Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Operacija EPIDEMIJA – kaip Lietuvos valstybė lietuvius žudė

Nerangią koronaviruso epidemiją Lietuvoje Vyriausybei teko skatinti skleidžiant infekciją per ligonines.

Lietuvai iš pradžių nesisekė su koronavirusu

Nėra geresnės naujienos valdžiai už smagią pandemiją. Milijardiniai pirkimai ir paramos, nepaprastoji padėtis – tik vok ir norėk!

Vadovauti operacijai EPIDEMIJA Vyriausybė patikėjo Verygai

Nausėda ir Veryga

Prasidėjus koronaviruso ekspansijai po pasaulį, Lietuvos vadovai džiūgavo. Nausėda smagiai šmirinėjo po įvairias konferencijas, o Vyriausybė treniravosi už 3 kartus didesnę kainą pirkinėdama daugkartinius karstus.

Tačiau lietuviai – istorinė baudžiauninkų tauta, ir netgi besišlaistantieji po pasaulį nesitrina po infekuotųjų pilnus barus ir diskotekas – tad koronavirusas į Lietuvą neskubėjo ir infekuotųjų skaičiumi ilgai atsilikinėjome netgi nuo Latvijos.

Verygai patikėta operacija EPIDEMIJA

Taigi Vyriausybei teko griebti jautį už ragų. Kai mūsų kaimynai puolė pirkti apsaugos nuo viruso priemonių bei testų, Veryga stoiškai padidino spaudos konferencijų skaičių psichologiškai ruošdamas lietuvius karantinui.

Viskas susiklostė pagal planą – kaip ir reikėjo tikėtis, koronė pradėjo plisti Lietuvos ligoninėse. Neturėdami apsaugos priemonių ir testų, medikai pradėjo masiškai pernešinėti infekciją ligoniams.

Taigi operacijos EPIDEMIJA metu laimėtos 2 savaitės karantino padarys nuostolių už 4 procentus BVP, t.y. daugiau už pusantro milijardo eurų.

Netgi slaugydami akivaizdžiai užsikrėtusius naujuoju virusu pacientus, gydytojai bergždžiai skambindavo į Verygos ministeriją maldaudami atsiųsti testų – visus juos siuntinėjo ant trijų raidžių.

Valdžios planas buvo genialus – Lietuvoje dauguma gydytojų dirba keliose vietose, dažnai netgi skirtinguose miestuose. Ukmergės ligoninėje paskleistas virusas greitai atvyko į Vilnių.

Kadangi ligoninėse paprastai guli ligoti, taigi nesugebantys pasipriešinti virusui žmonės, Vyriausybei nereikėjo ilgai laukti aukų, ir kovo 16 d. buvo iškilmingai paskelbtas karantinas bei pradėtas formuoti (pradžiai) penkių milijardų dydžio vyriausybinis fondas.

Operacija įvykdyta meistriškai

Jei ne genialus Verygos planas, epidemija Lietuvoje akivaizdžiai būtų nepavykusi. Be viruso židinių ligoninėse nebūtų buvę bent jau pirmųjų 10 mirčių; jei karantiną ir būtų buvę galima paskelbti, tai mažiausiai 2 savaitėmis vėliau.

Kaip vertina, pavyzdžiui, Mauricas, antras karantino mėnesis (o jis jau prasideda) sumažins Lietuvos BVP 8 procentais. Taigi operacijos EPIDEMIJA metu laimėtos 2 savaitės karantino padarys nuostolių už 4 procentus BVP, t.y. daugiau už pusantro milijardo eurų.

Nuo mūsų protėvius masiškai korusio Vytauto laikų mūsų tauta taip įprato – kuo labiau ponas muša ir niekina, tuo labiau lietuviai jį myli ir gerbia.

Toks ūkio smukimas suteikė Vyriausybei teisę pasiskolinti, taigi išsivogti, 5 milijardus. Jei ne operacija EPIDEMIJA, būtų sunku pateisinti ir 1 milijardą.

Kuo valdžia juos labiau niekina, tuo lietuviai ja labiau žavisi

Kiekviena didelė operacija reikalauja didelių aukų. Vyriausybės manevrai skleidžiant Lietuvoje koronavirusą irgi turėjo pasekmių.

Kovo mėnesį maždaug puse tūkstančio išaugo bendras mirčių skaičius. Tai ne tik oficialios koronaviruso aukos – epideminio streso įtakoje padaugėjo ir mirčių nuo kitų ligų, išaugo smurtinių mirčių, savižudybių (apie jas žiniaspaudai uždrausta netgi užsiminti) skaičius.

Tačiau Verygos, Skvernelio, Nausėdos ir kitų niekuo vienas nuo kito nesiskiriančių Lietuvos seimūnų, ministrų bei įvairiausių valdininkų populiarumas auga. Nuo mūsų protėvius masiškai korusio Vytauto laikų mūsų tauta taip įprato – kuo labiau ponas muša ir niekina, tuo labiau lietuviai jį myli ir gerbia.

2020 m. balandžio 9 d.

Klausimas Ar būtų reikėję Lietuvoje karantino, jei koronavirusas nebūtų paskleistas per ligonines?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus keturi plius šeši?

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

PSO – brangiausiasis koronaviruso agentas
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) padarė viską, kad paskleistų Žemėje koronavirusą.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje