Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Politinė prostitucija, politiniai prostitutai ir politiniai viešnamiai

Politinė prostitucija Lietuvoje pakeitė teisę ir tapo pagrindiniu Lietuvos valstybės veiklos principu.

Politinė prostitucija

Politinė prostitucija
– tai korupcijos rūšis, kai savo tarnybines pareigas einantis politikas, teisėjas, prokuroras, policininkas ar valstybės tarnautojas pažeidžia teisę ar netgi įvykdo nusikaltimą su tikslu pademonstruoti savo politinį lojalumą.

Dabartinis LR prostitucijos ministras Elvinas Jankevičius

prostitucijos ministras Elvinas Jankevičius

Šiuo metu politinės prostitucija – labiausiai paplitusi Lietuvoje korupcijos rūšis. Faktiškai visa Lietuvos valstybė sulipdyta politinės korupcijos būdu.

Trumpai tariant, Lietuvoje politinė korupcija vaidina tą vaidmenį, kurį teisinėse valstybėse atlieka teisė.

Politinis prostitutas

Politinis prostitutas
– žmogus, pastoviai užsiimantis politine prostitucija.

Tipiški politiniai prostitutai Lietuvoje yra dauguma teisėjų bei prokurorų, nes dauguma jų – jei tik nėra profesinių egzaminų rezultatus nusipirkę visiški teisės beraščiai – jau duodami priesaikas, žino, kad jas sulaužys.

Politiniai prostitutai yra ir dauguma kitų profesijų LR valstybinių tarnybų darbuotojų, tiktai jų prostitutiškumas ne visada taip akivaizdžiai matosi kaip teisėjų ar prokurorų atveju.

Politinis viešnamis

Politinis viešnamis
– politinės prostitucijos principu suorganizuota įstaiga.

Taigi politiniai viešnamiai yra absoliuti dauguma dabartinės Lietuvos valstybės įstaigų: Vyriausybė, Seimas, teismai (galbūt išskyrus Konstitucinį teismą), prokuratūra, ministerijos, įvairios tarnybos, inspekcijos ir pan.

Jei atidžiau pasižiūrėsime į, sakykim, Lietuvos istorijos institutą, nesunkiai pamatysime, kad praktiškai jis ne tyrinėja istoriją, o stengiasi nuslėpti nepalankius Vyriausybei faktus ir suklastoti istoriją paversdamas ją propaganda.

Radijo ir televizijos komisija praktiškai atlieka propagandos ministerijos funkcijas; Viešųjų pirkimų tarnyba stropiai dangsto vis įžūlesnes valdančiųjų partijų vagystes iš biudžeto; ir t.t. Lietuvoje labai nedaug valstybinių įstaigų, kurios ir praktiškai užsiima tuo, ką viešai deklaruoja.

Tikėjomės teisinės valstybės, o gyvename politiniame viešnamyje

Konstitucija deklaruoja Lietuvos Respublikos siekį kada nors tapti teisine valstybe. Tačiau praktiškai kuo toliau – tuo mažiau Lietuvoje lieka teisės ir teise pagrįsto teisingumo.

Su kiekvienais metais mūsų šalį valdantys politiniai prostitutai vis labiau įžūlėja, ir galime drąsiai ir atsakingai pareikšti, kad visa dabartinė Lietuvos Respublika – ne teisinė valstybė, o beviltiškai supuvęs politinis viešnamis.

2020 m. sausio 29 d.

Klausimai Ar nesijauti politiniu prostitutu? Ar tau svarbi tiesiog tiesa, nors melas ir būtų naudingesnis?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus vienas kart šeši?

Rasa

2020-04-16 13:22

Naujos susikurusios partijos nei viena ,per debatus i eteri neisdrysta pasakyti zmonems sios tiesos .Visi zmones stebi debatus ,tai isdryskite tai pasakyti o neatsakineti i vedanciojo uzduotus nesamoningus klausimus . Isdryskite pasipriesinti ,kad zmones zinotu uz ka balsuoti .

Šiandien – trečiadienis. Vėlino, vėlių ir mirusiųjų dievo, savaitės diena. Taip pat Odino, Vodano, Hado ir Merkurijaus diena.

naujausi straipsniai

Kas jis, lietuviškasis Štirlicas?
Nausėda, Landsbergis ir kiti įrodė savo begalinį atsidavimą Putinui. Tačiau kuris iš jų – vyriausiasis Rusijos emisaras?

Prometėjas Rakutis atvėrė pūvantį Lietuvos valstybės pūlinį
Paniekindamas Holokausto aukų atminimą, profesorius Valdas Rakutis visam pasauliui pademonstravo Lietuvos valstybę persmelkusį nacizmą.

Koronavirusas – europidų rasės apokalipsė
Koronavirusas, kaip ir vakcinos nuo jo, pavojingiausias baltaodžiams neandertaliečių palikuonims.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

Jėzus Kristus buvo veidmainis, vagis, šventvagis, smurtinis nusikaltėlis
Veidmainis krikščionių dievas Jėzus Kristus pavogė asilą, vykdė šventvagystes ir smurtavo Jeruzalėje. Todėl Jėzaus garbinimas suteikia TIKRĄJĄ LAISVĘ!

atsitiktinis straipsnis

Lietuvos mokyklos pačios išmoko vaikus patyčių ir smurto
Nuo mažumės mokomi garbinti niekšus ir smurtininkus bei žavėtis jų nusikaltimais, mokiniai nebūtinai tampa nuolankiomis aukomis. Gyvendamas Lietuvoje, turi tapti arba budeliu, arba auka.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2021 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje