Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Prometėjas Rakutis atvėrė pūvantį Lietuvos valstybės pūlinį

Paniekindamas Holokausto aukų atminimą, profesorius Valdas Rakutis visam pasauliui pademonstravo Lietuvos valstybę persmelkusį nacizmą.

Holokausto priežasčių ieškojimas paniekina jo aukas

2021 m. sausio 27 d. Holokausto minėjimo proga išsakyta Valdo Rakučio mintis, kad reikia suprasti Holokausto vykdytojus – „pažinkime juos, supraskime, kodėl jie taip darė “ (šaltinis), – sukėlė emocijų audrą tiek Lietuvoje, tiek aplink ją.

Valdas Rakutis atvėrė pūvantį lietuviškojo nacizmo pūlinį

Valdas Rakutis

Išsilavinusiam ir pagrindines Vakarų Europos vertybes pripažįstančiam 21 a. žmogui tokie žodžiai negalėjo nesukelti pasišlykštėjimo.

Galima suprasti norą aiškintis sudėtingus tautų ar religijų santykius, bet tik ne Holokausto kontekste. Holokaustas vieningai laikomas šiurpiausiu praeito šimtmečio nusikaltimu, ir jokios budelių patirtos skriaudos ar nuoskaudos (tame tarpe iš žydų tautybės žmonių) negali pateisinti („supraskime, kodėl“) milijonų civilių išžudymo.

Tai, kad tokio trivialaus dalyko nesupranta ir savo žodžių nesigėdina Seimo narys, istorikas, daktaras, profesorius ir Riterio kryžiaus kavalierius, parodo beviltišką visos Lietuvos valstybės supuvimo gylį.

Rakutis garsiai išsakė paprastai neafišuojamą Lietuvos valdžios požiūrį į nereikalingą žmogų ir jo gyvybę

Jei gerai įsigilinsime į lietuviškuosius Rakučio kritikus, pastebėsime, jog dauguma jų, kaip ir garsieji ideologiniai trubadūrai Tapinas su Valatka, piktinasi ne pačia Rakučio mintimi, o tuo, kad jis ją išsakė netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje bei aplinkoje. Lietuvos valdžiai jau 30 metų nusispjaut ant jai nesvarbių civilių aukų, tiek žydų, tiek lietuvių; akivaizdu, jog, nepaisant visų viešų Lietuvos istorikų protestų bei atsiribojimų, Rakutis išsakė oficialiąją Lietuvos istoriografijos paradigmą.

Atsiribojimą nuo Rakučio ir Genocido centro dabar skubiai deklaruojantys istorikai ir prieš sausio 27-ąją gerai žinojo, jog Lietuvoje oficialiai šlovinami pokario partizanai buvo suformuoti iš besitraukiančių nacių parankinių, kuriems vėliau hitlerininkai dar iš lėktuvų numesdavo ginklų ir specialiai apmokytų vadų. Pasibaigus karui, likę gyvi nacių tarnai naktimis grasindami ginklais išsivarydavo iš kaimų į mišką jaunuolius, su kuriais kartu vėliau plėšė ir žudė taikius lietuvius ir žydų gelbėtojus.

Lietuvoje jau 30 metų klesti paniekos nesvarbiam žmogui tradicija. Eilinis žmogus – tiek dabartinis lietuvis, tiek rezistencijos herojų nužudytas žydas – mūsų valdžiai tėra pigios darbo jėgos šaltinis ir potencialus organų donoras. Policija, prokuratūra ir teismai gali kada užsinorėję apiplėšti, žeminti, persekioti, primušti, kankinti ar ir nužudyti jiems nepatikusį žmogų, kaip kad Gintarą Beresnevičių ar Skaistą Rakauskienę.

Taigi Lietuvos valstybė, nors to viešai paprastai nedeklaruoja, teoriškai ir praktiškai giliai niekina pokario rezistentų ar jų vadų vienaip ar kitaip išžudytus dešimtis tūkstančių žydų ir lietuvių.

Ažiotažą sukėlę Rakučio žodžiai – natūralus Lietuvos Seimo narių, istorikų, Genocido centro ir panašių įstaigų diskursas; tiesiog jį tarptautiniu mastu paviešinęs Rakutis tapo naujuoju Prometėju, paskelbusiu visam pasauliui tiesą apie kruopščiai slepiamą Lietuvos valstybės nacizmą.

Nacizmo pūlinys Lietuvoje jau seniai pavirto vėžiniu augliu

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas paskelbė pokario partizanų likvidavimą „genocidu“. Dešimtis tūkstančių žydų ir lietuvių išžudžiusius nusikaltėlius-teroristus teismas paskelbė didingais ne tik Lietuvos valstybės, bet ir lietuvių tautos atstovais bei gynėjais, tuo būdu ciniškai pažemindamas ir paniekindamas jų aukas, tiek žydų, tiek lietuvių tautas. Juk ne šiaip sau mus vadina „žydšaudžių tauta“!

Šį rudenį gyvai girdėjau, kaip Vytautas Landsbergis aiškino baltarusiams, jog kažkiek aukų – nieko tokio jų kovoje prieš Lukašenką. Landsbergis ir pats atėjo į valdžią kviesdamas beginklius lietuvius ginti jį nuo tankų mulkindamas juos pažadais „greitai gyvensim kaip Švedijoje“.

Lietuvoje jau 30 metų klesti paniekos nesvarbiam žmogui tradicija. Eilinis žmogus – tiek dabartinis lietuvis, tiek rezistencijos herojų nužudytas žydas – mūsų valdžiai tėra pigios darbo jėgos šaltinis ir potencialus organų donoras. Policija, prokuratūra ir teismai gali kada užsinorėję apiplėšti, žeminti, persekioti, primušti, kankinti ar ir nužudyti jiems nepatikusį žmogų, kaip kad Gintarą Beresnevičių ar Skaistą Rakauskienę.

Juk ne šiaip sau mus vadina „žydšaudžių tauta“!

Garbingi, moralūs žmonės, geriausias Lietuvos jaunimas, gabiausi mokslininkai ir menininkai masiškai bėga iš juos niekinančios tėvynės, juos keičia įvairūs sukčiai ir pinigų plovėjai iš viso pasaulio ar lietuviškai nė žodžio nesuprantantys vilkikų vairuotojai iš Rytų.

Rakučio į dienos šviesą išneštas nacistinis Lietuvos valstybės pūlinys seniai virto vėžiniu augliu, jau baigiančiu galutinai sunaikinti lietuvių tautą.

2021 m. vasario 5 d.

Klausimas Kokios priežastys tavo nuomone galėtų pateisinti Holokaustą?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus septyni plius keturi?

Leonas

2021-02-17 09:37

Jų nėra.Tik reikėtų įvardytį ,sąlygos kiek tai įtakojo.Tai ir raudonas,rudas fašizmas,bei nacionaliizmas!.

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Koronavirusas ir vakarietiškoji demokratija galutinai sužlugdys Europą
Epidemija atskleidė europinės demokratijos menkystę. Koronaviruso krizėje „vakarietiškoji demokratija“ iš privalumo tapo prakeiksmu, stumiančiu mus visus į bedugnę.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje