Tai, apie ką nekalba mokykloje!

Zelenskis ir Vakarai - Putino naudingieji idiotai ar agentai?

Vakarų sankcijos Rusijai žlugdo juos pačius ir stiprina Putiną ir jo šalį. Zelenskis, ES ir NATO lyderiai - naudingieji Putino idiotai. O gal reikėtų sakyti AGENTAI?

Isteriškas Vakarų nacizmas džiugina Putiną

Pusę metų susilaikiau nekomentavęs pribloškiančio savo kvailumu Lietuvos, NATO ir ES atsako į karą Ukrainoje. Vis dėlto neištvėriau. :-)

Putinas triumfuoja ir bando visais būdais užtęsti savo specoperaciją.
Zelenskis ir jo manipuliojami ES ir NATO lyderiai praktiškai tarnauja Rusijai aukodami savo šalis.

Vladimiras Putinas džiaugiasi

Rusija iš karto buvo paskelbta šiurpia nusikaltėle, nors dar ir dabar Ukrainoje rusai dar nepadarė nė dešimtos dalies kruvinų nusikaltimų, neseniai anglosaksų ir jų Europos satelitų įvykdytų Irake, Afganistane, Libijoje ir Sirijoje. Objektyvus stebėtojas negali nesišlykštėti JAV kontroliuojamus Vakarus apėmusia praktiškai nacistine antirusiška isterija.

Dabar jau darosi akivaizdu, kad primityvus Lietuvos ir visų Vakarų nacizmas atsisuko prieš juos pačius. Ir ne tik tuo, kad savo isteriškomis sankcijomis Vakarai susikėlė ko gero didžiausią ekonominę krizę savo istorijoje. Akivaizdu, kad „sankcijos“ tapo milžiniška dovana Rusijai, rusų tautai ir asmeniškai Putinui.

Sankcijos įgyvendino seną Putino svajonę

ES jau kuris laikas deklaravo savo ryžtą artimiausiais dešimtmečiais atsisakyti tradicinių energijos šaltinių ir mažinti savo priklausomybę nuo Rusijos. Putinas perprato antirusiškus Vakarų kėslus ir jau seniai pradėjo kalbėti apie planus išlaisvinti savo šalį nuo iš naftos, dujų ir anglies eksporto gaunamų pajamų „adatos”.

Putinas seniai planavo modernizuoti Rusijos ūkį importo pakeitimo politikos pagalba, t.y. išvystyti savo šalies pramonę visų pirma oganizuojant iš užsienio importuojamų prekių gamybą Rusijoje. Jau daug metų Rusijos prezidentas siekė atsisakyti dolerio ir euro šalies viduje bei tarptautinėje prekyboje.

Dabar Putino planus įgyvendino Zelenskio spaudžiami Vakarai, patys iki minimumo apriboję prekybą ir finansines transakcijas su Rusija ir tuo būdu patys privertę rusus pradėti gyventi taip, kaip jau seniai svajojo jų prezidentas.

Ilgą laiką Putino planai strigo, nes rusai buvo pripratę prie vakarietiškų prekių ir paslaugų, dolerių bei eurų. Jei Putinas būtų pats vertęs jų atsisakyti, būtų sutikęs aršų pasipriešinimą šalies viduje ir praradęs savo populiarumą.

Dabar Putino planus įgyvendino Zelenskio spaudžiami Vakarai, patys iki minimumo apriboję prekybą ir finansines transakcijas su Rusija ir tuo būdu patys privertę rusus pradėti gyventi taip, kaip jau seniai svajojo jų prezidentas.

O ką bekalbėti apie sankcijų poveikį tarptautinei pusiausvyrai! – būtent jų įtakoje vis daugiau šalių atsisako dolerio tarptautiniuose atsiskaitymuose įgyvendindamos dar vieną seną Putino svajonę.

Vakarai toliau elgiasi kaip Rusijos agentai

Praktiškai visos vakarietiškos „sankcijos” tarsi paties Putino paruoštos.

Vakarietiškų kompanijų išėjimas įgyvendino seną Rusijos prezidento svajonę galutinai perimti strateginių savo šalies įmonių kontrolę. Jei būtų mėginęs tai pasiekti jėga (kaip „Jukos“ atveju), būtų sukėlęs didžiulį pasipiktinimą ir daugiamečius europinių teismų procesus. Dabar tai už jį padarė Vakarai; dar ir dabar pusgalviai Lietuvos ir kitų panašių šalių fanatikai reikalauja, kad „Vičiūnai” ir kitos dar likusios vakarietiškos kompanijos perduotų savo paskutines rusiškas įmones Rusijai.

Putinas ilgai laužė galvą kaip įtikinti rusus turistauti (ir leisti pinigus) savo šalyje. Ir ką gi – Zelenskis įsakė savo prieštaravimų nepripažįstančiu tonu, ir vis daugiau ES šalių skuba riboti rusams išduodamų turistinių vizų skaičių.

Putinas labai pergyveno dėl prastėjančios Rusijos demografinės situacijos – o dabari ES ir JAV padarė viską, kad rusams būtų kuo sunkiau emigruoti į Vakarus.

Putinas ilgai laužė galvą kaip įtikinti rusus turistauti (ir leisti pinigus) savo šalyje. Ir ką gi – Zelenskis įsakė savo prieštaravimų nepripažįstančiu tonu, ir vis daugiau ES šalių skuba riboti rusams išduodamų turistinių vizų skaičių.

Vakarai tapo pasiaukojančiais Putino tarnais

Praktiškai visos su karu susijusios sankcijos Rusijai labai žalingos patiems Vakarams. ES ekonomika žlunga; energijos ištekliai brangsta; pajamos iš turizmo mažėja; euras sparčiai nuvertėja; įmonės ir žmonės skursta ir bankrutuoja.

Karas Ukrainoje toks naudingas Rusijai, kad ji nebeslepia planų pratęsti savo specoperaciją neribotam laikui. Donbasas ir kitos Ukrainos teritorijos nublanksta prieš sankcijų jau dabar teikiamą didžiulę naudą.

Tuo tarpu Rusijos ekonomika sparčiai persitvarko. Infliaciją seniai pakeitė defliacija, rublio kursas pakilo, nedarbas sumažėjo. Rusai dar labiau žavisi Putinu ir jį palaiko.

Karas Ukrainoje toks naudingas Rusijai, kad ji nebeslepia planų pratęsti savo specoperaciją Ukrainoje neribotam laikui. Donbasas ir kitos Ukrainos teritorijos nublanksta prieš sankcijų jau dabar teikiamą didžiulę naudą.

Trumpai tariant, nuo pat karo Ukrainoje pradžios tiek Lietuva, tiek faktiškai visi Zelenskio diriguojami Vakarai elgiasi kaip ištikimi Rusijos ar asmeniškai Putino agentai. Praktiškai susinaikina Rusijos vardan.

2022 m. rugpjūčio 26 d.

Klausimas Naudingieji idiotai ar vis dėlto agentai?
Aptark komentaruose!

Vardas

Komentaras

Įrašyk skaitmenimis – kiek bus trys plius du?

Phil Stewart

2023-12-07 23:28

I now offer contact form blasting service. With my DFY service you can either do a targeted blast to only websites that match your criteria or bulk blast large volumes of sites worldwide. Prices start at just $50 to reach 500,000 bulk sites. Contact me at my email or skype below for details. P. Stewart Skype: live:.cid.e169e59bb6e6d159 Email: ps4625@gomail2.xyz

Sallie Lenehan

2023-11-22 05:33

Do you do contact form blasts? I have a list of over 30 million website contact forms for sale, all fully tested with gsa and confirmed working. Dont do any blasts? Why not? I can either provide the service for you or show you how to do it and where to buy the best software for doing this. Shoot me an email or Skype me at my contact info below. P. Stewart Skype: live:.cid.e169e59bb6e6d159 Email: ps6811@gomail2.xyz

Šiandien – sekmadienis. Laimos, gimimo ir laimės deivės, ir Gabijos, židinio ir šeimos deivės, savaitės diena. Taip pat Saulės, Fortūnos, Vestos, Lados, Jėzaus diena.

naujausi straipsniai

Skiepytis nuo kovido apsimoka vis mažiau ir mažiau
Mažėjant kovidovakcinų privalumų, vertimas skiepytis nesaugiomis vakcinomis – grubus žmogaus teisių pažeidimas ir nusikaltimas.

Kalėjime – tikrasis Lietuvos valstybės snukis
LR kalėjimų administracija ir jos pareigūnai (mentai) su ministre Evelina Dobrovolska priešakyje ne tik fiziškai kankina, bet ir visaip niekina kalinius, tyčiojasi iš jų ir žemina juos kaip nežmones.

Kada Lietuvoje vėl prabils kalašnikovai?
Kalėjime susapnavau baisų sapną apie lietuvių žudynes Lietuvoje. Kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, kad tai buvo pranašiškas sapnas, pasiųstas lietuviais pasibaisėjusių Dievų.

daugiausiai komentuoti straipsniai

Lietuva ir Lenkija – ištikimos Lukašenkos rėmėjos
Naudingosios Lukašenkos idiotės – Lietuva ir Lenkija – jau ketvirtį amžiaus įnirtingai naikina Baltarusijos opoziciją.

Prašau, nežudykit lietuvių! – eilinis laiškas Vyriausybei
Įsismaginusi priešrinkiminėje kovoje su koronavirusu ir milijardų dalybose Lietuvos Vyriausybė nusiteikusi paaukoti tūkstančius niekuo dėtų lietuvių gyvybių

Sausio 13 – slepiami faktai
Matomai ne šiaip sau Lietuvos valdžia nutyli kai kuriuos nepatogius faktus apie 1991 m. sausio 13 įvykius, apie tai, kad taikių žmonių mirtys buvo planuotos ir laukiamos.

atsitiktinis straipsnis

Nesielkite su mumis kaip su gyvuliais! – laiškas Lietuvos valdžiai
Veryga sunkina koronaviruso epidemijos pasekmes „kovodamas“ su koronavirusu lyg tai būtų maras, juodligė ar kita mirtina liga. Lyg mes būtume buki gyvuliai, niekinantys savo artimuosius.

temos

Istorija
Straipsniai Nemokykla.eu istorine tematika.

Lietuvos istorija
Straipsniai Nemokykla.eu Lietuvos istorijos tema.

Mokykla
Straipsniai Nemokykla.eu apie mokyklą, LR švietimo politiką, Lietuvos mokyklose klestinčius smurtą ir patyčias, augantį mokinių ir mokytojų neraštingumą.

Lietuvos valstybė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos valstybę, jos santykį su visuomene, lietuvybe, teise ir teisingumu.

Kur stoti?
Galvoji kur stoti? Nestandartiniai patarimai Nemokykla.eu.

Lietuvos kariuomenė
Straipsniai Nemokykla.eu apie Lietuvos kariuomenę, šauktinius, ginklavimąsi, karines išlaidas.

Nemokykla.eu

©  Giedrius Šarkanas Giedrius Šarkanas, 2019-2023 // kontaktai: elepaštaselepaštas // Veidaknygės logotipas Veidaknygėje // Tviterio logotipas Tviteryje