Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Valstiečių rinkimų biudžetas – 5 milijardai eurų!

Dalindami milijardinę paramą ir visiškai kontroliuodami žiniaspaudą, Valstiečiai turėtų triuškinamai laimėti 2020 m. Seimo rinkimus.

Koronavirusą Lietuvoje paskleidusių Valstiečių reitingai kyla

Nors dabartinės valdžios nusikalstamo aplaidumo dėka Lietuvos ligoninės ilgą laiką buvo tapusios pagrindinėmis koronaviruso skleidyklomis, apklausos rodo, kad absoliuti dauguma žmonių pasitiki Veryga ir Skvernelio Vyriausybe.

Dauguma lietuvių nesupranta, kad jais ciniškai manipuliuojama

Dabar akivaizdu, kad Veryga buvo teisus vasarį spjovęs į apsaugos priemones medikams ir pasirinkęs spaudos konferencijas kaip pagrindinį kovos su epidemija ginklą. Dauguma vyresnio amžiaus rinkėjų šventai įtiki tuo, ką jiems ištisai kartoja per televiziją ir radiją.

Psichiatras Veryga meistriškai pirma įbaugino rizikos grupių žmones, o po to tapo jų gelbėtoju ir Fiureriu

Aurelijus Veryga

Valstiečiai pasirinko profesionalią silpniau mąstančių žmonių pajungimo strategiją: iš pradžių mirtinai prigąsdino vyresnio amžiaus ir ligotus žmones, tada parodė „pavojų“ – grįžtančius emigrantus ir nerūpestingą jaunimą, ir pagaliau drastiškomis priemonėmis „apgynė“ liaudį nuo to „pavojaus“.

Pajungdamas mūsų baudžiauninkų tautą bauginimais ir atpirkimo ožiais, Veryga pasirodė kaip puikus psichiatras – manipuliatorius.

Žiniaspauda visiškai pajungta Vyriausybei

Tik prasidėjus epidemijai Lietuvoje, žiniaspauda puolė aršiai kritikuoti visą valdžią, ypač Verygą.

Tada Skvernelis pareiškė, kad bus „siekiama užtikrinti žiniasklaidos veiklos tęstinumą“ – ir oficialiuosius laikraščius bei portalus užliejo liaupsių Verygai ir visai Vyriausybei banga. Pavyzdžiui, „Karbauskis: Veryga tvarkosi gerai, kritikuojantys jį turi politinių interesų“.

Kiek vėliau sužinojome, kad Vyriausybė, pirko žiniaspaudos paslaugų, visai neseniai – kad visi žiniaspaudos praradimai bus kompensuoti.

Televizijos, radijo stotys, laikraščiai, didieji interneto portalai – visa pagrindinė Lietuvos žiniaspauda – yra ir akivaizdžiai bus Vyriausybės perkama iki pat rinkimų, visi kas liaupsins Skvernelį ir Verygą, bus dosniai finansuojami iš garsiojo antikrizinio fondo!

Taigi televizijos, radijo stotys, laikraščiai, didieji interneto portalai – visa pagrindinė Lietuvos žiniaspauda – yra ir akivaizdžiai bus Vyriausybės perkama iki pat rinkimų, visi kas liaupsins Skvernelį ir Verygą, bus dosniai finansuojami iš garsiojo antikrizinio fondo!

Socialinius tinklus užplūdo Verygos troliai

Paskutiniu metu bet kokia Verygos ar dabartinės Vyriausybės kritika internete iškart susilaukia audringo akivaizdžiai samdomų trolių puolimo. Dažniausiai kritikai keikiami necenzūriniais žodžiais, o Veryga primityviai aukštinamas: „Ministras dirba“, netrukdykite Verygai dirbti“ ir pan.

Nors Verygos trolių Veidaknygės vardai ir :-) lytys keičiasi, man susidarė įspūdis, kad tai – pastovi grupė apmokamų darbuotojų, iš kurių matomai tik vienas sugeba nors kažkiek logiškai diskutuoti.

Prasidedant paramos verslui dalyboms, akivaizdu, kad daugiausiai gaus valdančiąsias partijas remiantys koncernai, mokslo, meno ir kultūros organizacijos.

Akivaizdu, kad jie pasamdyti, nors nežinau, kas konkrečiai jiems sumoka: Krašto apsaugos ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija ar kokia nors speciali tarnyba?

5 milijardų užteks visiems Lietuvos rinkimų rėmėjams apmokėti

Prasidedant paramos verslui dalyboms, akivaizdu, kad daugiausiai gaus valdančiąsias partijas remiantys koncernai, mokslo, meno ir kultūros organizacijos.

5 milijardai – suma, kurios užteks pasodinti ant kabliuko visiems viešosios nuomonės formuotojams iki pat rinkimų.

Panašu, kad Valstiečiai laimės triuškinančią daugumą

Ne šiaip sau Vyriausybė užtikrino viruso išplitimą per ligonines, ne šiaip sau tempia ir dar temps karantiną. Valstiečiams labai apsimoka kuo ilgiau išlaikyti žmones baimėje ir kuo giliau paskandinti ekonomiką.

5 milijardus, o gal ir dar daugiau bus galima dalintis iki rudens, iki pat rinkimų – ir visą tą laiką išlaikyti pajungtą žiniaspaudą bei rinkimų rėmėjus.

Ne šiaip sau Vyriausybė užtikrino viruso išplitimą per ligonines, ne šiaip sau tempia ir dar temps karantiną. Valstiečiams labai apsimoka kuo ilgiau išlaikyti žmones baimėje ir kuo giliau paskandinti ekonomiką.

Nevalstiečiai turi sugalvoti labai labai didelį skandalą ir prieš pat rinkimus ne tik viešai apkaltinti Valstiečius kokiais nors labai dideliais nusikaltimais, bet ir masiškai prastumti tai į žiniaspaudą. Dabar tai atrodo visiškai nerealu, todėl panašu, kad po kitų rinkimų Valstiečiai valdys Lietuvą vieni.

2020 m. balandžio 16 d.

Klausimas Kokia tikimybė, kas Valstiečiai nelaimės rinkimų?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus vienas minus vienas?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Politinė prostitucija, politiniai prostitutai ir politiniai viešnamiai
Politinė prostitucija Lietuvoje pakeitė teisę ir tapo pagrindiniu Lietuvos valstybės veiklos principu.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje