Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Negi koronavirusas – jankių diversija?

Jei JAV pradėtų slaptą virusinę diversiją, greičiausiai ji vyktų pagal dabartinį koronaviruso COVID-19 sklaidos scenarijų.

Koronaviruso sklaida kelia įtarimų

Nuožmusis koronavirusas (Vuhano virusas, COVID-19) jau tampa pandemija, visos žmonijos rykšte. Geriau pagalvojus apie viruso plitimą, nori nenori kyla minčių apie galimą diversiją.

Ar Donaldas Trampas ryžtųsi pasaulinio masto virusinei diversijai?

Donaldas Trumpas

Kodėl neatsiranda pirmieji užsikrėtusieji? Virusas paslaptingai atsirado tiek Kinijoje, tiek Italijoje, kur taip ir nepavyko išsiaiškinti kaip užsikrėtė pirmasis ligonis.

Kodėl koronavirusas taip netikėtai atsirado ir taip keistai plinta?

Koronavirusas persekioja JAV priešus

Pirmosios trys karūnuotojo viruso aukos – Kinija, Šiaurės Korėja ir Iranas. Praktiškai garsioji jankiškoji „Blogio ašis“. Ar tai – tik atsitiktinis sutapimas?

Kodėl koronavirusas „nemėgsta“ Amerikos žemyno? Susisiekimas su Kinija ten ne blogesnis, nei su Italija ar Iranu.

JAV pandemija ypač naudinga

Dar prieš kelis mėnesius niekas neabejojo, kad po kelių metų Kinija aplenks JAV ir užtikrintai taps naująja žmonijos lydere. Jankių imperijos laukė istorijos pažemintųjų britų likimas.

Dabar Kinijos ūkis smenga, prekybos ryšiai sparčiai trūkinėja. Svarbiausia – palaužta Kinijos kaip prekybos partnerės reputacija.

Panašu, kad ligšiolinis pasaulinės gamybos perkėlimas į Kiniją baigėsi, ir pasaulis vėl atsigręš į Jankistaną.

Įvyko jankių taip ilgai lauktas stebuklas

Donaldas Trampas kelis metus bergždžiai bandė įtikinti pasaulį, kad „Amerika – pirmiau visko“, tačiau pasaulis vis labiau gręžėsi į Kiniją. JAV pasauliniam dominavimui išsaugoti reikėjo stebuklo.

Ir toks „stebuklas“ kaip tik dabar vyksta.

Jankistano virusinė diversija būtų labai panaši į dabartinę epidemiją

JAV turi visas sąlygas naujiems virusams kurti ir platinti. Panašu, kad vadinamasis kiaulių gripo virusas buvo sukurtas jankiškoje laboratorijoje. Kiaulių gripas privertė JAV valdžią nori nenori pasiruošti ateities epidemijoms.

Jei Jankistanas pradėtų slaptas virusines atakas, visų pirma užkrėstų didžiausius savo priešus. Galbūt iš pradžių padarytų kokią išimtį, pavyzdžiui Rusiją, – kad žmonės iš karto nesuprastų kas darosi.

Virusinės diversijos tikimybė atrodo kur kas įtikinamesnė už senus filmukus, rodančius kaip dabartiniai kosmoso nevykėliai jankiai prieš 50 metų :-) išsilaipina Mėnulyje.

Labai tikėtina, kad dėl tų pačių priežasčių jankiai užkrėstų ir kokią nors savo nesvarbią sąjungininkę – kad dar labiau prigąsdintų europiečius ir paskatintų juos dar įtariau pažiūrėti į Kiniją ir kinus.

Trumpai tariant, jei JAV kurtų slaptos bakteriologinės atakos planą, jis būtų labai panašus į dabartinį koronaviruso plitimo scenarijų.

Ko galima tikėtis iš Trampo?

Kitas klausimas – kiek tikėtina, kad dabartinis Jankistano prezidentas pradėtų pasaulinio masto virusinį karą? Ar jis ryžtųsi.

Kol kas Trampui koronavirusas ypač palankus – dabar jo pergale artėjančiuose prezidento rinkimuose niekas nebeabejoja, nes savo savanaudiškumu garsėjantys jankiai balsuos už tą, kuris turės mažiausiai skrupulų pandemijos akivaizdoje. Beje, panikos atveju rinkimai gali dar ilgai neįvykti.

Bet kokiu atveju, kuo daugiau galvoji apie koronaviruso naudą tiek JAV kaip valstybei, tiek asmeniškai Trampui, tuo įtikinamesnis atrodo diversijos scenarijus.

Bent jau virusinės diversijos tikimybė atrodo kur kas įtikinamesnė už senus filmukus, rodančius kaip dabartiniai kosmoso nevykėliai jankiai prieš 50 metų :-) išsilaipina Mėnulyje.

2020 m. vasario 25 d.

Klausimai Ką galvoji apie dabartinę koronaviruso epidemiją? Ar tai gali būti diversija? Ar Donaldas Trampas galėtų ryžtis tokiai diversijai?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus vienas plius devyni?

Rimdaugas

2020-02-25 19:27

Vyksta ekonominis karas tarp Amerikos ir Kinijos. Kinų teroristais neapkaltinsi o ir demokratijos neybombarduosi. Galios centrai keičiasi. Kažkada tokiu centru buvo Babilonas, paskui Romos imperija, paskui Bizantija, paskui Ispanija, paskui Didžioji Britanija, Dabar JAV, artimiausiu metu Kinija ir t.t. Amerika nenori prarast dominavimo tai bando susidorot su didžiausiu konkurentu kinija. O pasaulis bauginamas dirbtinai. O prie tokios planuotos dirbtinės baimės ir farmacijos biznieriai gerai pasipelnytu.

Šiandien – penktadienis. Meilės diena. Mildos, meilės deivės, savaitės diena. Taip pat Frėjos, Veneros, Alacho diena.

naujausi straipsniai

Kada Lietuvoje vėl prabils kalašnikovai?
Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

Pravieniškių kankinimo namai
Pravieniškių „pataisos namuose“ teko asmeniškai patirti kaip kaliniai niekinam ir kankinami Lietuvos kalėjimuose.

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Koronaviruso vakcina. Išsigelbėjimas ar mirtis?
Pastatę Europos likimą ant labai abejotinos vakcinos nuo koronaviruso kortos, ES fiureriai bando apdurninti žmones šmeiždami antivakserius.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2021 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje