Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?

Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Isteriškas Vakarų nacizmas džiugina Putiną

Pusę metų susilaikiau nekomentavęs pribloškiančio savo kvailumu Lietuvos, NATO ir ES atsako į karą Ukrainoje. Vis dėlto neištvėriau. :-)

Putinas triumfuoja ir bando visais būdais užtęsti savo specoperaciją.
Zelenskis ir jo manipuliojami ES ir NATO lyderiai praktiškai tarnauja Rusijai aukodami savo šalis.

Vladimiras Putinas džiaugiasi

Rusija iš karto buvo paskelbta šiurpia nusikaltėle, nors dar ir dabar Ukrainoje rusai dar nepadarė nė dešimtos dalies kruvinų nusikaltimų, neseniai anglosaksų ir jų Europos satelitų įvykdytų Irake, Afganistane, Libijoje ir Sirijoje. Objektyvus stebėtojas negali nesišlykštėti JAV kontroliuojamus Vakarus apėmusia praktiškai nacistine antirusiška isterija.

Dabar jau darosi akivaizdu, kad primityvus Lietuvos ir visų Vakarų nacizmas atsisuko prieš juos pačius. Ir ne tik tuo, kad savo isteriškomis sankcijomis Vakarai susikėlė ko gero didžiausią ekonominę krizę savo istorijoje. Akivaizdu, kad „sankcijos“ tapo milžiniška dovana Rusijai, rusų tautai ir asmeniškai Putinui.

Sankcijos įgyvendino seną Putino svajonę

ES jau kuris laikas deklaravo savo ryžtą artimiausiais dešimtmečiais atsisakyti tradicinių energijos šaltinių ir mažinti savo priklausomybę nuo Rusijos. Putinas perprato antirusiškus Vakarų kėslus ir jau seniai pradėjo kalbėti apie planus išlaisvinti savo šalį nuo iš naftos, dujų ir anglies eksporto gaunamų pajamų „adatos”.

Putinas seniai planavo modernizuoti Rusijos ūkį importo pakeitimo politikos pagalba, t.y. išvystyti savo šalies pramonę visų pirma oganizuojant iš užsienio importuojamų prekių gamybą Rusijoje. Jau daug metų Rusijos prezidentas siekė atsisakyti dolerio ir euro šalies viduje bei tarptautinėje prekyboje.

Dabar Putino planus įgyvendino Zelenskio spaudžiami Vakarai, patys iki minimumo apriboję prekybą ir finansines transakcijas su Rusija ir tuo būdu patys privertę rusus pradėti gyventi taip, kaip jau seniai svajojo jų prezidentas.

Ilgą laiką Putino planai strigo, nes rusai buvo pripratę prie vakarietiškų prekių ir paslaugų, dolerių bei eurų. Jei Putinas būtų pats vertęs jų atsisakyti, būtų sutikęs aršų pasipriešinimą šalies viduje ir praradęs savo populiarumą.

Dabar Putino planus įgyvendino Zelenskio spaudžiami Vakarai, patys iki minimumo apriboję prekybą ir finansines transakcijas su Rusija ir tuo būdu patys privertę rusus pradėti gyventi taip, kaip jau seniai svajojo jų prezidentas.

O ką bekalbėti apie sankcijų poveikį tarptautinei pusiausvyrai! – būtent jų įtakoje vis daugiau šalių atsisako dolerio tarptautiniuose atsiskaitymuose įgyvendindamos dar vieną seną Putino svajonę.

Vakarai toliau elgiasi kaip Rusijos agentai

Praktiškai visos vakarietiškos „sankcijos” tarsi paties Putino paruoštos.

Vakarietiškų kompanijų išėjimas įgyvendino seną Rusijos prezidento svajonę galutinai perimti strateginių savo šalies įmonių kontrolę. Jei būtų mėginęs tai pasiekti jėga (kaip „Jukos“ atveju), būtų sukėlęs didžiulį pasipiktinimą ir daugiamečius europinių teismų procesus. Dabar tai už jį padarė Vakarai; dar ir dabar pusgalviai Lietuvos ir kitų panašių šalių fanatikai reikalauja, kad „Vičiūnai” ir kitos dar likusios vakarietiškos kompanijos perduotų savo paskutines rusiškas įmones Rusijai.

Putinas ilgai laužė galvą kaip įtikinti rusus turistauti (ir leisti pinigus) savo šalyje. Ir ką gi – Zelenskis įsakė savo prieštaravimų nepripažįstančiu tonu, ir vis daugiau ES šalių skuba riboti rusams išduodamų turistinių vizų skaičių.

Putinas labai pergyveno dėl prastėjančios Rusijos demografinės situacijos – o dabari ES ir JAV padarė viską, kad rusams būtų kuo sunkiau emigruoti į Vakarus.

Putinas ilgai laužė galvą kaip įtikinti rusus turistauti (ir leisti pinigus) savo šalyje. Ir ką gi – Zelenskis įsakė savo prieštaravimų nepripažįstančiu tonu, ir vis daugiau ES šalių skuba riboti rusams išduodamų turistinių vizų skaičių.

Vakarai tapo pasiaukojančiais Putino tarnais

Praktiškai visos su karu susijusios sankcijos Rusijai labai žalingos patiems Vakarams. ES ekonomika žlunga; energijos ištekliai brangsta; pajamos iš turizmo mažėja; euras sparčiai nuvertėja; įmonės ir žmonės skursta ir bankrutuoja.

Karas Ukrainoje toks naudingas Rusijai, kad ji nebeslepia planų pratęsti savo specoperaciją neribotam laikui. Donbasas ir kitos Ukrainos teritorijos nublanksta prieš sankcijų jau dabar teikiamą didžiulę naudą.

Tuo tarpu Rusijos ekonomika sparčiai persitvarko. Infliaciją seniai pakeitė defliacija, rublio kursas pakilo, nedarbas sumažėjo. Rusai dar labiau žavisi Putinu ir jį palaiko.

Karas Ukrainoje toks naudingas Rusijai, kad ji nebeslepia planų pratęsti savo specoperaciją Ukrainoje neribotam laikui. Donbasas ir kitos Ukrainos teritorijos nublanksta prieš sankcijų jau dabar teikiamą didžiulę naudą.

Trumpai tariant, nuo pat karo Ukrainoje pradžios tiek Lietuva, tiek faktiškai visi Zelenskio diriguojami Vakarai elgiasi kaip ištikimi Rusijos ar asmeniškai Putino agentai. Praktiškai susinaikina Rusijos vardan.

2022 m. rugpjūčio 26 d.

Klausimas Naudingieji idiotai ar vis dėlto agentai?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus šeši kart trys?

Concepcion

2024-06-15 23:14

Hey The New Powerful LED Flashlight is The Perfect Flashlight For Any Situation! The 3,000 Lumens & Adjustable Zoom gives you the wide field of view and brightness other flashlights don’t have. 50% OFF + Free Shipping! Get it Now: https://linterna.cc Kind Regards, Concepcion

Patricia

2024-04-30 03:44

Hello there Looking to improve your posture and live a healthier life? Our Medico Postura™ Body Posture Corrector is here to help! Experience instant posture improvement with Medico Postura™. This easy-to-use device can be worn anywhere, anytime – at home, work, or even while you sleep. Made from lightweight, breathable fabric, it ensures comfort all day long. Grab it today at a fantastic 60% OFF: https://medicopostura.com Plus, enjoy FREE shipping for today only! Dont miss out on this amazing deal. Get yours now and start transforming your posture! Regards, Patricia

Phil Stewart

2024-01-09 12:21

Youre reading this message and I can make millions of people read your message the exact same way!. Dont worry, it doesnt cost much Hit me up via email or skype for details. P. Stewart Skype: live:.cid.e169e59bb6e6d159 Email: ps1921 Xa@gomail2.xyz

Daugiau komentarų

Šiandien – ketvirtadienis. Švęstina diena. Perkūno, Lietuvos ir lietuvių gynėjo, savaitės diena. Taip pat Toro, Jupiterio, Donaro diena.

naujausi straipsniai

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

Kada Lietuvoje vėl prabils kalašnikovai?
Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Algirdas Paleckis – bomba teroristinės Lietuvos valstybės letenose
Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

atsitiktinis straipsnis

Geriau vėlai, nei niekada! – laiškas Vyriausybei
Verygos ir visos Vyriausybės veiksmai epidemijos metu primena kažkokią absurdo komediją. Pagrindinė „kovos“ priemonė – spaudos konferencijos. Nori nenori prisimeni su Fantomasu kovojantį Žiufą.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2024 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje