Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau

Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Vertimas skiepytis tampa dar šlykštesnis

Gyvename žmogaus teisių mirties epochoje. Klausome paistalų apie teises ir laisves, asmens duomenų apsaugą ir pan., tačiau praktiškai mūsų gyvenimas vis labiau primena jei ne koncentracijos stovyklą, tai karo būklę. Netgi tironijos simboliais kažkodėl paverstų Hitlerio ar Stalino laikais (taikos metu) žmonės nebuvo taip ciniškai kontroliuojami kaip dabar.

Perėjome privalomų kaukių ir izoliacijos stadijas, o dabar žmonės jau grubiai verčiami skiepytis abejotino saugumo vakcinomis – praktiškai mes verčiami tarnauti valdžios bandomaisiais triušiais-vergais kaip prieš 80 metų buvo daroma Japonijoje, Vokietijoje ar JAV.

Žmonės verčiami rizikuoti savo sveikata vyriausybių labui

Valdžios ujami lietuviai miršta kaip musės. Raskite tris esminiius skirtumus tarp Šimonytės ir Hitlerio!

Ingrida Šimonytė

Dar prieš du metus prekiautojai dabartinėmis kovidovakcinomis būtų keliavę tiesiai į kalėjimą.

Jau prieš daugelį metų buvo nustatytos moksliškai patikrintos naujų vaistų (tame tarpe ir vakcinų) patikrinimo procedūros, reikalaujančios daugelio metų medicininių bandymų, ir už jų pažeidimą buvo numatyta baudžiamoji atsakomybė. Dabar gi vakarietiškosios „demokratinės” (sudarytos iš geriausiai rinkėjams meluojančių sukčių) vyriausybės nusprendė šių procedūrų atsisakyti ir prisipirko milijonus įvairiausių moksliškai iki galo nepatikrintų vakcinų, kurias nori bet kokia kaina panaudoti.

Jei daug žmonių taip ir nesutiks pasiskiepyti, „demokratinės” vyriausybės liks tuščiai iššvaisčiusios milijonus, o jų taip nekenčiami „diktatoriai” (savo žmonių mylimi ir gerbiami valstybių vadovai) pasirodys buvę teisūs.

Todėl „demokratinės” vyriausybės visaip bando priversti žmones skiepytis, o Lietuvoje jau pradedama kurti getų nesiskiepijusiams sistema.

Vakcinų privalumų laikui bėgant mažėja, o šalutiniai efektai vis dar neaiškūs

Kai tik buvo pradėta skiepyti dabartinėmis kovidovakcinomis, šios buvo labai efektyvios, jų patikimumas siekdavo 90 procentų. Dabar gi netgi gamintojams lojalūs vertintojai nedrįsta žadėti daugiau 50 procentų apsaugos nuo šiuo metu populiariausio Delta kovidaviruso varianto.

Garbingas žmogus nedrįstų raginti skiepytis abejotino saugumo ir naudingumo vakcina, todėl dabar tai daro veikėjai, kurie ir šiaip gyvenime verčiasi mulkindami rinkėjus, žiūrovus, skaitytojus ar studentus.

Tuo tarpu ilgalaikės vakcinavimosi pasekmės gali būti labai liūdnos. Po kokių 10 metų gali paaiškėti, kad kovidovakcinos (ar kai kurios iš jų) sukelia vėžį, neurodegeneracines ligas ar dar ką nors blogesnio. Laikas nuo laiko pavojingais sveikatai pasirodo netgi tinkamai patikrinti vaistai (pavyzdžiui daugelį metų buvęs pas mus labai populiarus kancerogenas „Ranigast”), tad skiepijimasis nuo koronaviruso šiuo metu yra tikrų tikriausia rusiška ruletė.

Atsirandant naujoms koronaviruso rūšims, vakcinų efektyvumas toliau mažės, ir kas žino – gali atsirasti toks viruso štamas, kuriuo pasiskiepijusieji sirgs dar sunkiau, nei nesiskiepijusieji. Blaiviai mąstančiam žmogui, neturinčiam pagrindo be proto bijoti kovido, skiepytis dabartinėmis vakcinomis apsimoka vis mažiau ir mažiau.

Tarp niekinančiųjų nesiskiepijančiuosius – garsios visuomenės atmatos

Jei iš pradžių apie kovido epidemiją daugiausiai kalbėjo gydytojai ir mokslininkai, tai dabar tarp raginančiųjų skieptytis specialistų praktiškai nebeliko.

Daugelis medikų patys atsisako skiepytis, ir paskutiniu metu labiausiai ragina kovidovakcinuoti per prievartą ir vienaip ar kitaip bausti bei persekioti nesiskiepijančius jau nebe medikai, o politikai, žurnalistai ir kitokie žiniaspaudos klounai, nupušę ekonomikos profesoriai bei kiti panašūs veikėjai.

Garbingas žmogus nedrįstų raginti skiepytis abejotino saugumo ir naudingumo vakcina, todėl dabar tai daro veikėjai, kurie ir šiaip gyvenime verčiasi mulkindami rinkėjus, žiūrovus, skaitytojus ar studentus. Jiems nusispaut į tikimybes ar šalutinius efektus; durninti ir žeminti žmones – jų profesija ir kasdienybė.

Skiepytis nebūtinai kvaila, tačiau gali būti pražūtinga

Žinoma, visai įmanoma, jog po kokių 20 metų bus įrodyta, kad kovidovakcinos buvo visiškai saugios ir patikimai gynė nuo infekcijos – taigi skiepytis tikrai vertėjo.

Galbūt dabar pasiskiepiję džiaugsis (tarp jų – ir aš, nes, norėdamas laisvai keliauti, nusprendžiau surizikuoti ir neseniai leidausi paskiepijamas Janssen vakcina :-)).

ilgalaikės vakcinavimosi pasekmės gali būti labai liūdnos.

Vis dėlto, šiuo metu kažkiek rizikinga ir skiepytis ir nesiskiepyti, tad būtų optimalu kiekvienam priimti sprendimą pagal savo įsitikinimus – tikėjimo laisvę žada Konstitucija.

Savanoriškai pasiskiepijusiams suveikia placebo efektas, o prievarta paskiepytiems – atvirkštinis, nocebo efektas. Dabartiniu metu prievartinis paskiepijimas gali psichologiškai bei neurologiškai susargdinti žmogų, o gal ir sąlygoti sunkią kovido eigą.

Todėl brukantieji prievarta kovidoskiepus vykdo labai sunkų nusikaltimą. Tačiau jie nieko nebijo, nes jiems besąlygiškai tarnauja smogikai žaliais užpakaliais, per 30 metų įpratę visaip žeminti ir niekinti mus ir mūsų jau seniai valdžios sutryptas teises.

2021 m. rugpjūčio 25 d.

Klausimas Kuo skiriasi vertimas skieptytis nesaugiomis vakcinomis nuo vertimo atsiversti į kitą religiją?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus aštuoni kart nulis?

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

Kada Lietuvoje vėl prabils kalašnikovai?
Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Organų donorai Lietuvoje tiesiog nužudomi
Prieš tapdamas organų donoru gerai pagalvok. Gyvename valstybėje, kurią valdantiems nusikaltėliams esame niekingi darbo jėgos ir organų maišai.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje