Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Po negrų teisių gynimo kauke – rasizmas ir noras atsikratyti Trampu

Sunku įžvelgti esminių skirtumų tarp negrų rasistų ir kukluksklanininkų.

Džordžas Floidas – visiškai eilinis jankis

Smagu stebėti, kaip istorinį pasaulinio rasizmo centrą Jankistaną (JAV) užlieja vis labiau įsisiautėjančių negrų riaušės. Vis tik objektyviam žmogui sunku suprasti ir pateisinti visame pasaulyje augančią isteriją.

Negrai naudojasi proga pasiplėšti

negrai plėšia parduotuvę

Juk jankių policija su Floidu nesielgė kaip nors išskirtinai; jų panaudotas smaugimas – legalus policijos metodas JAV ir yra dažnai naudojamas agresyvių nusikaltėlių tramdymui. Tokių nelaimingų atsitikimų Jankistane įvyksta kiekvieną dieną, ir nieko nejaudina, kai JAV policija panašiai nužudo baltuosius, kinus ar indėnus.

Taigi Floidas – eilinis nelaimingai gyvenimą pabaigęs jankių narkomanas; tiesiog atsirado daug norinčiųjų pasinaudoti jo mirtimi.

Negrai rasistai seka feminisčių pėdomis

Prieš šimtą metų moterys turėjo mažiau politinių teisių už vyrus. Moterų teisėms ginti susikūręs feminisčių judėjimas lygiomis teisėmis nepasitenkino – ir dabar moterys turi daug daugiau teisių už vyrus krikščionių dominuojamose šalyse.

To paties siekia ir Jankistano negrai rasistai. Dabar jie nebenori pasitenkinti lygiomis teisėmis ir siekia tapti privilegijuotąja rase, kuriai lenktųsi ir tarnautų visos kitos.

Atsirado daug piktų žmonių, kuriems nusispjaut kokia proga smurtauti ar tiesiog klykti ant kitų – kaip įprasta krikščioniškose šūdokratijose.

Neteko girdėti, kad negrai rasistai protestuotų dėl žudikų su Jankistano uniformomis masiškai skerdžiamų afganų, irakiečių ar sirų, dėl tų pačių jankių policininkų nužudytų kitų rasių atstovų – jiems ant to visiškai nusispjaut. Užtai Floido mirtį negrai rasistai naudoja kaip dingstį kitų rasių jankiams įbauginti.

Sunku įžvelgti esminių skirtumų tarp negrų rasistų ir kukluksklanininkų; netgi jų metodai sutampa.

Riaušes kursto karantinas ir noras atsikratyti Trampu

Visiškai suprantama, kad karantino išsekinti jankiai, ir ne tik jankiai, surado progą išlieti susikaupusį pyktį, pasiplėšti, nebaudžiamai padaužyti vitrinų ir primušti praeivių.

Neteko girdėti, kad negrai rasistai protestuotų dėl žudikų su Jankistano uniformomis masiškai skerdžiamų afganų, irakiečių ar sirų, dėl tų pačių jankių policininkų nužudytų kitų rasių atstovų – jiems ant to visiškai nusispjaut.

Atsirado daug piktų žmonių, kuriems nusispjaut kokia proga smurtauti ar tiesiog klykti ant kitų – kaip įprasta krikščioniškose šūdokratijose.

Vis dėlto, didžiausią palaikymą rasistiniam negrų smurtui užtikrina daugelio žmonių ir valstybių noras atsikratyti jau seniai visiems įgrįsusiu Donaldu Trampu. Pavargę nuo dabartinio Jankistano prezidento išsidirbinėjimų, viso pasaulio žmonės palaikytų bet kokius galinčius padėti juo atsikratyti rasistus, iškrypėlius ar kitokius nusikaltėlius.

Negrai rasistai tiesiog naudojasi proga.

2020 m. birželio 9 d.

Klausimai Kas blogiau: nužudyti jankį negrą ar lietuvį? Kodėl?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus du plius šeši?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

PSO – brangiausiasis koronaviruso agentas
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) padarė viską, kad paskleistų Žemėje koronavirusą.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje