Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Valstybinės mokyklos debilina Lietuvos vaikus

Prisidengdama debilų integracija, Lietuvos valdžia debilina mūsų tautą sugrūsdama į bendras klases skirtingo amžiaus, skirtingų žinių ir protinio išsivystymo lygių vaikus.

Tarybinės Lietuvos mokyklos suteikdavo puikų išsilavinimą

Prieš trisdešimt metų Lietuva garsėjo savo švietimu. Nors kažkiek dėmesio buvo skiriama tarybinei ideologijai, lietuviškose mokyklose jaunuoliai buvo gerai paruošiami matematikos, fizikos, kalbų, kūno kultūros ir kitose visam gyvenimui svarbiose srityse.

Po kurio laiko debilai šio to pramoksta, tačiau kiti vaikai tuo metu ne tik kad nieko nesimoko, bet ir protiškai atbunka, sudebilėja – ir galų gale visa klasė priartėja prie debilų lygio.

Dabar iš tarybinio švietimo liko tik blankus šešėlis; valstybinėse mokyklose nors kažkiek pakenčiamą išsilavinimą gauna praktiškai tik tie vaikai, kuriems bent jau vyresniosiose klasėse tėvai pasamdo korepetitorius. Nemaža dalis moksleivių nepramoksta netgi normaliai lietuviškai rašyti.

Kas gi atsitiko su Lietuvos mokyklomis?

Mokymo programa turi būti daugiau mažiau pritaikyta vaiko žinių lygiui

Kad mokinys sektų tai, kas vyksta per pamoką, jam turi būti suprantama ir nors truputį įdomu. Jei mokytojas kalbės apie vaikui visiškai nežinomus dalykus, šis nesugebės jų suvokti; jei tiktai apie tai, kas jau ir taip žinoma, vaikui bus nuobodu. Abejais atvejais vaikas frustruosis ir iš viso nustos domėtis pamoka.

Kaip rodo įvairūs tyrimai, pavyzdžiui (anglų kalba), mokymasis yra optimalus, kai iš karto nesuprantama apie 15% naujos informacijos.

Jei, sakysime, eilinis antrokas nueis į pirmokų pamoką, jis neklausys to, kas ten bus kalbama, nes jam bus neįdomu – jis jau viską žino. Jei tas pats antrokas pateks į trečiokų pamoką, jis nesugebės sekti mokytojo, nes beveik nieko nesupras.

Trumpai tariant, kad vaikai galėtų normaliai mokytis – suprastų apie ką kalbama ir jiems būtų įdomu – mokymosi programa turi būti pritaikyta konkrečiai jų žinių lygiui.

Valstybinės mokyklos atgrasina daugumą vaikų nuo mokymosi

Tarybiniais laikais buvo stengiamasi grupuoti vaikus pagal žinių lygį, taip kad kiekvienai klasei būtų galima pateikti optimalią mokymo programą, parinkti adekvačias užduotis. Aš, pavyzdžiui, mokykloje mokiausi „matematinėje“ (A) klasėje, (C) klasė vadinosi „sporto“, o (B) praktiškai buvo vidutiniokai. Ir VISOS trys klasės buvo sėkmingos!

Tuo tarpu dabartinės Lietuvos mokyklose kartu mokosi LABAI skirtingų lygių vaikai. Daugelyje kaimo mokyklų į bendras pamokas susirenka netgi kelių skirtingų klasių mokiniai, pavyzdžiui, pirmokai, antrokai ir ketvirtokai.

Patys Lietuvą valdantys vagys ir sukčiai leidžia savo vaikus į privačias mokyklas – jiems skirta užaugus tapti naujaisiais Lietuvos ponais, kurie toliau išnaudos ir niekins savo valstybinėse mokyklose debilinamus bendraamžius.

Labai skirtingų lygių vaikams neįmanoma pateikti bendros programos. Mokytojas turi stengtis po kažkiek laiko skirti visiems vaikams, tačiau galų gale visiems pasidaro nebeįdomu, nes mokytojas didesnę dalį laiko kalba arba per primityviai, arba per sudėtingai.

Galų gale VISI (arba beveik visi) kartu besimokantys skirtingų lygių mokiniai nusivilia mokymusi ir iš viso pradeda žiūrėti į mokyklą kaip į beviltišką absurdo teatrą. Tik dalis jų vyresniosiose klasėse susigriebia ir bando ką nors išmokti su korepetitorių pagalba.

Dėl kelių debilų sudebilinama visa klasė ir visa Lietuva

Nepriklausomoje Lietuvoje atsisakyta specialiųjų mokyklų, kuriose Tarybų Sąjungoje buvo mokomi protiškai atsilikę vaikai. Daugelyje klasių kartu su normaliais vaikais mokosi ir, tiesiai šviesiai sakant, debilai.

Valdžiai jaunieji lietuviai – visų pirma pigios darbo jėgos ir patrankų mėsos šaltinis

jaunieji kareiviai

Mokytojai žino, kad normalios mokymosi programos specialiųjų poreikių vaikai nesupras, ir yra priversti didelę dalį laiko skirti klasės daugumai seniai gerai žinomų dalykų aiškinimui ir kartojimui. Tačiau tai yra visiškai neįdomu ir nuobodu visiems kitiems vaikams, todėl šie praranda bet kokį susidomėjimą mokykliniu mokymusi.

Po kurio laiko debilai šio to pramoksta, tačiau kiti vaikai tuo metu ne tik kad nieko nesimoko, bet ir protiškai atbunka, sudebilėja – ir galų gale visa klasė priartėja prie debilų lygio.

Jau beveik trisdešimt metų kaip mūsų tauta sistemingai debilinama, ir rezultatai akivaizdūs.

Lietuvos valdžiai apsimoka debilinti lietuvius

Be abejo, specialiųjų poreikių vaikų mokymasis su normaliais vaikais patiems debilams labai naudingas, ir Vyriausybė būtent tuo bando pateisinti bendras visuotinio debilinimo klases.

Tačiau akivaizdu, kad iš tikrųjų Lietuvą valdantys nusikaltėliai yra ASMENIŠKAI SUINTERESUOTI masiškai debilinti lietuvių tautą.

Lietuvos valdžiai eilinių lietuvių vaikai – visų pirma pigios darbo jėgos ir patrankų mėsos šaltinis, ir kuo daugiau bus kuo bukesnių lietuvių – tuo daugiau naivių durnelių ateis pusvelčiui tarnauti savo ponams. Akivaizdu, kad būtent todėl vis didinamas privalomas mokymosi mokykloje laikas – kad vaikai būtų dar daugiau debilinami mokyklose, ir jiems liktų kuo mažiau laiko savarankiškam mokymuisi – tiktai klauptis, čiulpti ir ryti.

Patys Lietuvą valdantys vagys ir sukčiai leidžia savo vaikus į privačias mokyklas – jiems skirta užaugus tapti naujaisiais Lietuvos ponais, kurie toliau išnaudos ir niekins savo valstybinėse mokyklose debilinamus bendraamžius.

2019 m. gruodžio 23 d.

Klausimas Ar galima pateisinti masinį tautos debilinimą rūpesčiu protiškai atsilikusiais vaikais?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus šeši plius keturi?

Šiandien – pirmadienis. Žemynos, vaisingumo deivės, savaitės diena. Taip pat Mėnulio diena.

naujausi straipsniai

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?
Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Lukašenka priverstas sekti latvių pėdomis
Lietuvos agresija prieš Baltarusiją privertė Lukašenką įvesti mums sankcijas, analogiškas 2006 m. Latvijos agresijai prieš Lietuvą.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje