Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Skvernelio rinkimų milijardai galutinai skandina Lietuvą

Lietuvos vardu pasiskolintus milijardus premjeras Saulius Skvernelis naudoja rinkėjų papirkinėjimui ir Lietuvos ūkio bei sveikatos apsaugos naikinimui.

Premjeras sumaniai pasinaudojo epidemija savo rinkimų reklamai finansuoti

Saulius Skvernelis pasirodė esąs neeilinio gabumo politikas. Sukurstęs Lietuvoje koronaviruso epidemiją metų pradžioje palikdamas be apsaugos priemonių gydymo įstaigas, premjeras susikūrė dingstį Lietuvos vardu pasiskolinti (bent) 5 milijardus eurų, kuriuos dabar kaip tik dalinasi su partiečiais ir kitais savo prieteliais.

Skvernelio rankose pasiskolinti milijardai tampa prakeiksmu Lietuvai

Saulius Skvernelis

Šimtai milijonų tenka Skvernelį liaupsinančiai žiniaspaudai; vienkartinės išmokos prieš rinkimus pasieks ir perspektyviausius premjero bei visų Valstiečių rinkėjus: pensininkus, daugiavaikes šeimas, bedarbius.

Skolinimasis nebūtinai kenksmingas valstybei

Iš principo skolinimasis ekonominėms ir socialinėms reformoms finansuoti šiuo metu yra įprastas ekonominės politikos instrumentas. Pasaulyje turbūt nėra valstybės, kuri kada nors nebūtų skolinusis vienais ar kitais tikslais.

Tačiau normalios valstybės skolinasi siekdamos pagerinti savo žmonių gerbūvį – taip kad padėtų silpniausiems, palaikytų pramonę, pagerintų jos struktūrą.

Lietuvoje viskas atvirkščiai – Skvernelis Lietuvos vardu pasiskolintus pinigus naudoja Lietuvos visuomenei ir ūkiui žlugdyti.

Skvernelio rinkimų milijardai tampa kruvina našta Lietuvai

Kaip Valstiečių kompanijai bebūtų smagu dalintis lyg iš dangaus nukritusius milijardus – Lietuvai kada nors teks juos grąžinti. Vis dėlto ne tai blogiausia.

Jau keli mėnesiai stebime kaip Skvernelis naikina Lietuvos valstybę. Visų pirma buvo sugriauta sveikatos priežiūros sistema. Iš pradžių paliktos be apsaugos priemonių, nuo pavasario Lietuvos sveikatos apsaugos įstaigos buvo visiškai demoralizuotos ir praktiškai dezintegruotos.

Kadangi dabar valstybiniai medikai gauna atlyginimus nepriklausomai nuo savo darbo, jiems nėra jokios prasmės dirbti. Kam sėdėti darbe, priiminėti ligonius ir rizikuoti savo sveikata, jei tau ir taip moka tokią pačią algą?

Skvernelio priešrinkiminės išmokos medikams privedė iki to, kad valstybinės sveikatos apsaugos institucijos nedirba nė puse savo pajėgumo, nors jau prieš epidemiją padėtis jose jau buvo tragiška, ir specialistų konsultacijų jau tada tekdavo laukti po pusę metų! Ir tai natūrali Skvernelio pakišų rinkėjams pasekmė – sveiko proto medikai jei dirba, tai tik privačiose darbovietėse, kuriose paslaugų apimtys padidėjo iki 120 procentų.

Jau ir prieš krizę Lietuvos valstybė buvo visiška ekonominė ir socialinė ES kloaka, užimanti paskutines vietas socialinės apsaugos, gerovės, darbo saugos ir panašiuose reitinguose. Užtai Lietuva pirmauja Europoje ar ir pasaulyje pagal savižudybes, žmogžudystes, emigraciją, alkoholizmą, paskenduolius…

Tas pats vyksta ir kitose srityse – gaudami Skvernelio rinkimines išmokas, sveiko proto žmonės nemato prasmės grįžti iš prastovų. Kam įmonei rizikuoti ir vykdyti kokią nors veiklą, jei tau ir taip moka pinigus?

Lygiai taip pat pražūtingai Skvernelio rinkiminės dovanėlės paveikia ir dirbančius lietuvius. Kam eiti dirbti už nepilnus 300 eurų, jei gali gauti 200 nieko nedirbdamas? Tokiomis sąlygomis eiti dirbti už nedidelę algą gali tik visiškas durnius.

Pasiimti priešrinkiminių Skevernelio dovanėlių lietuviai tūkstančiais traukia net iš užsienio, tačiau akivaizdu, kad, po rinkimų pasibaigus „darbo paieškos“ išmokoms, tokių, kurie skubės dirbti už 300 eurų per mėnesį baisiausiomis ES darbo ir gyvenimo sąlygomis, bus vienetai.

Mūsų laukia greitas grimzdimas į dar gilesnį dugną

Jau ir prieš krizę Lietuvos valstybė buvo visiška ekonominė ir socialinė ES kloaka, užimanti paskutines vietas socialinės apsaugos, gerovės, darbo saugos ir panašiuose reitinguose. Užtai Lietuva pirmauja Europoje ar ir pasaulyje pagal savižudybes, žmogžudystes, emigraciją, alkoholizmą, paskenduolius…

Atrodo, kad Lietuvai jau nebėra kur begrimzti, tačiau praktiškai iki Moldovos ar Dramblio Kaulo Kranto lygio dar yra gerokai erdvės. Neabejoju, kad artimiausiais metais teks tuo įsitikinti ir praktiškai.

Kam eiti dirbti už nepilnus 300 eurų, jei gali gauti 200 nieko nedirbdamas? Tokiomis sąlygomis eiti dirbti už nedidelę algą gali tik visiškas durnius.

Skolindamasis Lietuvos vardu milijardus, dalindamas juos savo bičiuliams ir investuodamas į Lietuvos, jos ūkio ir sveikatos apsaugos naikinimą, Skvernelis įtryps mūsų šalį į dar gilesnes korupcijos ir politinės bei moralinės degradacijos gilumas.

2020 m. liepos 18 d.

Klausimas Ar Skvernelis kuo nors skiriasi nuo visų kitų seimūnų?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus keturi plius du?

manau

2020-07-20 08:50

nieko nuostabaus jiuk karjiera patys zinot kaip gavo tai ko is jo tiketys

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis
Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje