Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Matrica jau Lietuvoje! – galutinė Lietuvos valstybės pergalė prieš stalinizmą

Koronaviruso epidemija ir karantinas tapo lemtingu persilaužimu likviduojant paskutines Stalino nusikaltimų pasekmes ir galutinai įtvirtinant Lietuvoje Matricą

Kultinis filmas įkvėpė Lietuvos vadovus

1999 m. vasarą kinuose pasirodė „Matrica“, filmas apie tobulą visuomenę – vieningą ir darniai susitelkusią apie savo valdžią.

Dronai jau kuris laikas prižiūri, kad Lietuvoje gyvenantys asmenys laikytųsi tvarkos, socialinio atstumo, nesiburtų daugiau kaip po du, slapta neburnotų ir neregztų sąmokslų prieš valstybę

dronas

Nepriklausomos Lietuvos vyriausybė susižavėjo nauja idėja – paversti Lietuvos valstybę vieninga Matrica, sistema, kurioje kiekvienas skurdžius proletaras turi savo vietą ir žino savo pareigas.

Vyriausybė kryptingai dirba

Per 20 metų labai daug nuveikta. Sukurta Matricos teisinė bazė.

Dauguma mokėjimų dabar privalu vykdyti elektroniniu būdu, ir valstybė gali atsekti kiekvieną, net ir smulkiausią lietuvių pirkinį. Kompetentingos tarnybos kontroliuoja kiek ir kaip lietuviai uždirba ir ar teisingai išleidžia savo pinigus.

Vis labiau artėjama prie grynųjų pinigų uždraudimo, ir netrukus vis dar nepilnai lojalūs asmenys nebeturės galimybės slėpti nuo visuomenės savo žalingų įpročių.

Sėkmingai kovojama su valstybės kritika, rusiška ir kitokia dezinformacija

Valstybė imasi priemonių, kad politiškai ir idėjiškai nesąmoningi asmenys negalėtų iškraipyti specialistų paruoštos informacijos, skatinti nepasitikėjimo Vyriausybe ar kitaip drumsti lojalių piliečių ramybės.

Nelojaliems asmenims pradedamos baudžiamosios bylos; įžūliausieji visuomenės kiršintojai izoliuojami psichiatrinėse ligoninėse arba kalėjimuose, o patys pavojingiausieji ramybės drumstėjai likviduojami.

Visi vaikai privalo būti auklėjami dorais piliečiais

Padaryta didžiulė pažanga įtraukiant asmenis į Matricą nuo pat mažumės. Šeimos įpareigotos auklėti vaikus naudingais visuomenės nariais.

Jei tėvai piktybiškai nevykdo specialistų paruoštų teisingo ugdymo instrukcijų, vaikai iš jų atimami.

Ugdymą šeimoje prižiūri visa bendruomenė. Už pareigūnų neinformavimą apie neteisingą vaikų priežiūrą asmenims nustatyta baudžiamoji atsakomybė.

Karantinas – persilaužimo taškas galutinai įtvirtinant Matricą Lietuvoje

Koronaviruso epidemija parodė, kad daugeliui mūsų piliečių dar reikia pasitempti. Nors lietuviai jau seniai lojaliausioji savo vyriausybei Europos tauta, vis dėlto dar netrūksta nedisciplinuotų asmenų, rodančių nesveiką pavyzdį aplinkiniams.

Todėl vyriausybė ėmėsi būtinų priemonių Matricai įgyvendinti ir nelojaliems piliečiams galutinai sudrausminti.

Neteisingai mąstančius piliečius specialūs socialinius tinklus prižiūrintys pareigūnai laiku sudraudžia, įspėja apie jų veiksmų nelojalumą ir pavojingumą. Dėl sumaišties bei dezinformacijos skleidimo visuomenėje pradedami ikiteisminiai tyrimai; pavojingiausieji asmenys izoliuojami nuo visuomenės.

Sėkmingai įdiegta socialinė distancija tarp asmenų. Nesaugūs grupiniai susirinkimai uždrausti. Kiekvienas daugiau kaip dviejų asmenų susirinkimas pavojingas visuomenei, nes nelojalūs asmenys gali skleisti nusikalstamas mintis ir regzti sąmokslus prieš valstybę, Matricą ir teisėtą vyriausybę.

Lojalūs piliečiai bendrauja elektroninio ryšio priemonėmis, ir valstybės pareigūnai gali vykdyti visos socialinės komunikacijos stebėseną bei potencialių nusikaltimų prieš Matricą prevenciją. Neteisingai mąstančius piliečius specialūs socialinius tinklus prižiūrintys pareigūnai laiku sudraudžia, įspėja apie jų veiksmų nelojalumą ir pavojingumą. Dėl sumaišties bei dezinformacijos skleidimo visuomenėje pradedami ikiteisminiai tyrimai; pavojingiausieji asmenys izoliuojami nuo visuomenės.

Jau kuris laikas asmenys sekami su telefonų pagalba. Kiekvienas piliečių judesys fiksuojamas jų pačių labui – siekiant maksimaliai užtikrinti visuomenės saugumą.

Piktybiškai neturintiems su savimi įjungtų telefonų ir taip statantiems į pavojų valstybę piliečiams kontroliuoti vykdoma pastovi stebėsena iš dronų. Ypač pavojingi asmenys (kaip, pavyzdžiui, Algirdas Paleckis) izoliuojami; jiems taikomos apykojės.

Padėtis Lietuvoje sparčiai gerėja

Matricos stiprinimas daro gera įtaką visuomenei. Mažėja nusikaltimų, nepaklusnumo, nepasitenkinimo valstybe apraiškų.

Pradėjus masinę piliečių stebėseną, ženkliai sumažėjo autoįvykių, padidėjo drausmė ir saugumas keliuose.

Visuomenė supranta Matricos naudą ir tampa vis drausmingesnė bei politiškai ir idėjiškai sąmoningesnė. Jau reikėtų pradėti ruoštis visuotiniam piliečių čipavimui.

Lietuvos valstybėje galutinai išnaikintos stalinizmo liekanos

Totalitarinio diktatoriaus Stalino režimas buvo padaręs didžiulę žalą Lietuvos valstybei.

Iš elito buvo atimta žemė bei kita nuosavybė ir išdalinta nelojaliems skurdžiams.

Buvo nugriautos komunistams skirtos koncentracijos stovyklos, paleisti politiniai kaliniai, išaukštinti keturi komunarai bei kiti politiniai nusikaltėliai, tremiami lojalūs piliečiai ir vykdomi kiti sunkūs nusikaltimai. Neteisėtai nusavintoje privačioje nuosavybėje buvo statomos gamyklos, elektrinės, mokyklos ir vaikų darželiai.

Stiprinant piliečių stebėseną ir užtikrinant socialinę izoliaciją, didinant dronų skaičių, tobulinant nelojalių piliečių karantinavimą nuo visuomenės, o ateityje – ir pilnai įgyvendinant visuotinį piliečių čipavimą, bus galutinai sukurta lojali, darni ir susitelkusi Lietuva.

Dabar atominė elektrinė jau sustabdyta, kitos elektrinės uždarytos, gamyklos nugriautos, mokyklos ir darželiai sėkmingai likviduojami. Visas Lietuvos turtas priklauso teisėtiems savininkams, o skurdžiams grąžinta 60 valandų darbo savaitė, mokama medicina ir kitos dar Prezidento Antano Smetonos jiems suteiktos teisės bei pareigos.

Mūsų valstybė juda teisinga linkme. Stiprinant piliečių stebėseną ir užtikrinant socialinę izoliaciją, didinant dronų skaičių, tobulinant nelojalių piliečių karantinavimą nuo visuomenės, o ateityje – ir pilnai įgyvendinant visuotinį piliečių čipavimą, bus galutinai sukurta lojali, darni ir susitelkusi Lietuva.

2020 m. balandžio 8 d.

Klausimas Ar pajutai, kad paskutiniu metu gyvenimas Lietuvoje tapo daug saugesnis?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus trys minus trys?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Už LR kariuomenės šaukštus ir šarvuočius sumokėsime keleriopai daugiau
Europos Sąjunga priversta mažinti išmokas Lietuvos valstybei, nes ši vis didesnę dalį biudžeto skiria Lietuvą, Europą ir visą žmoniją žudančiam absurdiškam ginklavimuisi.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje