Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Lietuvos mokyklos pačios išmoko vaikus patyčių ir smurto

Nuo mažumės mokomi garbinti niekšus ir smurtininkus bei žavėtis jų nusikaltimais, mokiniai nebūtinai tampa nuolankiomis aukomis. Gyvendamas Lietuvoje, turi tapti arba budeliu, arba auka.

Mokytojai verkia krokodilo ašaromis

Nelengva šiais laikais dirbti mokytoju. Visų pirma, tavęs negerbia valstybė – šiuo metu Lietuvoje vaikai gali kiek tik nori tyčiotis iš mokytojų, o šie praktiškai neturi teisės gintis – kad tik kaip nors neįskaudintų ar, neleisk Jahve, nesukeltų vaikučiams fizinio skausmo.

Mokyklose vaikus išmoko žavėtis smurtu ir niekšybe

patyčios mokykloje

Jei mokiniai sugalvoja paspardyti mokytojui į užpakalį, šiam belieka sprukti kiek tik kojos neša ir bandyti pasiskųsti direktoriui.

Tačiau nei valdžia, nei mokytojai neturi moralinės teisės stebėtis ar viešai skųstis tuo, kad Lietuvoje mokiniai masiškai tyčiojasi iš bendraklasių bei mokytojų ir smurtauja – to jie išmokomi mokyklose. Tiesa, netiesiogiai – nuo mažumės mokant vaikus žavėtis nusikaltėliais bei smurtininkais ir juos garbinti.

Per tikybos pamokas vaikai mokomi melstis smurtiniam nusikaltėliui

Vaikus nuo pat mažumės moko garbinti katalikų dievą Jėzų Kristų, klauptis prieš jį, įsivaizduoti čiulpiant jo lavoną bei geriant kraują, melstis ir prašyti atleidimo nežinia už ką.

O juk Jėzus Kristus buvo ne tik veidmainis fokusininkas. Evangelijose pilna epizodų, kur jis tyčiojasi iš kitų žmonių, jų tikėjimo, religijos ir įsitikinimų.

Pavyzdžiui, jau vaikas būdamas Jėzus sadistiškai tyčiojosi iš tėvų – Luko evangelija 2/42-49.. Netgi būdamas pakviestas į svečius, Jėzus tyčiojosi iš žydų papročių – Luko evangelija 11/37-52.

Jėzus atvirai kvietė žmones smurtui, netgi prieš savo artimuosius. – pavyzdžiui, Mato evangelija 10/21,34-35. – ir pats smurtavo prieš jam nesilenkusius žmones – Jono evangelija 2/15..

Pagaliau sužvėrėjęs Jėzus pribaigė netgi pavasarį jam vaisių nedavusį figmedį! (Dar apie Jėzų)

Vaikai mokomi garbinti didžiausius niekšus ir smurtininkus Lietuvos valdovus

Istorijos pamokose, ir ne tik, mokytojai moko vaikus žavėtis didžiausiais niekšais ir smurtininkais Lietuvos valdovais: Mindaugu, Vytautu ir Smetona.

Neeilinis bailys Lietuvos karalius Mindaugas jėga grobė moteris, niekšingai susidorodavo su silpnesniaisiais.

Ne visi net ir aukų vaikai nori užaugę tapti tokiomis pat aukomis kaip jų tėvai bei seneliai ir visą gyvenimą tarnauti privačias mokyklas lankantiesiems savo bendraamžiams.

Vytautas išsityčiojo iš lietuviškosios religijos, sugriovė jos šventoves, išskerdė savo tėvų tikėjimą atsisakiusius išduoti žemaičius.

Bailus diktatorius Antanas Smetona įvykdė ginkluotą perversmą, sugriovė demokratiją, kitaip mąstančius žmones sugrūdo į koncentracijos stovyklas; politiniai diktatoriaus oponentai dingdavo be žinios ar buvo sušaudomi.

Mokiniai mokomi garbinti dešimtis tūkstančių taikių žmonių išskerdusius „laisvės kovotojus“

Pagaliau mūsų mokyklose begėdiškai šlovinami akivaizdžiai didžiausi nusikaltėliai Lietuvos istorijoje – karo pradžios „sukilėliai“ ir pokario partizanai-teroristai.

Vaikai nuo pirmųjų klasių skatinami žavėtis nusikaltėliais, kurie praktiškai beveik nekariavo, dienomis dažniausiai slapstydavosi miškuose, o naktimis žudydavo jiems neįtikusius žmones, neretai ir visomis šeimomis.

Vaikai skatinami aukštinti panieką, smurtą, niekšybę, silpnesniųjų persekiojimą ir žudymą

Taigi Lietuvoje mokiniai nuo pat pirmųjų klasių mokomi garbinti niekšus, neapykantos kurstytojus, smurtininkus ir silpnesniųjų žudikus.

Kaip pripažįsta netgi kai kurie mokytojai, mokiniams ir tiesiogiai propaguojami: panieka silpnesniajam, patyčios iš kitokių žmonių, smurtas ir žudynės.

Net ir vaikai nenori būti beteisėmis aukomis, todėl tampa smurtininkais

Lietuva – visiškos neteisės valstybė. Nepaisant išdidžiai skambančios konstitucijos ir paistalų apie žmogaus teises, dabartinė Lietuvos valstybė – saujelei nusikaltėlių tarnaujantis akivaizdžiai totalitarinis režimas.

Lietuvoje neįmanoma sąžiningai oriai gyventi – praktiškai žmogus yra arba nusikaltėlis, arba auka. Valstybinių mokyklų mokiniai nuo mažumės auklėjami aukomis – paklusti, nusižeminti, garbinti Lietuvą valdančius niekšus ir žavėtis jų nusikaltimais.

O tiems mokytojams, kuriems mokinukai spardo į užpakalius, turėtų būti aišku kas dėl to kaltas. Užtenka pasižiūrėti į veidrodį.

Tačiau ne visi net ir aukų vaikai nori užaugę tapti tokiomis pat aukomis kaip jų tėvai bei seneliai ir visą gyvenimą tarnauti privačias mokyklas lankantiesiems savo bendraamžiams. Lietuvoje jiems belieka bandyti patiems tapti smurtininkais ir engėjais – tokiais, kaip Jėzus Kristus, Vytautas ar pokariniai taikių lietuvių skerdikai. Mūsų šalyje kito pasirinkimo nėra.

O tiems mokytojams, kuriems mokinukai spardo į užpakalius, turėtų būti aišku kas dėl to kaltas. Užtenka pasižiūrėti į veidrodį.

2020 m. sausio 27 d.

Klausimai Kuo norėtum būti: budeliu ar auka? Ar tau patiktų pačiam nakčia nužudyti su tarybų valdžia kolaboravusį beginklį ir bejėgį žmogų, taip kaip juos žudydavo „laisvės kovotojai“?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus devyni kart penki?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Pravieniškių kankinimo namai
Pravieniškių „pataisos namuose“ teko asmeniškai patirti kaip kaliniai niekinam ir kankinami Lietuvos kalėjimuose.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje