Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Politinė prostitucija, politiniai prostitutai ir politiniai viešnamiai

Politinė prostitucija Lietuvoje pakeitė teisę ir tapo pagrindiniu Lietuvos valstybės veiklos principu.

Politinė prostitucija

Politinė prostitucija
– tai korupcijos rūšis, kai savo tarnybines pareigas einantis politikas, teisėjas, prokuroras, policininkas ar valstybės tarnautojas pažeidžia teisę ar netgi įvykdo nusikaltimą su tikslu pademonstruoti savo politinį lojalumą.

Dabartinis LR prostitucijos ministras Elvinas Jankevičius

prostitucijos ministras Elvinas Jankevičius

Šiuo metu politinės prostitucija – labiausiai paplitusi Lietuvoje korupcijos rūšis. Faktiškai visa Lietuvos valstybė sulipdyta politinės korupcijos būdu.

Trumpai tariant, Lietuvoje politinė korupcija vaidina tą vaidmenį, kurį teisinėse valstybėse atlieka teisė.

Politinis prostitutas

Politinis prostitutas
– žmogus, pastoviai užsiimantis politine prostitucija.

Tipiški politiniai prostitutai Lietuvoje yra dauguma teisėjų bei prokurorų, nes dauguma jų – jei tik nėra profesinių egzaminų rezultatus nusipirkę visiški teisės beraščiai – jau duodami priesaikas, žino, kad jas sulaužys.

Politiniai prostitutai yra ir dauguma kitų profesijų LR valstybinių tarnybų darbuotojų, tiktai jų prostitutiškumas ne visada taip akivaizdžiai matosi kaip teisėjų ar prokurorų atveju.

Politinis viešnamis

Politinis viešnamis
– politinės prostitucijos principu suorganizuota įstaiga.

Taigi politiniai viešnamiai yra absoliuti dauguma dabartinės Lietuvos valstybės įstaigų: Vyriausybė, Seimas, teismai (galbūt išskyrus Konstitucinį teismą), prokuratūra, ministerijos, įvairios tarnybos, inspekcijos ir pan.

Jei atidžiau pasižiūrėsime į, sakykim, Lietuvos istorijos institutą, nesunkiai pamatysime, kad praktiškai jis ne tyrinėja istoriją, o stengiasi nuslėpti nepalankius Vyriausybei faktus ir suklastoti istoriją paversdamas ją propaganda.

Radijo ir televizijos komisija praktiškai atlieka propagandos ministerijos funkcijas; Viešųjų pirkimų tarnyba stropiai dangsto vis įžūlesnes valdančiųjų partijų vagystes iš biudžeto; ir t.t. Lietuvoje labai nedaug valstybinių įstaigų, kurios ir praktiškai užsiima tuo, ką viešai deklaruoja.

Tikėjomės teisinės valstybės, o gyvename politiniame viešnamyje

Konstitucija deklaruoja Lietuvos Respublikos siekį kada nors tapti teisine valstybe. Tačiau praktiškai kuo toliau – tuo mažiau Lietuvoje lieka teisės ir teise pagrįsto teisingumo.

Su kiekvienais metais mūsų šalį valdantys politiniai prostitutai vis labiau įžūlėja, ir galime drąsiai ir atsakingai pareikšti, kad visa dabartinė Lietuvos Respublika – ne teisinė valstybė, o beviltiškai supuvęs politinis viešnamis.

2020 m. sausio 29 d.

Klausimai Ar nesijauti politiniu prostitutu? Ar tau svarbi tiesiog tiesa, nors melas ir būtų naudingesnis?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus vienas kart nulis?

Rasa

2020-04-16 13:22

Naujos susikurusios partijos nei viena ,per debatus i eteri neisdrysta pasakyti zmonems sios tiesos .Visi zmones stebi debatus ,tai isdryskite tai pasakyti o neatsakineti i vedanciojo uzduotus nesamoningus klausimus . Isdryskite pasipriesinti ,kad zmones zinotu uz ka balsuoti .

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Laisvės kovotojai bandė sunaikinti Lietuvą ir lietuvius
Jei „laisvės kovotojai“ būtų pasiekę nors vieną iš savo tikslų, Lietuvos jau seniai nebebūtų. Lietuvoje aukštinami reto šlykštumo karo nusikaltėliai, lietuvius sunaikinti planavusių nacių parankiniai.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje