Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis

Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

Prie Baltarusijos pasienio driekiasi lietuviškų vilkikų eilės

Pažadėjęs pažaboti Lietuvos valstybės agresiją prieš Baltarusiją sustabdydamas lietuviškąjį tranzitą į Rytus, Aleksandras Lukašenka pasirinko vadinamąsias „minkštąsias“ priemones. Baltarusijos prezidentas visiškai neuždarė sienų krovininiam transportui – tiesiog pradėjo kruopščiai tikrinti lietuviškus vilkikus.

Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privedė Aleksandrą Lukašenką imtis atsakomųjų priemonių

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka

Akivaizdu, kad Baltarusija turi pilną pagrindą nuodugniai kratyti lietuviškas transporto priemones. Lietuva šiuo metu bando įvykdyti Baltarusijoje perversmą, vietoj baltarusių daugumos palaikomo Lukašenkos atvesti į valdžią 10 procentų balsų rinkimuose surinkusią Ciechanauskienę.

Akivaizdu, kad Lietuvos valdovai nori įvykdyti tai, kas JAV nepavyko Venesueloje – atvesti į valdžią sau paklusnų politinį aferistą ir su kišeninio šalies vadovo pagalba išvogti Baltarusiją, kaip JAV ir NATO yra padariusios dešimtyse valstybių, paskutiniu metu – Irake, Libijoje, Ukrainoje.

Atsakydamas į Lietuvos agresiją, Lukašenka gerokai apkarpys Lietuvos vežėjų įtaką prekyboje su Rusija.

Baltarusija kartoja sėkmingą Latvijos taktiką

2006 m. lygiai taip pat pasielgė Latvijos vadovai. Pasinaudoję Latvijoje tuo metu vykusiu NATO viršūnių susitikimu, jie pradėjo kruopščiai tikrinti lietuviškus vilkikus priversdami juos praleisti prie Latvijos-Rusijos sienos po keletą parų.

„Betikrinant“ latviams, lietuvių pervežamos greitai gendančios prekės (gėlės, maistas ir pan.) sugesdavo, tad dauguma Rusijos įmonių nutraukė sutartis su Lietuvos vežėjais ir jų kontraktus perėmė latvių vežėjai.

Skirtingai nuo Latvijos, Baltarusija turi pilną pagrindą bijoti, kad lietuviški vilkikai gabens perversmininkams skirtus pavojingus krovinius.

Taigi prieš 14 metų Latvija tiesiog patogiai pasinaudojo NATO susitikimu perimdama iš lietuvių Rusijos tranzitą. Lietuvos vyriausybė taip ir nesugebėjo nieko padaryti, apsiribojo graudžiu verkšlenimu ir politiniam pasiteisinimui skirtais tuščiažodžiais pareiškimais.

Lietuvos vežėjai veltui virkavo: „latvių pasiteisinimai dėl NATO viršūnių susitikimo yra juokingi,“ ir pan. – apie tai galima pasiskaityti kad ir čia: Didėjančiomis eilėmis pasienyje su Latvija susirūpinta ir Seime.

Baltarusijos sankcijos bus kur kas skaudesnės už Latvijos agresiją

Latvijos veiksmai 2006 m. buvo akivaizdi ekonominė agresija prieš Lietuvą. Akivaizdžiai perdėdama praktiškai neegzistavusias grėsmes, Latvija atėmė iš lietuvių riebią dalį Rusijos transporto rinkos.

Baltarusijos atvejis visiškai kitoks – Lietuva pati vykdo begėdišką politinę agresiją prieš savo kaimynę, beje irgi naudodamasi NATO – kaip savo karinio neliečiamumo garantu.

NATO nuo seno garsėja tuo, kad jos narių kariškiai apsvaiginami narkotikais karinių operacijų metu; todėl labai tikėtina, kad Lietuvos tarnybos ir dabar bandys pergabenti daugiau narkotinių medžiagų į Baltarusiją, kad išdalintų juos savo užverbuotiems smurtiškiems protestuotojams prieš Baltarusijos vyriausybę.

Jau nekalbant apie autoritarinio perversmo organizavimą ir propagandą, Lietuva jau nebe pirmą kartą paleidinėja įvairius objektus į Baltarusijos teritoriją. Balionai, kaip ir meškiukai, gali gabenti ginklų ar narkotikų.

Skirtingai nuo Latvijos, Baltarusija turi pilną pagrindą bijoti, kad lietuviški vilkikai gabens perversmininkams skirtus pavojingus krovinius.

NATO nuo seno garsėja tuo, kad jos narių kariškiai apsvaiginami narkotikais karinių operacijų metu; todėl labai tikėtina, kad Lietuvos tarnybos ir dabar bandys pergabenti daugiau narkotinių medžiagų į Baltarusiją, kad išdalintų juos savo užverbuotiems smurtiškiems protestuotojams prieš Baltarusijos vyriausybę.

Ne paslaptis, kad Lietuvoje narkotikų prekybą prižiūri ar ir organizuoja policija; kanapes pas mus augina netgi kai kurie aukšti policijos pareigūnai. Todėl Baltarusijos valdžia ne apsimestinai, kaip tada Latvija, bet iš tikrųjų PRIVALO kuo greičiau imtis priemonių, atsakomųjų sankcijų prieš Lietuvos agresiją.

Lietuvai skaudžiai atsiliepė ir latviškojo tranzito praradimas. Praradus dar ir baltarusiškąjį, daugelis Lietuvos transporto įmonių bus priverstos smarkiai mažinti ar ir galutinai stabdyti veiklą.

Bet praeis dar kokie metai, valstybės skola pasieks Graikijos ir Italijos lygį, ir mes, kaip ir visada, liksime prie suskilusios geldos, susipykę su visais ir niekinami visų savo kaimynų.

Baltarusijos sankcijos už Lietuvos nusikaltimus prieš savo taikųjį kaimyną skaudžiai atsilieps visam Lietuvos transporto sektoriui. Užsakymus perims kiti kaimynai, gal netgi tie patys latviai, dar daugiau transporto įmonių bus priverstos persikelti į Lenkiją.

Mes Baltarusijos sankcijų pasekmes pajusime ne iš karto, nes dabar, prieš rinkimus, Vyriausybė iš skolintų lėšų dosniai finansuoja netgi beviltiškas, seniai turėjusias bankrutuoti įmones.

Bet praeis dar kokie metai, valstybės skola pasieks Graikijos ir Italijos lygį, ir mes, kaip ir visada, liksime prie suskilusios geldos, susipykę su visais ir niekinami visų savo kaimynų.

2020 m. rugsėjo 25 d.

Klausimas Kas turi (turėjo) daugiau pagrindo patikrinimams pasienyje, Latvija ar Baltarusija?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus aštuoni minus keturi?

Šiandien – trečiadienis. Vėlino, vėlių ir mirusiųjų dievo, savaitės diena. Taip pat Odino, Vodano, Hado ir Merkurijaus diena.

naujausi straipsniai

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

Prometėjas Rakutis atvėrė pūvantį Lietuvos valstybės pūlinį
Paniekindamas Holokausto aukų atminimą, profesorius Valdas Rakutis visam pasauliui pademonstravo Lietuvos valstybę persmelkusį nacizmą.

Koronavirusas – europidų rasės apokalipsė
Koronavirusas, kaip ir vakcinos nuo jo, pavojingiausias baltaodžiams neandertaliečių palikuonims.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Lietuvos kariuomenės šauktiniai: skurdžiai mokomi tarnauti savo ponams
Tikroji Lietuvos šauktinių kariuomenės paskirtis – priversti žemiausiojo socialinio statuso lietuvius (ubagus, skurdžius) nuolankiai tarnauti savo ponams – Lietuvą valdantiems vagims ir sukčiams.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2021 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje