Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Koronavirusas ir vakarietiškoji demokratija galutinai sužlugdys Europą

Epidemija atskleidė europinės demokratijos menkystę. Koronaviruso krizėje „vakarietiškoji demokratija“ iš privalumo tapo prakeiksmu, stumiančiu mus visus į bedugnę.

Demokratiniai Europos vištgaidžiai šokinėja nuo laktos ant tvoros

Jau dabar akivaizdu, kad Europa nesugebėjo susitvarkyti su koronaviruso krize. Daugumos šalių, pavyzdžiui Ispanijos ar Prancūzijos, reakcijos į epidemiją nenuoseklumas stulbinantis: po keliamėnesinio pavojaus ignoravimo – karštligiškas „kreivių lyginimas“, sienų uždarymas, griežti karantinai ir kitos drakoniškos priemonės.

Pasipūtęs vištgaidis Veryga begėdiškai giriasi savo pasiekimais, nors Lietuvoje jau dabar tragiškai trūksta pagrindinių priešepideminių priemonių ir dėl to jau pradeda sirgti gydytojai, kai kuriose ligoninėse jau dabar masiškai karantinuojami!

Aurelijus Veryga

Įpratę maivytis prieš pačius kvailiausiuosius rinkėjus Europos makronai ir džonsonai visiškai priklausomi nuo propagandos; iš kitos pusės, Europos „demokratijose“ dažniausiai valdo ne specialistai, o žemo intelekto ir kvalifikacijos intuityvūs pamaivos, kaip, pavyzdžiui, Veryga ar Nausėda.

Kaip galėjo atsitikti, kad Kinija, Pietų Korėja, Japonija ir kitos Rytų Azijos šalys daug geriau susitvarkė su epidemija, negu mėnesius pasiruošimui turėjusi ir jų PATIRTIMI galėjusi pasinaudoti turtingoji Europa?

Nori nenori peršasi atsakymas: Europos fiasko nulėmė „vakarietiškoji demokratija“.

Europa tampa antruoju pasauliu

Mažoms europinėms valstybėms nelengva varžytis su sparčiai kylančiais Azijos milžinais. Iki šiol mus gelbėjo istorinis turtingumas ir Europos Sąjungos sukurta bendroji rinka. Psichotiški pastarojo meto karantinai greitai sunaikins abu šiuos pranašumus.

Karštligiškai įvesta abejotino racionalumo vidinė ES sienų kontrolė naikina pagrindinį Europos kozirį – laisvą prekių judėjimą. Spjovę ant vieningos Europos idėjos demokratiniai Lenkijos ir kitų šalių vadovai aukoja Europos interesus savo populiarumo savo pačių įbaugintų rinkėjų akyse išlaikymui.

Tai netruks atsiliepti Europos ekonominiam pranašumui. Laisva Europos rinka paremti verslai sparčiai artėja prie bankroto ribos, ir panašu, kad po šios krizės jau niekada nebeišlįsime iš po Kinijos šešėlio.

Lietuvos valdžia demonstruoja išskirtinę panieką žmonėms

Lietuvos Respublika – totalitarinė valstybė, ir valdžia elgiasi su mumis kaip su gyvuliais. Per pirmuosius koronaviruso epidemijos mėnesius mus valdantys degeneratai buvo užsiėmę rinkiminėmis kampanijomis, šventimu, karinių sunkvežimių bei raketų pirkimu ir karštligišku vogimu.

Nors laiko pasiruošti buvo daug, Lietuvoje vis dar tragiškai trūksta medicininių kaukių, medikamentų, koronaviruso diagnozei reikalingų medžiagų. Jų neužtenka net sirgti pradedantiems gydytojams, o :-) atsakomybę valdžia verčia mums.

Už sukčių ir vagių valdžią sumokėsime Lietuva

Kinai, korėjiečiai, japonai ir kitos civilizuotos tautos karantino ir užsikrėtimo riziką mažinančio socialinio atstumo problemas išsprendė su kaukių, apsauginių akinių ir drabužių pagalba. Išskyrus ypač didelės užsikrėtusiųjų koncentracijos vietas, ten veikia beveik visos parduotuvės, verslai, o kai kur net mokyklos.

Tačiau žmonės miršta ne tik nuo virusų. Kaip parodė 2008 m. krizė, didelis ekonominis nuosmukis įstumia žmones į neviltį ir pastovų stresą, kurie pereina į depresiją, nutukimo, vėžio ir savižudybių epidemiją.

Tuo tarpu užsivogusi Lietuvos valdžia visą laiką mus begėdiškai įtikinėjo, kad kaukės neveiksmingos ir eiliniams žmonėms nereikalingos, kas yra akivaizdus melas, Užtai dabar turime visiškai sustabdytą didelę dalį šalies ūkio, ir matomai didelė dalis uždarytųjų įmonių niekada nebeatsidarys.

Tačiau kad ir Baltarusijos pavyzdys rodo, jog, tinkamai pasiruošus, buvo galima puikiai apsieiti be drastiškų priemonių. Lukašenka, principingasis daugiamečių begėdiškų Lietuvos valdžios bei žiniaspaudos pašaipų taikinys, sugebėjo per kelis mėnesius organizuoti kaukių, kombinezonų ir kitų priešepideminių priemonių gamybą ir netgi nesiruošia ankstinti moksleivių atostogų!

Už demokratiją Europa sumokės dar ir milijonais gyvybių

Dabar paniškai kudakuojantys ir drakoniškus draudimus karštligiškai įvedinėjantys makronai ir verygos pradėjo virkauti apie negailestingą epidemijos kreivę ir būtinybę išsaugoti gyvybes.

Tačiau žmonės miršta ne tik nuo virusų. Kaip parodė 2008 m. krizė, didelis ekonominis nuosmukis įstumia žmones į neviltį ir pastovų stresą, kurie pereina į depresiją, nutukimo, vėžio ir savižudybių epidemiją. Susidaro įspūdis, kad Lietuvoje savižudybių skaičius išaugo jau dabar.

Dėl savo nekompetencijos ir arogantiško nenoro mokytis iš Tolimųjų Rytų patirties ardantys laisvąją Europos rinką ir griaunantys viso žemyno ekonomiką demokratiniai vištgaidžiai pasmerkia depresijai, vėžiui ir savižudybėms milijonus europiečių, kuriuos šiandien skelbiasi gelbėjantys.

2020 m. kovo 20 d.

Klausimas Kodėl Europa per teik laiko nesugebėjo pasiruošti koronaviruso epidemijai?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus nulis plius keturi?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Puota maro metu – ir vėl kartojasi 2008 m. scenarijus!
Nors Giltinė koronaviruso pavidalu jau beldžiasi į mūsų duris, Lietuvos valdžia švenčia ir švaisto šimtus milijonų beprasmiškai ginkluotei – visai kaip 2008 m.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje