susitikimo yra juokingi,“ ir pan. – apie tai galima pasiskaityti kad ir čia: Didėjančiomis eilėmis pasienyje su Latvija susirūpinta ir Seime.

Baltarusijos sankcijos bus kur kas skaudesnės už Latvijos agresiją

Latvijos veiksmai 2006 m. buvo akivaizdi ekonominė agresija prieš Lietuvą. Akivaizdžiai perdėdama praktiškai neegzistavusias grėsmes, Latvija atėmė iš lietuvių riebią dalį Rusijos transporto rinkos.

Baltarusijos atvejis visiškai kitoks – Lietuva pati vykdo begėdišką politinę agresiją prieš savo kaimynę, beje irgi naudodamasi NATO – kaip savo karinio neliečiamumo garantu.

NATO nuo seno garsėja tuo, kad jos narių kariškiai apsvaiginami narkotikais karinių operacijų metu; todėl labai tikėtina, kad Lietuvos tarnybos ir dabar bandys pergabenti daugiau narkotinių medžiagų į Baltarusiją, kad išdalintų juos savo užverbuotiems smurtiškiems protestuotojams prieš Baltarusijos vyriausybę.

Jau nekalbant apie autoritarinio perversmo organizavimą ir propagandą, Lietuva jau nebe pirmą kartą paleidinėja įvairius objektus į Baltarusijos teritoriją. Balionai, kaip ir meškiukai, gali gabenti ginklų ar narkotikų.

Skirtingai nuo Latvijos, Baltarusija turi pilną pagrindą bijoti, kad lietuviški vilkikai gabens perversmininkams skirtus pavojingus krovinius.

NATO nuo seno garsėja tuo, kad jos narių kariškiai apsvaiginami narkotikais karinių operacijų metu; todėl labai tikėtina, kad Lietuvos tarnybos ir dabar bandys pergabenti daugiau narkotinių medžiagų į Baltarusiją, kad išdalintų juos savo užverbuotiems smurtiškiems protestuotojams prieš Baltarusijos vyriausybę.

Ne paslaptis, kad Lietuvoje narkotikų prekybą prižiūri ar ir organizuoja policija; kanapes pas mus augina netgi kai kurie aukšti policijos pareigūnai. Todėl Baltarusijos valdžia ne apsimestinai, kaip tada Latvija, bet iš tikrųjų PRIVALO kuo greičiau imtis priemonių, atsakomųjų sankcijų prieš Lietuvos agresiją.

Lietuvai skaudžiai atsiliepė ir latviškojo tranzito praradimas. Praradus dar ir baltarusiškąjį, daugelis Lietuvos transporto įmonių bus priverstos smarkiai mažinti ar ir galutinai stabdyti veiklą.

Bet praeis dar kokie metai, valstybės skola pasieks Graikijos ir Italijos lygį, ir mes, kaip ir visada, liksime prie suskilusios geldos, susipykę su visais ir niekinami visų savo kaimynų.

Baltarusijos sankcijos už Lietuvos nusikaltimus prieš savo taikųjį kaimyną skaudžiai atsilieps visam Lietuvos transporto sektoriui. Užsakymus perims kiti kaimynai, gal netgi tie patys latviai, dar daugiau transporto įmonių bus priverstos persikelti į Lenkiją.

Mes Baltarusijos sankcijų pasekmes pajusime ne iš karto, nes dabar, prieš rinkimus, Vyriausybė iš skolintų lėšų dosniai finansuoja netgi beviltiškas, seniai turėjusias bankrutuoti įmones.

Bet praeis dar kokie metai, valstybės skola pasieks Graikijos ir Italijos lygį, ir mes, kaip ir visada, liksime prie suskilusios geldos, susipykę su visais ir niekinami visų savo kaimynų.

2020 m. rugsėjo 25 d.

Klausimas Kas turi (turėjo) daugiau pagrindo patikrinimams pasienyje, Latvija ar Baltarusija?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus trys plius septyni?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Prometėjas Rakutis atvėrė pūvantį Lietuvos valstybės pūlinį
Paniekindamas Holokausto aukų atminimą, profesorius Valdas Rakutis visam pasauliui pademonstravo Lietuvos valstybę persmelkusį nacizmą.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje