Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Nesielkite su mumis kaip su gyvuliais! – laiškas Lietuvos valdžiai

Veryga sunkina koronaviruso epidemijos pasekmes „kovodamas“ su koronavirusu lyg tai būtų maras, juodligė ar kita mirtina liga. Lyg mes būtume buki gyvuliai, niekinantys savo artimuosius.


Giedrius Šarkanas

Lietuvos Vyriausybei ir Prezidentui

ATVIRAS LAIŠKAS
2020 m. kovo 18 d.
Vilnius

Prašau, atsipeikėkite ir nesielkite su mumis kaip su gyvuliais!

Vyriausybės reakcija į epidemiją siaubinga

Dabartinė praktika hospitalizuoti visus, netgi įtariamus, COVID-19 atvejus pasmerkia priešepidemines priemones į itališkąjį panašiam fiasko.

Pirma, be jokio reikalo apkraunamos ir taip nustekentos Lietuvos ligoninės. Kai padaugės koronaviruso ligonių, o jų tikrai padaugės, ligoninės užsikimš ir neliks vietos tikrai sunkios būklės pacientams.

Sveikatos ministras Aurelijus Veryga nesugeba suprasti, kad dabartinė koronaviruso epidemija nėra mirtinos ligos epidemija ir reikia imtis nestandartinių priešepideminių priemonių

Aurelijus Veryga

Tuo tarpu netgi nesunkiems patvirtintiems ligoniams HOSPITALIZACIJA NEBŪTINA; jie pilnai gali karantinuotis namuose, ypač tie, kurie to patys nori.

Antra, nėra jokios prasmės laikyti ligoninėse tyrimų rezultatų laukiančius žmones. Sprendžiant pagal atsiliepimus žiniaspaudoje, jie praktiškai kalinami paromis, marinami badu ir troškuliu. Tie žmonės, kurie priversti laukti rezultatų ne vienvietėse palatose, smarkiai rizikuoja užsikrėsti nuo kaimynų.

Lietuviai beprasmiškai gąsdinami ir visai pagrįstai pradeda vengti tikrintis dėl koronaviruso

Jei tikrinami žmonės neserga COVID-19, jie rizikuoja užsikrėsti ligoninėje; bet kokiu atveju jų laukia ilgas laukimas pusbadžiu kur kas blogesnėmis, nei kalėjimo sąlygomis. Pagaliau jei jie netgi užsikrėtę koronavirusu, rizikos faktorių neturintiems žmonėms medicininė pagalba nėra būtina – kur kas maloniau sirgti namuose.

Natūrali sveiko proto žmogaus reakcija į dabartines priešepidemines priemones – bet kokia kaina vengti kontaktų su medikais, ypač jei jis nėra senas ar paliegęs. Todėl dabartinė politika ne tik kloja pamatus humanitarinei krizei artimoje ateityje, bet ir SKATINA ŽMONES VENGTI TYRIMŲ netgi negaluojant ir tokiu būdu didina nežinančių apie savo užsikrėtimą infekcijos skleidėjų skaičių.

Naudokimės Tolimųjų Rytų patirtimi

Todėl prašau Jūsų baigti dabartinius absurdus ir pereiti prie Kinijoje, Taivanyje ir Korėjoje išbandytų metodų. NEVEŽKIME NESUNKIŲ LIGONIŲ Į LIGONINES; leiskime laukiantiems tyrimų rezultatų ir lengviems ligoniams karantinuotis namuose, ruoškime ligonines sunkių ligonių antplūdžiui.

Prašau, NESIELKITE SU MUMIS, LIETUVIAIS, KAIP SU GYVULIAIS, kurie nesugeba patys laikytis karantino netgi žinodami, kad serga ir gali užkrėsti savo artimuosius!

Prašau, NESIELKITE SU MUMIS, LIETUVIAIS, KAIP SU GYVULIAIS, kurie nesugeba patys laikytis karantino netgi žinodami, kad serga ir gali užkrėsti savo artimuosius!

Suraskime kompetentingą žmogų vadovauti kovai su epidemija

Dabartinė Lietuvos Vyriausybės politika – inertiškas kaimynų mėgdžiojimas ruošiantis rinkimams. Akivaizdu, kad Veryga su savo nupušusių patarėjų kompanija visiškai nesupranta savo veiksmų pasekmių ir ,kovoja“ su koronavirusu visiškai netinkamais metodais – medžiodami ir hospitalizuodami sergančiuosius lyg čia būtų maras, juodligė ar kita MIRTINA LIGA.

Prašau Jūsų surasti kompetentingą žmogų, kuris sugebėtų galvoti ne tik apie šiandienos spaudos konferencijas, bet ir apie tai, kas mūsų šalies laukia rytoj, po savaitės ir po mėnesio.

Iš kitos pusės, kai daugelis ES šalių bendrai užsisakinėjo medicinines kaukes, Lietuvos valdžia linksmai šventė Kovo 11 skatindama lietuvius maišytis su jau infekciją nešiojančiais tautiečiais.

Prašau Jūsų surasti kompetentingą žmogų, kuris sugebėtų galvoti ne tik apie šiandienos spaudos konferencijas, bet ir apie tai, kas mūsų šalies laukia rytoj, po savaitės ir po mėnesio.

Jei tokių žmonių Lietuvoje nėra ar nesugebate jais pasitikėti, nuoširdžiai siūlau valdžios vyrams ir moterims solidarizuotis su nuo krizės kenčiančiais lietuviais, bent 30 procentų SUSIMAŽINTI ALGAS, už surinktus pinigus pasamdyti kompetentingą kiną ar korėjietį epidemiologą, ir paskelbti jį epidemijos laikotarpiui Lietuvos medicinos diktatoriumi. Geros reputacijos specialistas iš Tolimųjų Rytų tikrai nespjaus į žmones ir nepuls vogti iš kairės ir dešinės naudodamasis krize kaip dabar įprasta Lietuvoje.

Apribokime nereikalingas išlaidas

Pasiųsdamos Europą jėzop ir netgi bandydamos papirkti vokiečių virusologus, kad šie dirbtų tiktai joms, JAV pagaliau atskleidė tikrąjį savo požiūrį į NATO partnerius.

Baikime pasidavinėti jankių šantažui ir pirkti absurdišką ginkluotę – dabar jau visiškai aišku, kad jei mus kas nors užpuls, Trampas nusivalys su NATO sutartimi užpakalį ir uždraus skrydžius į Lietuvą. Sutaupysime dabar taip reikalingą pusę milijardo.

Geriau krizės laikotarpiui garantuokime kiekvienam piliečiui MINIMALIAS PAJAMAS – beviltiškiems verslams ir didelėms pajamoms gelbėti iššvaistyti milijardai taps sunkia našta visai tautai.

Gerai pagalvokime prieš remdami verslus. Net jei epidemija greitai pasibaigs, dėl pasikeitusių žmonių įpročių daugeliui dabar kenčiančių įmonių vis tiek teks bankrutuoti.

Geriau krizės laikotarpiui garantuokime kiekvienam piliečiui MINIMALIAS PAJAMAS – beviltiškiems verslams ir didelėms pajamoms gelbėti iššvaistyti milijardai taps sunkia našta visai tautai.

Dar vienų „naktinių reformų“ Lietuva nebeatlaikys

Mūsų tauta jau seniai ant išnykimo ribos. Jei dar kartą pasikartos 2008 m. scenarijus, lietuviška visuomenė tikrai nebeišsilaikys, tiek demografiškai, tiek ekonomiškai.

Jei toliau krapštysime nosį ir bejėgiškai plauksime pasroviui, dabartinė krizė lietuvių tautai bus paskutinė.


2020 m. kovo 18 d.

Klausimas Kodėl Lietuvą valdo glušiai, per tiek laiko nesupratę, kad koronaviruso epidemija nėra standartinė mirtinos ligos epidemija?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus trys plius šeši?

ina kukuska

2020-03-18 17:18

Kai musu valstybei vadovauja buve alkocholikai,kuriu smegenys atsistato po keliu metu,nera ko noreti ,kad tokie dabar ir priimti sprendimai,geda o mes mokemes kartu su Veryga,o kd jis gerebtai tiesa

Jonas

2020-03-18 12:20

Čia jau konservatoriai rašo,jie visad.a kivirčina liaudį

as

2020-03-18 11:50

labai teisingai parasyta ,cia beveik taip ir butu karo atveju jav paliktu mus vienus jau buvo zadeja 1945m ateisim isvaduosi, likt miskuose

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis
Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje